ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

05.09.10 Nedělní kurzy a socializace

Dnešním prosluněným cvičením jsme Vás provázely tři, Lenka, Ivana a Vlaďka. Kamarádku Ivanu jsme o trenérskou výpomoc poprosily hned ze dvou důvodů. Tím prvním byly po ránu konané zkoušky z výkonu na cvičišti v Řetenicích, kde Vlaďka na známku "výborně" složila zkoušku základní ovladatelnosti s borderákem Dagem našeho trenéra na agility. Druhým důvodem byla skutečnost, že trenérka Ivana povede ná ...číst celé22.08.10 Dnešní bábovkové kurzy

Na dnešní dopoledne jsme dostali sponzorský dar od kamarádky Irči v podobě dvou výborných ořechových bábovek. Jak jste téměř všichni zjistili, byly opravdu vynikající! Děkujeme!
V kurzu základní poslušnosti jsme s Vlaďkou nechaly pejsky proběhnout a pak si je rozdělily do dvou skupin. Nováčci měli mírnější formu cvičení se mnou a staré ostřílené mazáky si vzala na starost Vlaďka.
Při kynologické ...číst celé15.08.10 Kurz základní poslušnosti

Z dnešních kurzů pořídili fotky Bára, Petr a Katka. A protože Vlaďka pobývala na flyballových závodech, kde jejich družstvo nakonec skončilo na 4. místě, a Jindra s Kirou vyrazili na závody kajutových lodí, kde získali 3.místo, tak jsem dnes pejsky na cvičišti proháněla sama. Nacvičovali jsme přivolání a slušné chování v přítomnosti ostatních pejsků. Na překážkách to všem šlo hladce a v oblíbenost ...číst celé11.08.10 Školka pro štěňátka

Na dnešní "školce" se pejskové učili, jak rychle přiběhnout ke svému páníkovi a cestou se neztratit. Cvičitelka Vlaďka každému trpělivě vysvětlovala, co je pro štěňátko důležité a jak docílit toho, aby pejsek své páníky poslouchal. Veronika pořídila pár snímků, tak se můžete na ty malé nezbedy podívat. Na cvičišti se proháněli Arthur, Daisy, Fido, Sakura a malá slečna Parsonová :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.08.10 Mistrovství BCCCZ ve flyballu

Otevřené mistrovství Border Collie Clubu České republiky (BCCCZ) se konalo 8. srpna 2010 v areálu cvičiště Kynologického klubu Zetor. Jednalo se o flyballový turnaj družstev, který nebyl vyhrazen pouze pro border collie, ale byl přístupný všem psím plemenům. Závodilo se podle platných Pravidel flyballu v ČR, která jsou veřejně přístupná ke stažení na adrese http://www.flyball.cz/
Turnaj byl souč ...číst celé08.08.10 Nedělní cvičení

Na dopolední hodině se nás sešlo celkem dost. Pejsky jsme nejprve nechali proběhnout a pak jsme se vrhli na cvičení. V socializačním kolečku k žádné kolizi nedošlo a při samotném cvičení se to pejskům tak líbilo, že jsme je nemohli odtrhnout od překážek :-) Malému Bunnymu (jorkšírský teriér) se moc líbila naše psí houpačka a ostatní prolézali tunelem i když nemuseli.
Předpolední hodina kynologic ...číst celé29.07.10 Výroba překážek a zařízení

Pořád a pořád se pracuje....
Zvláštní poděkování za přivezený a nezištně darovaný materiál patří:
Petrovi za prkna,
Pepovi za tři sudy,
Evženovi za dřevěné trámky,
Šárce a Pavlovi za prkna,
Lence za hřebíky,
Ivaně a Tomášovi za velká prkna (a bylo jich hodně :-),
Honzovi za velkou pogumovanou plachtu, kterou jsme vyměnili s Mysliveckým sdružením Háj za co jiného, než za prkna :-)
a všem ...číst celé28.07.10 Odkládací boxy pro pejsky

Tři odkládací boxy pro pejsky jsou už téměř hotové!
Moc musím poděkovat svému tatínkovi a Jindrovi, že během dvou dnů s prací pořádně postoupili a že boudičky jsou moc krásné!
Poděkování patří také Šárce s Fidem a Pavlovi za prkna. Hodně nám to pomohlo!
Představu, jak taková domácí výroba probíhá, si můžete udělat z fotek. První 4 fotky jsou z dnešního rána a teď jsem přidala 3 večerní. Už jso ...číst celé27.07.10 Začínáme :-)

Již tuto neděli, 1. srpna 2010, začínáme na cvičišti ForPes oficiálně cvičit s pejsky.
Kurz základní poslušnosti vždy v neděli od 10,00 hodin. U tohoto kurzu bude probíhat cvičení ještě ve všední den, zatím se však nemůžeme rozhodnout který :-)
Kurz kynologického výcviku vždy v úterý od 17,00 hodin.
Školka pro štěňátka vždy ve středu od 17,00 hodin.
Socializace psů vždy ve středu od 18,00 hod ...číst celé27.07.10 Co je u nás nového....

Na webových stránkách byl zveřejněn Vnitřní řád občanského sdružení ForPes, který byl dne 17. července 2010 jednohlasně schválen členy výboru, a který podrobně stanovuje podmínky pro přijetí a další působení ForPesáckých členů. Součástí tohoto Vnitřního řádu je také rozpis sazeb, nebo chcete-li ceník, plateb vybíraných za užívání cvičiště a materiálu sdružení ForPes.
Dále jsou zveřejněny Stanovy ...číst celéSpráva webu