ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

12.12.16 Radka a Lizy jsou druhými vícemistry teriérů small

V neděli, 11. září 2016, se v Mladé Boleslavi při závodě Apple Cup konalo Mistrovství teriérů. Výkony posuzovala rozhodčí Ing. Alice Boháčová a naši ForPesáčtí teriéři se neztratili.

Radomila Schmiedová a Lizy po vyhodnocení všech běhů skončily v součtech na krásném 3. místě a staly se tak 2. vicemistry teriérů kategorie Small!!!


Výsledky:
Teriéři agility S – 32 teamů
2. místo R ...číst celé05.12.16 SILVESTROVSKÁ PSÍ PROCHÁZKA

Všechny své kamarády, klienty našich kurzů a příznivé duše zveme na letošní Silvestrovskou psí procházku na hrad Doubravka. Konec roku 2016 připadl na sobotu a tak letos bude pravá Silvestrovská!
Sejdeme se v SOBOTU 31. PROSINCE 2016 V 10:00 HODIN NA PARKOVIŠTI U TENISOVÝCH KURTŮ V TEPLICÍCH NA PANORÁMĚ! Společně pak zdoláme vrchol Doubravky a připijeme si na Šťastný nový rok 2017!
Lenka a Vlaď ...číst celé28.11.16 SkoroAdventní zkoušky

V sobotu, 26. listopadu 2016, jsme ukončili letošní zkouškovou sezónu. Za velmi mrazivého počasí celkem sedm psovodů se svými pejsky úspěšně zvládlo vykonat zkoušky z výkonu. A z těch našich domácích to byli dvojice:
Hana Kalinová a Black Gyros Of Rottgill - Zkouška doprovodného psa BH (47 b.)
Jana Rybínová a Kelly z Pegironu - Zkouška poslušnosti 1. stupně ZZO 1 (90 b.)
Vladimír Bernard a Jack ...číst celé25.11.16 Kácovský tuplák

V sobotu, 10. září 2016, se v Kácově pod dohledem rozhodčí Lenky Pánkové konal agility závod s názvem Kácovský tuplák.
V kategorii LA2 se Bára Loutocká s borderákem Egouškem (Alter Ego Breembark) s jednou chybou a 5ti trestnými body umístila na krásném 1. místě ze 14ti startujících! A v soutěži dvojic se Ego společně se svojí sestřičkou Dorotkou (Adora Breembark)umístili na 3. místě a Ego doběhl ...číst celé24.11.16 doplňování výsledků agility ;-)

Jak jsem slíbila, tak plním a doplňuji výsledky našich úspěšných agiliťáků. Tak se, prosím, nedivte, bude toho hodně :-)
Vaše Lenka ...číst celé18.11.16 Práce na webu

Tak se musím přiznat, že období mého "nestíhání" s přidáváním nových informací na našem webu je už téměř u konce. Příští týden nás čekají poslední letošní zkoušky z výkonu v oblasti sportovní kynologie a nové cvičiště v Oldřichově určené pro ForPesácké agility závodníky a pro "sportovku", které nás stálo mnoho a mnoho času, je už skoro hotové. Můžete se tedy těšit na záplavu pejskařských zajímavos ...číst celé11.10.16 PSINCOVÝ KAŠEL

Chodíte se svým pejskem do "kolektivu" dalších psů a jste ochotni do jeho zdraví investovat o pár korun navíc? Právě teď na podzim je ta správná doba podstoupit s pejskem nadstandartní očkování proti psincovému (kotcovému) kašli vakcínou PNEUMODOG nebo NOBIVAC KC. Jedná se o vakcíny rozšiřující odolnost proti psím kašlům a chřipkám, vhodné zejména pro psy náchylné k onemocnění dýchacích cest. Dále ...číst celé10.10.16 Sobotní zkoušky

V sobotu, 8. října 2016, se na cvičišti ForPes konaly spojené zkoušky z výkonu podle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byla Ing. Jitka Jozová a figuroval Jakub Klečka. Podle NZŘ nastoupila a zkoušku Zkoušku poslušnosti 1. stupně ZZO 1 splnila dvojice Brigita Bolšichinová a Cubby Verpalova harmonie.
A podle MZŘ zkoušku úspěšně Zkoušku pracovní upotřebitelnosti psa III. stupně A ...číst celé29.09.16 Středeční zkoušky

Ve středu, 28. září 2016, se na cvičišti ForPes konaly další spojené zkoušky z výkonu podle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Josef Prášil, figuroval Jakub Klečka a kladečem stopy byla Romana Plívová.
Podle NZŘ nastoupily a zkoušky splnily tyto dvojice:
Zkoušku poslušnosti 1. stupně ZZO 1
- Vladimír Bernard a Jackub Wheaten Lulaby (88 b.)
Zkoušku všestranného výcviku ...číst celé26.09.16 Nedělní zkoušky

V neděli, 25. září 2016, se na cvičišti ForPes konaly spojené zkoušky z výkonu podle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jiří Pružina, figuroval Jakub Klečka a kladečem stopy byla Romana Plívová.
Podle NZŘ nastoupily a zkoušky splnily tyto dvojice:
Zkoušku poslušnosti 1. stupně ZZO 1
- Jiří Pokorný a Criss Porta Bohemica (78 b.)
- Heidi Zajíčková a Frisbee Černý vítr ( ...číst celéSpráva webu