ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

25.11.16 Kácovský tuplák

V sobotu, 10. září 2016, se v Kácově pod dohledem rozhodčí Lenky Pánkové konal agility závod s názvem Kácovský tuplák.
V kategorii LA2 se Bára Loutocká s borderákem Egouškem (Alter Ego Breembark) s jednou chybou a 5ti trestnými body umístila na krásném 1. místě ze 14ti startujících! A v soutěži dvojic se Ego společně se svojí sestřičkou Dorotkou (Adora Breembark)umístili na 3. místě a Ego doběhl ...číst celé24.11.16 doplňování výsledků agility ;-)

Jak jsem slíbila, tak plním a doplňuji výsledky našich úspěšných agiliťáků. Tak se, prosím, nedivte, bude toho hodně :-)
Vaše Lenka ...číst celé18.11.16 Práce na webu

Tak se musím přiznat, že období mého "nestíhání" s přidáváním nových informací na našem webu je už téměř u konce. Příští týden nás čekají poslední letošní zkoušky z výkonu v oblasti sportovní kynologie a nové cvičiště v Oldřichově určené pro ForPesácké agility závodníky a pro "sportovku", které nás stálo mnoho a mnoho času, je už skoro hotové. Můžete se tedy těšit na záplavu pejskařských zajímavos ...číst celé11.10.16 PSINCOVÝ KAŠEL

Chodíte se svým pejskem do "kolektivu" dalších psů a jste ochotni do jeho zdraví investovat o pár korun navíc? Právě teď na podzim je ta správná doba podstoupit s pejskem nadstandartní očkování proti psincovému (kotcovému) kašli vakcínou PNEUMODOG nebo NOBIVAC KC. Jedná se o vakcíny rozšiřující odolnost proti psím kašlům a chřipkám, vhodné zejména pro psy náchylné k onemocnění dýchacích cest. Dále ...číst celé10.10.16 Sobotní zkoušky

V sobotu, 8. října 2016, se na cvičišti ForPes konaly spojené zkoušky z výkonu podle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byla Ing. Jitka Jozová a figuroval Jakub Klečka. Podle NZŘ nastoupila a zkoušku Zkoušku poslušnosti 1. stupně ZZO 1 splnila dvojice Brigita Bolšichinová a Cubby Verpalova harmonie.
A podle MZŘ zkoušku úspěšně Zkoušku pracovní upotřebitelnosti psa III. stupně A ...číst celé29.09.16 Středeční zkoušky

Ve středu, 28. září 2016, se na cvičišti ForPes konaly další spojené zkoušky z výkonu podle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Josef Prášil, figuroval Jakub Klečka a kladečem stopy byla Romana Plívová.
Podle NZŘ nastoupily a zkoušky splnily tyto dvojice:
Zkoušku poslušnosti 1. stupně ZZO 1
- Vladimír Bernard a Jackub Wheaten Lulaby (88 b.)
Zkoušku všestranného výcviku ...číst celé26.09.16 Nedělní zkoušky

V neděli, 25. září 2016, se na cvičišti ForPes konaly spojené zkoušky z výkonu podle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jiří Pružina, figuroval Jakub Klečka a kladečem stopy byla Romana Plívová.
Podle NZŘ nastoupily a zkoušky splnily tyto dvojice:
Zkoušku poslušnosti 1. stupně ZZO 1
- Jiří Pokorný a Criss Porta Bohemica (78 b.)
- Heidi Zajíčková a Frisbee Černý vítr ( ...číst celé16.09.16 Gyros je Mistr republiky!!!

V neděli, 11. září 2016, se na Farmě Ptýrov u Mnichova Hradiště konalo Mistrovství České republiky pro nechrtí plemena a psy bez PP v Coursingu. Výkony pejsků na technicky náročné trati dlouhé 500 až 7000 m posuzovali rozhodčí Klaus Nowack a Heidrun Nowack z Německa a česká rozhodčí Věra Malátková. A MISTREM REPUBLIKY s dalším titulem “Nejlepší pes dne” se stal Black Gyros of Rottgill ...číst celé05.09.16 Mistrovství ČR - MÁME VÍCEMISTRY!!!

Víkend byl úžasný! V Děčíně na Mistrovství Agility České republiky se na krásném 2. místě v kategorii Agility L umístily Martina Jírové a A3Ch Bree Czech Imp!
V kategorii Jumping L družstev se na 2. místě umístili oba naši trenéři - Martina Jírová s A3Ch Bree Czech Imp a Milan Jirásek s Accelerated Caddy Breembark!
A v kategorii Jumping M družstev získali opět nádherné 2. místo Milan Jirásek a ...číst celé30.08.16 Závod při LVT Louny

Výsledky ze závodů při Letním výcvikovém táboře v Lounech, které se konaly 6. srpna 2016 a které posuzovala rozhodčí Ing. Alice Boháčová.

Agility L – 41 teamů
8. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, 1 chyba, 5 trestných bodů
Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, DIS
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Jumping L – 41 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Cz ...číst celéSpráva webu