ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Youtube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

23.07.11 Přijeďte fandit do Oldřichova!

Prázdninové neoficiální závody agility začínají v Oldřichově na fotbalovém hřišti v lesopark (směr Golf Barbora) od 9,00 hodin. Konečná čísla jsou 59 závodníků a 78 pejsků. Každý přihláčený od nás dostane při vstupní registraci a kontrole veterinárních podmínek malou pozornost a bude mu za každého startujícího pejska přiděleno číslo do losování. A zatímco budou závodníci, začátečníci a superzačáte ...číst celé



22.07.11 Copak tam asi vidí?

Celkem čtyři fotografie svých pejsků nám zaslala soutěžící z Krupky. Na snímcích je pětiletá maltézačka Lilly a roční holandská ovčanda Ajrin.
Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé



21.07.11 Lážo plážo

Další pohodářský úlovek nám do soutěže připutoval ze Sobědruh. Dvouletá Hudy si prázdniny opravdu užívá :-)
Vaše Lenka ...číst celé



20.07.11 Na slámě

Když jsem v pondělí odpoledne vzkazovala kamarádce Ivetě Hradecké, majitelce chovatelské stanice Z Jenive, babičce mých Jeniváčků a vášnivé kynoložce a fotografce "pošli fotku do soutěže", netušila jsem, že následující den zahltí můj mail prázdninovými pózami svých psů. Poté, co jsem prokoukla, že na jednom snímku se Ivety miláček Lui z Jenive neřítí "na prázdniny", ale na figuranta ;-), vybrala j ...číst celé



19.07.11 V pískových dunách

Třetí příspěvek do naší prázdninové fotosoutěže vypadá jak z daleké Sahary. Na snímku je rok a půl letý Čárlí. Za fotografii děkujeme. Soutěž trvá až do 31. srpna 2011.
Vaše Lenka
...číst celé



16.07.11 Malá mořská víla

Druhý příspěvek do naší prázdninové fotosoutěže dorazil z Teplic. Na snímku je pětiletý z vody se vynořující GouGou. Za fotografii děkujeme. Soutěž trvá až do 31. srpna 2011.
Vaše Lenka
PS: Neváhejte a lovte prázdninové momentky svých miláčků. Soutěžit může opravdu každý. Pět finálových fotek bude vybírat nezávislá odborná komise 1. září 2011.
...číst celé



08.07.11 Robin - náš první letní pohodář

První příspěvek do naší prázdninové fotosoutěže dorazil až z Chomutova. Na snímku je tři a půl letý letící Robin. Za fotografii děkujeme. Soutěž trvá až do 31. srpna 2011.
Vaše Lenka ...číst celé



06.07.11 ForPes na zkouškách v Kolíně

V úterý odpoledne jsem s paní Hollýkovou vyrazila směr Kolín, abych svou přítomností potěšila Vlaďku, Jitku, Pavla, ForPesačata, Soňu, Táňu a také zbytek osazenstva letního výcvikového tábora pořádaného Hovawart klubem ČR. V areálu Základní kynologické organizace Kolín-Borky totiž měli na dnešní sváteční den v plánu přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. Rozhodčím byla ...číst celé



01.07.11 Prázdninová psí fotosoutěž

Vyhlašujeme prázdninovou psí fotosoutěž na téma "LETNÍ POHODA". Kvalitní fotografie Vašich pejsků s letní tématikou např. ve vodě, pod vodou, na lehátku, na pláži, v lese, na louce, na horách, na houbách či na malinách nám zasílejte na e-mailovou adresu info@forpes.cz v období od 1. července do 31. srpna 2011.
Do e-mailu uvádějte:
jméno a příjmení
telefonní číslo
jméno a věk pejska
Vaše fotog ...číst celé



27.06.11 Úspěšní ForPesáčtí agi-teamy!

Když jsme se s Vlaďkou v loňském roce rozhodovaly, zda pořídit sadu překážek na agility a zda máme přemluvit Milana s Martinou, aby se staly našimi trenéry, nevěděly jsme, co tím způsobíme. Naši účastníci agility kurzů a jejich čtyřnozí partneři se pod vedením Milana a Martiny za necelý rok stali tak nadšenými a úspěšnými závodníky, že se ani nechce věřit!
V sobotu 18. června 2011 se na cvičišti ...číst celé



Správa webu