ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

16.08.11 Mikrospánek

Celkem čtyři fotografie zaslala Andrea s žádostí, ať vyberu, která se nejvíce hodí... Nešlo to! Snímky byly tak různé a tak pohodově prázdninové, že jsem do naší soutěžní fotogalerie nahrála všechny :-) Naše porota to určitě nebude mít lehké!
Vaše Lenka
...číst celé15.08.11 ForPesačata Junior Handling umí!

V rámci akce Víkend s Bearded Colliemi se v sobotu, 13. srpna 2011, konala v Praze v kynologickém středisku Rychety speciální výstava psů tohoto plemene. Spolu s Lenkou Folget Klímovou, majitelkou chovatelské stanice Kiaora, vyrazili do Prahy i celá rodina Zimermanových a Vlaďka. Před zraky anglického rozhodčího, pana Dona Moira, se v samostatné soutěži Junior Handling předvedly i naše dvě malé Fo ...číst celé15.08.11 ForPesácké video

Děkujeme panu Arnoštu Vojířovi za natočení našich ForPesáckých aktivit, které jsme jako spolupořadatelé Ústeckého psího festivalu zajišťovali! Video zachycuje dětské soutěže, ukázku agility, krátké povídání o vystavování a nepovedené počasí ;-)
Vaše Lenka


...číst celé14.08.11 Pomóc, chce mi sežrat ocásek!

Malou Abinku honí na pláži v Německu velký zlý pes! Abi přežila, o ocásek nepřišla. Její páníček Martin nám do soutěže zaslal snímky rovnou dva. Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé13.08.11 Chladící jáma

Celočerný labrador Fido vypadá v mokrém písku trochu jako tuleň ;-) Za fotografii děkujeme Káje do Teplic!
Vaše Lenka ...číst celé12.08.11 Suzi skáče...

Do vody ladně skákající fenku Suzi nám do soutěže zaslala Ivana. Děkujeme!

A kdo bude dalším porotcem naší Pohodové psí fotosoutěže? Druhým členem hodnotící komise je MARCELA BURGROVÁ, ústecká fotografka. Marcela se fotografovaní věnuje již řadu let a pokud máte zájem, podívejte se na její osobní webové stránky. Své fotografické služby nabízí pro tyto oblasti: koncerty, svatby, domácí mazlíčci, ...číst celé11.08.11 Amálka odpočívá...

Tříletá fenka Amálka si umí vychutnat polední siestu a my děkujeme paničce Elišce za sluníčkový příspěvek.
Vaše Lenka ...číst celé11.08.11 Helppesácké video

Děkujeme panu Arnoštu Vojířovi za natočení Helppesového představení na Ústeckém psím festivalu! Video zachycuje celý průběh ukázky dovedností asistenčního pejska, který bude zanedlouho předán klientovi, včetně zajímavého komentáře.
Vaše Lenka

...číst celé10.08.11 Už mám zabaleno...

Téměř dvanáctiletý Jacksík si na prázdniny pravidelně balí sám :-) Za snímek děkujeme Natálce do Teplic.

Zajímá vás, kdo bude v odborné komisi? Kdo bude vybírat vašich pět nejpovedenějších snímků? Zatím prozradím jen tolik... Porota bude celkem pětičlenná. Prvním porotcem je super psí odborník, Mistr republiky a Mistr Evropy v Dogfrisbee, šéfredaktor časopisu Psí sporty, hlavní organizátor Úste ...číst celé10.08.11 Kosatky a ForPes Pohoda

V pondělí, 8. 8. 2011, vyrazila část našeho flyballového družstva ForPes Pohoda na trénink do nedalekých Trmic. Momentky ze společného tréninkového souboje s družstvem Kosatek jsou zachyceny ve fotogalerii. Přestože někteří z našich pejsků jsou úplní začátečníci, vrhali se za vystřeleným míčkem téměř jako profesionálové :-)
Vaše Lenka

http://yannyml.rajce.idnes.cz/Flyball_Kosatky_-_8.8.2011/# ...číst celéSpráva webu