ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

18.10.11 Štěňata ve školce II. díl

Minulý týden naší psí školku opět navštívil pan Ladislav Vais, který pro Vás pořídil opravdu krásné momentky z výcviku i ze společného skotačení. Více ve fotogalerii ;-)
Vaše Lenka ...číst celé15.10.11 ForPes pořádal zkoušky KJ ČR Brno

Dnes ráno na zkoušky pořádané dle zkušebního řádu Kynologické jednoty České republiky Brno nastoupilo na cvičišti ForPes celkem 6 psovodů a 7 psů. Rozhodčím byl pan Rudolf Baudyš, vedoucí zkoušek Soňa Krůtová, figuroval Jan Krupař a stopy šlapali Pavel Zimerman a Lucie Ráthová. Velká gratulace patří úspěšným - Lence Sedláčkové s Hátou a mě s Kirou ke složení zkoušky ZOP se známkami "výborně", Ivan ...číst celé13.10.11 Flíček vyhrál 3. místo

Nevím, jestli je Flíček (celým a správným jménem Fleck For Fun Lusika) z dárků nadšený, ale panička prý měla radost a výherce nám nafotila ;-) Flíček spolu s Andreou Soldánovou vyhrál v naší psí fotosoutěži "LETNÍ POHODA" 3. místo za snímek s názvem "Kdo výš?". Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé07.10.11 Zónová překážka na agility

Velké poděkování za spoustu práce a dodaný materiál patří Jindrovi, mému tatínkovi panu Mojžíškovi a Lence Folget Klímové. Díky nim jsme v úterý odpoledne mohli na cvičišti ForPes nainstalovat poslední chybějící zónovou agility překážku - áčko. Zatěžkávající zkoušku provedla naše Kira a během dvou dnů si áčko vyzkoušeli všichni agipejsci. A šlo jim to dobře!
Děkujeme!
Lenka a Vlaďka ...číst celé01.10.11 Zářijový ForPes agility masakr ;-)

Náš úžasný závodní AgiForPesácký team v měsíci září zazářil! Eva, Dana, Radka a Arnošt se svými rychlými teriéry výrazně zasáhli do výsledků neoficiálních závodů agility! Přes menší počáteční neúspěch 3. září v Praze, kde získali v kategorii S mezi 2Oti startujícími tato umístění:
Eva a Viky agility 8, JUMP 15
Radka Bárny agility 13, JUMP 12
Arnošt a Annie agility 17, JUMP 11
Dana a Fa ...číst celé29.09.11 Šťastný výherce 2. místa

Pan Roman Jirků ze Zabrušan si ve čtvrtek odpoledne vyzvedl na cvičišti ForPes ceny za svou fotografii s názvem "Uprchlík", se kterou v konečném pořadí obsadil 2. místo ze 130 zaslaných fotografií soutěže "Letní pohoda". Na snímku je jeho 12ti letý Endy s výhrou. Pelíšek s tlapkami vyhrál v zeleném provedení, což na snímku není moc vidět. Z výrazu Endyho tváře však lze poznat, že se mu na něm leží ...číst celé28.09.11 ForPes pořádal zkoušky SKS TART

Dnes jsme na našem cvičišti úspěšně zvládli první zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Při absolvování zkoušek TART je zkouška ZMT výchozí zkouškou pro zkoušky všestranné, proto na tuto zkoušku nastoupi ...číst celé28.09.11 Předání cen za 4. a 5. místo

Při coursingovém tréninku zároveň také proběhlo předání cen naší psí fotosoutěže "Letní pohoda", kterou na 4. a 5. místě obsadila Magda Dzurková se svým černým kokršpanělem Yannym. Na snímku se Yanny tváří, že je s cenami spokojen :-)
Vaše Lenka ...číst celé25.09.11 Vzali jsme své pejsky k moři!

Celý týden jsme si užívali moře, slunce, tepla, dětí a pejsků a dnes ráno se vrátili zpět odpočatí, opálení a plní zážitků! Můžete se těšit na krátkou reportáž a pěkné fotografie.
Vaše Lenka
PS: na snímku paní Hollýková a já při nácviku vodní canisterapie :-) ...číst celé16.09.11 Helppes oslavuje deset let svého působení

Tuto sobotu, 17. září 2011, pořádá v pražském Motole občanské sdružení Helppes akci s názvem Super den 2011. Jedná se o veřejnou promoci letošních psích studentů, tj. asistenčních a vodících psů a jejich slavnostní předávání novým majitelům, lidem s postižením. Super den proběhne pod záštitou zástupce starosty Městské části Praha 5, JUDr. Petra Lachnita.

Občanské sdružení Helppes v letošním ro ...číst celéSpráva webu