ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

22.02.12 Bahníci a bláteníci

Mrazy skončily, cvičiště nám roztálo a při sobotním cvičení si štěňata užila dovádění v bahně. Díky panu Ladislavu Vaisovi se můžete ve fotogalerii podívat, jak ty malé plyšové kuličky po hodině cvičení vypadaly :-)
Vaše Lenka
...číst celé17.02.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 3.závod

V neděli 12. února 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí třetí závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byl Zdeněk Spolek a za ForPes již tradičně nastoupili čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a jedna soutěžící v kategorii Large.

Největším úspěchem bylo tentokrát 1. místo Adélky Řeholové a její fenky border kolie Chiquity ve ...číst celé14.02.12 Momentky ze sobotní procházky

Do fotogalerie jsem dnes nahrála snímky dokumentující sobotní "Leedinu zimní procházku" v Dubí. Z pejsků na akci dorazili Annie, Fatty, Balů, Talinka, Darinka, Baylene, Leeda, Goldie, Holly, Kira, GouGou, Quenna a náš Jack Pip ForPes I.
Vaše Lenka ...číst celé12.02.12 Nové video z naší školky :-)

Když na naše ForPesácké cvičiště dorazí pan Arnošt Vojíř, vždycky z toho vznikne další nové ještě báječnější video. Stalo se tak i o posledním lednovém víkendu, konkrétně v sobotu 28. ledna 2012, kdy nafilmoval naše malé psí školáky.

Tak se v klidu pokochejte, stojí to za to! Video jsem nazvala "Pohodová školka" a panu Arnoštu Vojířovi, který je naším aktivním závodníkem z ForPes agility teamu ...číst celé10.02.12 Leedina zimní procházka

Mrazy neustupují, takže cvičit s pejsky poslušnost je zatím stále nemožné. I o nadcházejícím víkendu ve dnech 11. a 12. února 2012 se nebudou konat:
v sobotu - agility pro začátečníky,
v sobotu – kynologický výcvik,
v sobotu a v neděli - školka pro štěňátka,
v neděli - výcvik základní poslušnosti.

Ale protože pejskové pohyb potřebují, tak jsme pro vás na sobotní odpoledne připravili ...číst celé30.01.12 Momentky ze sobotního výcviku

Poděkování patří panu Arnoštu Vojířovi za zachycení sobotního cvičení ve školce pro štěňátka. Snímky jsou nahrané v naší fotogalerii, tak se můžete podívat.
Vaše Lenka
...číst celé22.01.12 Fotky z ForPesácké školky a několik dalších novinek

Do naší fotogalerie jsem dnes dohrála momentky z naší psí školky, které pro vás připravil manžel Barbory Holcové. Děkujeme!
S Honzou jsme si opět trochu pohráli s webem, takže pokud máte zájem o pěkné psí známky, hledejte odkaz na hlavní stránce vpravo.
A připomínám, že tento týden bude poprvé výcvik základní poslušnosti i ve čtvrtek od 17,00 hodin pod umělým osvětlením.
Vaše Lenka

PS: A pok ...číst celé17.01.12 Úspěch na DogFriends FITMIN Cup 2012

V rámci prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012, se v neděli 15. ledna 2012 v Ústí nad Labem konal v pořadí druhý závod této soutěžní série. Rozhodčím byla paní Alice Glöcknerová a za ForPes nastoupili čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a jedna soutěžící v kategorii Large.
Největším úspěchem bylo 1. místo naší Evy Roušalové a její fenky Viky v kategorii Small ...číst celé11.01.12 Pro zájemce o zkoušky OVVR

Ve dnech od 30. června do 8. července 2012 se v Malešově koná výcvikový tábor, na kterém je pod záštitou Klubu retrievrů možné složit zkoušky OVVR a SZVP. V případě zájmu, prosím, kontaktujte již nyní Radku Štencelovou na e-mailu: stencelovaR@seznam.cz nebo na telefonu 724 705 494. Podrobnosti o akci naleznete na webových stránkách http://www.famousgold.com/
Vaše Lenka ...číst celé04.01.12 Agility Profiteam ForPes

Agilidičky trénující pod vedením Milana Jiráska a Martiny Jírové se na sklonku minulého roku rozhodli vstoupit do profesionálního světa agility. Arnošt Vojíř s Annie, Dana Vojířová s Fatty, Eva Roušalová s Viki, Alena Jentschová s Balů a Radka Schmiedová s Barneym získali výkonnostní průkazy a Klub agility České republiky se tak rozšířil o nové členy. Na oficiálních závodech agility budou běhat po ...číst celéSpráva webu