ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

17.04.12 Úspěchy našeho Agi-teamu

Naši, od letošního roku již profesionální závodnící agility sbírají poslední dobou úspěchy kde se dá. V sobotu, 7. dubna 2012, v Mostecké psí škole Rastava zvládli a také i nezvládli záludnosti a nástrahy parkúru postaveného od rozhodčí Veroniky Vostré. Na závodech s názvem "VELIKONOČNÍ POHÁR RASTAVY" si zkoušku SA 1 na známku Výborně splnil Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku a zkoušku LA 1 ...číst celé14.04.12 Chlumecký lvíček je za námi...

Kdo dnes nedorazil do Oldřichova, zaváhal! Počasí se vydařilo a průběh závodu nic nenarušilo. Doufám, že všichni zúčastnění odjížděli do svých domovů s pocitem, že den strávený v příjemném prostředí s pejsky, známými či kamarády stál za to ;-) Autorem snímků umístěných v naší fotogalerii jsem pro tentokrát já. Vaše Lenka ...číst celé12.04.12 Přijďte fandit!

Tuto sobotu, 14. dubna 2012, zveme všechny příznivce kynologických sportů na již X. ročník tradičních závodů agility "Chlumecký lvíček", tentokrát ve spolupráci pořadatelů ZKO Chlumec & ForPes. Místem konání je fotbalové hřiště v Oldřichově a začátek běhů je v 8,45 hodin. Na místě je zajištěno občerstvení a prodejní stánek s kynologickými potřebami od společnosti Zero DC s.r.o.
Vaše Lenka
http: ...číst celé24.03.12 ForPes na zkouškách v Lovosicích

V sobotu, 17. března 2012, si Petr Rezek se svojí fenkou plemene airedaleteriér Coffee Finta-Star odbyli svojí premiéru s novou zkouškou podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO, tzv. SPr 1. Tato zcela nová zkouška z výkonu se skládá pouze z oddílu obran a Petr s Coffee jsou prvními ForPesáky, kteří jí úspěšně splnili!
O týden později, v sobotu 24. března 2012, do Lovosic vyrazila Vlaďka se svojí ...číst celé23.03.12 ForPes v DDM Teplice

V pátek odpoledne, v čase od 15,00 do 17,00 hodin, mělo naše občanské sdružení v Domě dětí a mládeže v Teplicích "živou" prezentaci. Paní Hollýková a Kira předvedly, jak se umí s dětmi mazlit a také jak umí poslouchat :-)
Praktické ukázky chování psů - předvedení canisterapie, vyhledávání předmětů a základy poslušnosti, prostřídaly videoukázky z tréninků coursingu a fotografie z loňských závodů a ...číst celé13.03.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 4.závod

V sobotu 10. a v neděli 11. března 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí již čtvrtý a poslední závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byla Mia Laamanen (Finsko) a naši ForPesáčtí agiliťáci nastoupili v počtu čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a dvě soutěžící v kategorii Large.

Největším ForPesáckým úspěchem bylo tentokrát ...číst celé08.03.12 Momentky z nedělního cvičení

Velké poděkování patří Gábině Jelínkové, která pro Vás pořídila několik fotografií z hodiny výcviku základní poslušnosti. Na třech snímcích se Gábině povedlo zachytit vždy dva hrající si pejsky stejného plemene howavart, labrador a malý müsterlandský ohař. Více v naší fotogalerii.
Vaše Lenka ...číst celé27.02.12 Informace, akce, fotky

Do fotogalerie jsem doplnila několik snímků z Coffeenky vítězného obranářského závodu, kdy v sobotu v Litoměřicích s bodovým hodnocením oddílu poslušnost za 49 a oddílu obrana za 48 bodů vyhrála nad dalšími 11 psy v kategorii ZM.
Do sekce AKCE byly zařazeny naplánované a částečně již Českým kynologickým svazem potvrzené zkoušky z výkonu dle NZŘ a IPO a k 10. ročníku agility závodů "Chlumecký lví ...číst celé22.02.12 Bahníci a bláteníci

Mrazy skončily, cvičiště nám roztálo a při sobotním cvičení si štěňata užila dovádění v bahně. Díky panu Ladislavu Vaisovi se můžete ve fotogalerii podívat, jak ty malé plyšové kuličky po hodině cvičení vypadaly :-)
Vaše Lenka
...číst celé17.02.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 3.závod

V neděli 12. února 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí třetí závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byl Zdeněk Spolek a za ForPes již tradičně nastoupili čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a jedna soutěžící v kategorii Large.

Největším úspěchem bylo tentokrát 1. místo Adélky Řeholové a její fenky border kolie Chiquity ve ...číst celéSpráva webu