ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

18.05.12 Poděkování

Chtěla bych za sebe a za Vlaďku poděkovat všem, kdo ve středu 16. května 2012 na akci s názvem „DEN INFORMACÍ - DEN PREVENCE ANEB ZÁCHRANNÝ KRUH S OTAZNÍKY“ prezentovali se svými pejsky kynologické aktivity občanského sdružení ForPes. Moc Vám děkujeme za Váš volný čas a za skvěle odvedenou práci!
Lenka a Vlaďka
...číst celé16.05.12 Porta Bohemica Cup III.

O víkendu se naše parta Agilidiček vydala na další oficiální dvoudenní závod s názvem Porta Bohemica Cup III. do Píšťan u Litoměřic. Rozhodčím byl pan Petra Spolka. Za ForPes poprvé v historii nastoupili do vyšší kategorie A2 závodnící Eva Roušalová s Viky a Arnošt Vojíř s Annie. A vyplatilo se! Eva za víkend zvládla splnit hned dvě zkoušky A2 na známku výborně a Arnoštovi se na výbornou podařila ...číst celé15.05.12 Holky z naší školky :-)

Pan Ladislav Vais nám opět poslal výběr fotek z naší psí školky. Na úvodní stránku webu jsem si dovolila vybrat zajímavý snímek štěňat Dixi, Cory a Ruby, ke kterému jsem si domyslela tento komentář:
Bacha, je tady!
Slyšela nás?
Nevím, ale tvař se, že nic…
Za momentky samozřejmě moc děkujeme a zbytek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
Vaše Lenka
...číst celé13.05.12 Květnové zkoušky IPO

V sobotu, 12. května 2012, před rozhodčího, pana Josefa Prášila, nastoupilo celkem pět psovodů s šesti pejsky. Vedoucí zkoušek byla Jitka Zimermanová, která nám také připravila výborné pohoštění, a figuroval Jakub Klečka. Úspěšnými ForPesáky na obranářské zkoušce SPr1 byly tentokrát Vlaďka Kozárová s GouGou a já s paní Hollýkovou. Další splněné zkoušky psovodů z jiných klubů byly stopařská FPr1 a ...číst celé11.05.12 Události posledních dnů

Protože se vždy všechno nakonec semele jinak, než bylo původně plánováno, musím zde doplnit pár informací a zajímavostí z měsíce dubna a z posledních několika dnů:
- 14. dubna 2012 složila Vlaďka se svým GouGou v ZKO Teplice Řetenice úplně novou zkoušku z výkonu podle řádu IPO platného k 1. 1. 2012. Jedná se o zkoušku vyhledávací (StPr 1) a pro oba to byla jejich výroční 20. splněná zkouška.
- N ...číst celé06.05.12 Prvomájové dvojzkoušky

Na 1. máje se náš profesionální agi team rozrostl o dalšího závodníka, Terezu Prokopovou s fenkou Ginou v kategorii Medium. Celkově tak za barvy ForPesu "skáče" již sedm statečných agiliťáků.
A jak tentokrát dopadli v Mostecké psí škole Rastava? Rozhodčí, pan Petr Rybář, je ohodnotil takto:
ZK 1 (Small) SA1 umístění:
1. Eva Roušalová + Viky (splněna zkouška na Výbornou)
4. Arnošt Vojíř + Annie ...číst celé05.05.12 Fido na Eager´s Cupu

Dnešním dnem Fido rodiny Zimermanů vstoupil do profesionálního flyballového světa. Na mezinárodním turnaji Eager´s Cup, který se koná po oba dva víkendové dny v Trmicích, běhá za černobílý team s názvem "Kosatky 1". Několik snímků z dnešního dopoledního běhu je již nahráno v naší fotogalerii. Takže Fidovi držte všechny pěsti i tlapky!
Vaše Lenka ...číst celé02.05.12 První letošní zkoušky

Na prvního máje se na cvičišti ForPes pod záštitou Základní kynologické organizace Oldřichov konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková a figuroval Jakub Klečka. O výborné občerstvení se již tradičně postarala Jitka Zimermanová. Všem děkujeme!
Na výchozí bod se postavilo pět psovodů se šesti pejsky. Velká gratulace patří Pavlovi Zimermanovi a jeho ...číst celé30.04.12 První flyballový úspěch!

Na historicky prvním kosatčím turnaji se v sobotu 28. dubna 2012 ve skvělé kondici předvedl náš flyballový závodník FIDO od rodiny Zimermanů. Přestože den předtím kapitán Pavel viděl vše skepticky a se slovy: "Naše flyballové družstvo ForPes Pohoda se nám téměř rozpadlo, přes zimu se vůbec netrénovalo", vyrazil s FIDEM na závod dvojic začátečníků a veteránů "O Kosatčí ploutev". A dobře udělal! La ...číst celé27.04.12 Video z Oldřichova

Na stránky bylo přidáno nové video od pana Arnošta Vojíře, ve kterém můžete shlédnout sestřih běhů našich ForPesáků v kategorii A1 a jejich trenérů v kategorii A3 ze závodu Chlumecký lvíček. Za video moc děkujeme!
Vaše Lenka
...číst celéSpráva webu