ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

02.10.12 Medaile z coursingu! Dvě!

Ve dnech 22. a 23. září 2012 se v Tisé u Děčína konalo Mezinárodní mistrovství České republiky v coursingu - NordCup coursing. V sobotu byl závod určený výhradně pro plemena skupiny chrtů a v neděli startovali nechrti. Na travnaté trati cca 500 metrů dlouhé před zraky rozhodčích se na start postavil za Základní kynologickou organizaci Oldřichov náš kamarád Petr Šnejdar se svým bulteriérem Assinim ...číst celé01.10.12 Pod širákem

Ve Vašem hlasování o Nej... fotku se na 1. místě umístila pětiletá Bony paní Hany Vysloužilové z Tovačova s celkovým počtem 125 bodů! V naší fotogalerii má snímek číslo 67 a název Pod širákem. Gratulujeme!
Na 2. místě se umístila Lucinka Kateřiny Součkové se 116 body za fotografii Je tam nějak málo vody... a na 3. místě skončila Kataya Terezy Berkové, která za snímek Kostička dostala 93 bodů.
V ...číst celé22.09.12 Hlasování o NEJ...fotku

Naše porota, složená z klientů společnosti ENERGIE o.p.s, se činila a já už vím, které fotky se jim líbíly nejvíce :-)

Do finálového hlasování se tak dostalo pět pejsků, které ohodnotíte vy, návštěvníci našich stránek. Prohlédněte si soutěžící obrázky a ohodnoťte 3 z nich podle vašich preferencí.

Hlasujte v naší anketě a vyberte ty, které nejvíce navozují Pohodu v létě!

Hlasovat můžete a ...číst celé19.09.12 Porota naší soutěže!

Představujeme Vám porotu naší prázdninové psí fotosoutěže "Letní pohoda". Oproti loňskému roku, kdy členové poroty byli kynologickými nebo fotografickými odborníky, jsme se letos rozhodli oslovit klienty společnosti ENERGIE o.p.s. v Meziboří. Tato organizace poskytuje obecně prospěšné služby duševně nemocným a zdravotně postiženým občanům. Podporuje jejich integraci do běžného života zdravé společ ...číst celé18.09.12 Coffee Finta-Star složila FPr 3

V sobotu 15. září 2012 v Říčanech u Prahy Petr Rezek se svojí fenkou airedaleterriera Coffee Finta – Star složil stopařskou zkoušku III. stupně podle Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Zuzana Huclová a Coffe za svůj výkon získala krásných 94 bodů. Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé15.09.12 Jack Pip ForPes I. složil svou první zkoušku!

Dnes dopoledne náš nalezenec Jack Pip ForPes I. s Vlaďkou Kozárovou na známku výborně s konečným počtem 57 bodů zvládl zkoušku ZZO podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Bc. Vilém Babička a zkoušky se konaly v Základní kynologické organizaci Teplice. Jackovi a Vlaďce moc blahopřejeme! Jack k nám přišel 14. prosince 2011 a přesně za 275 dnů složil svou první zkoušku z výkonu :-)
Vaše L ...číst celé14.09.12 ForPes na Krkonošské tlapce - výsledky

Na trať dlouhou 92 km po krásách Krkonoš dnes ráno v 6:49 hodin z areálu Lesní plovárny vyrazil Jindra s Kirou. Náročná trasa vedla z velké většiny Krkonošským národním parkem a naši závodníci se v kategorii DTM2 nakonec umístili na 7. místě s časem 33 hodin a 14 minut :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.09.12 Branný závod s ForDuchem

Vážení kynologové, milí pejskaři, drazí fandové psích sportů,
v rámci nostalgických vzpomínek na dobu dávno minulou, kdy povinné ideově branné závody pořádané SVAZARMEM byly jedinečným a často také jediným zpestřením kynologického života, jsme se rozhodli podobnou akci sami pořádat. V sobotu 29. září 2012 máte jedinečnou možnost nesedět doma a zúčastnit se 1. ročníku branně veselého závodu na vla ...číst celé08.09.12 Zkoušky TART

Dnes jsme na ForPesu úspěšně zvládli zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Zkoušku ZMT, výchozí všestrannou zkoušku, si do výkonnostního průkazu zapsal Petr Rezek s Coffe Finta-Star, zkoušku vyššího stup ...číst celé04.09.12 Velký úspěch v Lucembursku!

V uplynulém víkendu část ForPesáckého taemu ve složení Lenka Folget Klímová, Lukáš Folget a Kája Zimermanová a naše spřátelená duše Denisa Stejskalová vyrazili na Mezinárodní výstavu psů až do dalekého Lucemburska.
Lenka F. K. psí výlet ohodnotila takto: "Mise v Lucembursku byla splněna na 100%. Do Lucemburska jsme vezli z Čech tři úspěšné šampiony a všichni tři své kvality v silné konkurenci po ...číst celéSpráva webu