ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

19.09.12 Porota naší soutěže!

Představujeme Vám porotu naší prázdninové psí fotosoutěže "Letní pohoda". Oproti loňskému roku, kdy členové poroty byli kynologickými nebo fotografickými odborníky, jsme se letos rozhodli oslovit klienty společnosti ENERGIE o.p.s. v Meziboří. Tato organizace poskytuje obecně prospěšné služby duševně nemocným a zdravotně postiženým občanům. Podporuje jejich integraci do běžného života zdravé společ ...číst celé18.09.12 Coffee Finta-Star složila FPr 3

V sobotu 15. září 2012 v Říčanech u Prahy Petr Rezek se svojí fenkou airedaleterriera Coffee Finta – Star složil stopařskou zkoušku III. stupně podle Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Zuzana Huclová a Coffe za svůj výkon získala krásných 94 bodů. Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé15.09.12 Jack Pip ForPes I. složil svou první zkoušku!

Dnes dopoledne náš nalezenec Jack Pip ForPes I. s Vlaďkou Kozárovou na známku výborně s konečným počtem 57 bodů zvládl zkoušku ZZO podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Bc. Vilém Babička a zkoušky se konaly v Základní kynologické organizaci Teplice. Jackovi a Vlaďce moc blahopřejeme! Jack k nám přišel 14. prosince 2011 a přesně za 275 dnů složil svou první zkoušku z výkonu :-)
Vaše L ...číst celé14.09.12 ForPes na Krkonošské tlapce - výsledky

Na trať dlouhou 92 km po krásách Krkonoš dnes ráno v 6:49 hodin z areálu Lesní plovárny vyrazil Jindra s Kirou. Náročná trasa vedla z velké většiny Krkonošským národním parkem a naši závodníci se v kategorii DTM2 nakonec umístili na 7. místě s časem 33 hodin a 14 minut :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.09.12 Branný závod s ForDuchem

Vážení kynologové, milí pejskaři, drazí fandové psích sportů,
v rámci nostalgických vzpomínek na dobu dávno minulou, kdy povinné ideově branné závody pořádané SVAZARMEM byly jedinečným a často také jediným zpestřením kynologického života, jsme se rozhodli podobnou akci sami pořádat. V sobotu 29. září 2012 máte jedinečnou možnost nesedět doma a zúčastnit se 1. ročníku branně veselého závodu na vla ...číst celé08.09.12 Zkoušky TART

Dnes jsme na ForPesu úspěšně zvládli zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Zkoušku ZMT, výchozí všestrannou zkoušku, si do výkonnostního průkazu zapsal Petr Rezek s Coffe Finta-Star, zkoušku vyššího stup ...číst celé04.09.12 Velký úspěch v Lucembursku!

V uplynulém víkendu část ForPesáckého taemu ve složení Lenka Folget Klímová, Lukáš Folget a Kája Zimermanová a naše spřátelená duše Denisa Stejskalová vyrazili na Mezinárodní výstavu psů až do dalekého Lucemburska.
Lenka F. K. psí výlet ohodnotila takto: "Mise v Lucembursku byla splněna na 100%. Do Lucemburska jsme vezli z Čech tři úspěšné šampiony a všichni tři své kvality v silné konkurenci po ...číst celé02.09.12 ForPes Stezkou vlka

Na letošní 10. ročník mezinárodní dogtrekkingové akce Stezkou vlka v Jeseníkách vyrazili Jitka Zimermanová s Fidem na trať "krátkou" v délce 46 km a Jindra Knorr s Kirou na trať dlouhou 85 km. Fandili jsme jim ve složení Pavel a Anička Zimermanovi a já s paní Hollýkovou. Počasí tentokrát bylo úchvatné. Pohled ze stanu či z auta se dal komentovat pouze slovy klasika: chčije a chčije. Pokud by teplo ...číst celé29.08.12 Pes přes palubu!

Taly, Abby, Bony a Jack Pip ForPes I.. to všechno jsou další naši soutěžící o tu NEJ letní fotku. Pozor, blíží se konec soutěže a do fotogalerie budou nahrány všechny snímky, které dorazí na e-mailovou adresu soutez.forpes@seznam.cz do půlnoci 31. srpna 2012. Upozorňuji, že tyto fotografie budu nahrávat až v neděli 2. září večer, neboť na víkend odjíždím na "psí" akci na druhý konec naší vlasti :- ...číst celé27.08.12 ForPesBus Teplice-Houslice

Když za námi přišel Jakub Štýbr s "úžasným" nápadem, abychom na letošním Ústeckém psím festivalu hráli osvětově naučné, výchovně poučné a ještě k tomu zábavné divadlo, měla jsem dojem, že mu tento "výmysl" lehce rozmluvím a jeho nepředstavitelný požadavek jsem pustila z hlavy. Omyl! Opravdu jsme hráli!
Rodina Zimermanů malovala kulisy, Vlaďka pro Aničku ušila kostým pejska a mě nezbývalo nic jin ...číst celéSpráva webu