ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

06.02.13 Máme štěňátka!

Ve středu, 30. ledna 2013, po 17-té hodině se mojí paní Hollýkové narodila štěňátka. Dva kluci a čtyři holky dostali tato jména:
modrá mašlička - MORTON Vantaris
zelená mašlička - MANSON Vantaris
červená mašlička - MAFIE Vantaris
fialová mašlička - MARDIE Vantaris
oranžová mašlička - MOONA Vantaris
žlutá mašlička - MORNA Vantaris
Pokud vás zajímají podrobnosti, můžete na našem webu sledovat ...číst celé21.01.13 NordCup Sněžník 2013

Na první coursingový závod letošní sezony vyrazil v neděli 13. ledna 2013 náš kamarád a člen ZKO Oldřichov Petr Šnejdar se svým anglickým bullteriérem. Assini (celým jménem Assiniboa Mer Ecce Bull) za svůj výkon se ziskem 326 bodů získal 1.místo ve III.skupině FCI a domů si přivezl krásnou medaili. Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé16.01.13 Fotky z výcviku

Do fotogalerie byly přidány krásné momentky z výcviku malých plemen a z kurzu Poslušnost PLUS od pana Ladislava Vaise, kterému za jejich pořízení a poskytnutí moc děkujeme. Fotografie jsou z období podzim 2012.
Vaše Lenka ...číst celé14.01.13 Výsledky z prvního závodu DogFriends FITMIN Cup 2013

Slalomáře kategorie S-M vyhrál náš trenér Milan Jirásek s A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů a Slalomáře kategorie L naše trenérka Martina Jírová s Bree Czech Imp. Oboum patří velká gratulace!

Další výsledky:
Jumping kategorie L umístění v pořadí:
11. Alena Jentschová a Balů
12. Martina Jírová a Bree Czech Imp
14. Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka

Agility kategorie L umístění v pořadí:
1. M ...číst celé03.01.13 Fotky z Doubravky

Do naší fotogalerie díky pánům Ladislavu Vaisovi a Arnoštu Vojířovi přibylo album z PředSilvestrovské procházky na hrad Doubravka. Další fotografie od Mirči Worlové a Terezy Antoňové naleznete na našem facebookovém profilu.
Vaše Lenka ...číst celé30.12.12 Slavnostní přípitek na Doubravce s 56 psy!

Arka, Cora, Ria, Daffy, Viti, Xera, Stela, Dorotka, Adélka, Bertík, Darina, Lilly, Art, Mona, Barney, Viky, Akky, Bára, Balů (chodský pes), Besinka, Archie, Suzí, Kenai, Dobromysl, Annie, Fatty, Piškot, Baylene, Talinka, Balů (od Alči), Aschley, Sasha, Elča, Fox, GouGou, Max, Arthur, Betynka, Goldik, Angie, Abbby, Totík, Sakura, Špunt, Edik, Be, Fido, Quenna, Jack Pip ForPes I., Týna, Jack, Líza, ...číst celé29.12.12 Dary pro DAR

Pejskové z útulku DAR ve Světci, paní Eva Karvánková a já s Vlaďkou moc a moc děkujeme za vaše vánoční dary. Pejskové od našeho Ježíška dostali piškoty, masové konzervy a salámy, granulky a pamlsky, hřejivé deky z umělé kožešiny, deky, pelíšek, misky, vodítka, obojky, náhubky, stopovačku a všelijaké psí drobnosti :-)
Velké poděkování za přinesené dárky patří Tereze a Miloslavě Antoňovým, Janě Ber ...číst celé27.12.12 Vzhůru na Doubravku!

Všechny své příznivce, klienty našich kurzů a kamarády zveme na předSilvestrovskou psí procházku na hrad Doubravka. Protože konec roku letos připadl na pracovní pondělí, sejdeme se 30. PROSINCE 2012 V 10:00 HODIN NA PARKOVIŠTI U TENISOVÝCH KURTŮ V TEPLICÍCH NA PANORÁMĚ! Společně pak zdoláme vrchol Doubravky a připijeme si na Šťastný nový rok 2013!
Lenka a Vlaďka
PS: A doufáme, že se nám podaří p ...číst celé24.12.12 Šťastné a veselé

Krásné a pohodové vánoční svátky a bohatou nadílku pod rozzářeným vánočním stromkem přejí ForPesáci! ...číst celé06.12.12 Vánoce v psím útulku DAR ve Světci

Co najde váš pejsek pod vánočním stromkem? Už máte přichystaný dárek nebo teprve vymýšlíte to správné překvapení? Nápadů a lákavých nabídek je v psích prodejnách a na e-shopech nepřeberné množství. Určitě se těšíte, až si to vaše chlupaté štěstí svůj dárek pod rozsvíceným stromkem samo vyčenichá a rozbalí… Ale budou mít co rozbalovat opuštění pejsci?
Pomožte nám, prosím, obstarat vánoční dá ...číst celéSpráva webu