ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

09.10.13 Výsledky z Mistrovství Agility - Small A3!

Startující ForPesáci Arnošt a Eva se na Mistrovství republiky neztratili! V kategorii Small A3 dosáhli těchto pěkných výsledků!

Agility – 94 startujících závodníků
30. místo Eva Roušalová s Viky (na snímku)
DIS Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku

Jumping – 94 startujících závodníků
22. místo Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku
59. místo Eva Roušalová s Viky

Agili ...číst celé04.10.13 ForPesáci jedou na Mistrovství!!!

Naši závodníci, Eva Roušalová s Viky a Arnošt Vojíř s Annie z Šanovského parku, a jejich trenér Milan Jirásek s A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů, s Bree Czech Imp a s A3Ch Bellindou Mysterious Beauty, budou v barvách ForPesu startovat tento víkend na Mistrovství České republiky v agility jednotlivců i družstev!
Všichni splnili náročné kvalifikační podmínky a nám zbývá jen jim přát hodně štěstí a držet j ...číst celé29.09.13 Fotky z vystavování

Do naší fotogalerie byly přidány momentky z průběhu Praktického semináře o vystavování s Lenkou Klímovou. Za snímky děkujeme paní Jitce Duchkové.
Vaše Lenka ...číst celé22.09.13 Fotky z ForDucha

Krásné momentky z letošního Branného závodu s ForDuchem jsou nahrány v naší fotogalerii. Moc za ně děkujeme panu Ladislavu Vaisovi.
Vaše Lenka ...číst celé16.09.13 IPO, IPO, IPO....

V sobotu, 14. září 2013, se na cvičišti ForPes konaly zkoušky podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Karel Nedvěd, kladečem stopy byli Romana Plívová a Jakub Klečka, který také figuroval. Vedoucí zkoušek byla opět osvědčená Jitka Zimermanová, která rovněž obstarala výborné občerstvení. Celkem nastoupilo 5 psovodů s 8 psy. 5 pejsků zkoušku splnilo a jedna zkouška (stopařská FH1) ...číst celé15.09.13 ForPes je o jeden den světovější ;-)

Zprávy ze světa: Nečekaný incident narušil předvolební mítink německé kancléřky Angely Merkelové v Drážďanech. Političku se rozhodl exkluzivně vyfotografovat 23letý mladík, který chtěl snímky pořídit z bezprostřední blízkosti pomocí malého bezpilotního letounu (dronu). Chvilky zděšení si při nedělním mítinku prožil především německý ministr obrany Thomas de Maizière, který stál na stejném p ...číst celé09.09.13 Branný závod s ForDuchem!

Pozor, pozor, na vědomí se dává, že byly ústředním výborem ForDuchovského závodu odsouhlaseny a vyvěšeny propozice letošního 2. ročníku!
Neváhejte s přihláškami, počet startujících je omezen na 35 teamů!
...a co vás 21. září od 15:00 hodin čeká?
Průlez látkovým tunelem, Hod granátem na cíl, Plížení oslepeného psovoda, Střelba ze vzduchovky na panáčky, Prkénkový slalom, Odběr moči, Sběr psích... ...číst celé07.09.13 SUPERDEN v HELPPES!!!

Dnes, v sobotu 7. září od 10:30 do 17:00 hodin se v Praze na cvičišti Helppes (Plzeňská ul. naproti hotelu Golf, Praha - Motol) koná Promoce psích studentů - předávání asistenčních psů novým páníčkům s tělesným postižením!
Pokud ještě nevíte, co s načatou sobotou, určitě se nenechte přemlouvat a vyražte na tuto ojedinělou akci. A jestli chcete vzít svého pejska s sebou, nezapomeňte jeho očkovací ...číst celé26.08.13 Skončili jsme čtvrtí!

Po týdnu jsem se konečně dopídila k oficiálním výsledkům Mistrovství republiky BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve flyballu. Naše družstvo ForPes Pohoda startující ve 3. divizi dopadlo takto:
Výsledek Round Robin
1. Kosatky 1
2. Crazy Balls II.
3. The Rebels III
4. ForPes Pohoda
5. ORCA TRMICE 1
6. Black Pirates

Výsledek Double Elimination Bo5
1. Kosatky 1
2. The Rebels III
3. Cra ...číst celé19.08.13 A můžeme se klouzat...

Uplynulý víkend byl na cvičišti ForPes ve znamení práce. Kopalo se, řezalo se, betonovalo se, natíralo se, hrabalo se, vyrovnávalo se a nakonec se i klouzalo. Díky Alešovi, Jirkovi a Zdeňkovi nám v dětském koutku přibyla krásná dřevěná konstrukce s červenou skluzavkou s pořádným sešupem :-)Poděkování patří i dalším, kteří již od pátku průběžně pomáhali a docílili toho, že se do nedělního odpoledne ...číst celéSpráva webu