ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

16.06.14 Andyho, Barunky a Bedřichův putovní pohár

Pro letošní 2. ročník oficiálních závodů ForPes Agility jsme připravili "malé" překvapení v podobě putovních pohárů. Pro absolutního vítěze kategorie Small je připraven Andyho putovní pohár, na který přispěli pánečkové pejska plemene West highland white terrier, pro absolutního vítěze kategorie Medium je připraven Barunky putovní pohár, na který přispěli pánečkové fenky plemene Golden retriever a ...číst celé09.06.14 Zkoušky NZŘ

V sobotu, 7. června 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jiří Pružina, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová, kladečem stop Romana Plívová a figuroval Jakub Klečka.
Nejšikovnější psí holčičkou dne byla černobílá Border Collie Moniky Panznerové, která i přes téměř tropické vedro zvesela splnila všechny obtížné cviky vrcholové zkoušky všes ...číst celé02.06.14 Vytrvalostní zkoušky AD

V sobotu, 31. května 2014, v Liběchově u Mělníka pod dohledem rozhodčího, pana Miroslava Roškota, ForPesáci skládali vytrvalostní zkoušky AD. A úspěšně ;-)
Na start tratě dlouhé 20 km s maximálním časovým limitem tří hodin pro její absolvování se psem upoutaným na dostatečně dlouhém vodítku po pravé straně jízdního kola se postavila Vlaďka Kozárová s borderákem Gogouškem, Bára Knorrová s lajkou ...číst celé29.05.14 Porta Bohemica Cup V.

O víkendu, 17. a 18. května 2014, se v nedalekých Píšťanech v areálu Marina Labe konal vyhlášený závod Porta Bohemica Cup, který pravidelně pořádá náš spřátelený klub Agility Pohoda. Rozhodčím byl pan Zdeněk Spolek a závodníci ForPes dopadli takto:

Sobotní výsledky
Agility L – 20 teamů
7. místo Barbora Loutocká a Arthur, známka Dobře
Jumping L
Barbora Loutocká a Arthur DIS

Zkouška ...číst celé26.05.14 Zkoušky IPO

V sobotu, 24. května 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Josef Prášil, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová a figuroval Jakub Klečka. Pachové práce jsme se svými pejsky jeli splnit až na vrcholky Krušných hor a poslušnosti a obrany proběhly na cvičišti ForPes.
Kuriozitou těchto zkoušek byla paní Hollýková, která teprve ve svých ...číst celé24.05.14 Flyballový nábor

Pokud máte vážný zájem o psí sport s názvem Flyball, tak neváhejte a přijďte v úterý 27. května v 17:30 hodin na cvičiště ForPes. Podrobnosti naleznete v sekci AKCE a podmínkou je nekonfliktní pes, který zvládá přivolání a je vášnivým aportérem.
Vaše Lenka ...číst celé21.05.14 Máme MISTRA REPUBLIKY!!!!

V neděli, 11. května 2014, se v Opatovicích na Labem konal otevřený závod agility, jehož součástí bylo Mistrovství České republiky sheltií. Výkony posuzoval rakouský rozhodčí Hans Fried a výsledná umístění Milana Jiráska, našeho trenéra a závodníka OSA ForPes a Martiny Jírové, naší trenérky, byly exelentní. Milan se svojí sheltičkou Džejmí (A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů) získali titul MISTR REPUBLIK ...číst celé14.05.14 OPSION 033 / 3+2 zkoušky

Na závod agility s tímto zvláštním názvem vyrazil v sobotu, 10. května 2014, jediný závodní team z OSY ForPes ve složení Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku. Závod probíhal ve sportovním areálu v Havlovicíh a rozhodčím byla Ing. Michaela Glossová.
Arnošt s Annie si vedli takto:
Apačova zkouška, kategorie SA3
Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku DIS
Cirdova zkouška, kategorie SA3
5 ...číst celé10.05.14 May Cup

V neděli, 4. května 2014, se v Mladé Boleslavi na výstavišti Krásná Louka konal V. ročník májových závodů May Cup. Rozhodčí byla Ing. Michaela Glossová a ForPesáci se umístili takto:

Agility S - 26 teamů
7. místo Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku
8. místo Eva Roušalová a Viky
Radomila Schmiedová a Lizy DIS
Dana Vojířová a Fatty Hop Trop DIS

Jumping S - 31 teanů
4. místo Eva Rouš ...číst celé07.05.14 Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP

Ve dnech 3. a 4. května 2014 se v Praze na cvičišti Základní kynologické organizace Kyje konal XVI. ročník VELKÉ JARNÍ CENY JEDNOTLIVCŮ A DRUŽSTEV,
MR TOYŮ, MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP. Rozhodčím byl Peter Feer ze Švýcarska a závodníky ForPes tentokrát reprezentovala v kategorii Large dvojice Barbora Loutocká a bernský salašnický pes Arthur bez PP s těmito výsledky:

Agility Open L
8. místo z 28 ...číst celéSpráva webu