ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

07.08.14 Srpnové zkoušky IPO

V sobotu, 2. srpna 2014, jsme opět pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Miroslav Ryneš, vedoucí zkoušek Veronika Knorrová, figuroval Jakub Klečka a kladečem stop byla Romana Plívová. Rovnou se přiznávám, že zkoušky se konaly hlavně kvůli paní Hollýkové, která měla dle rozpisového grafu typu „první dovolená v Jugoslávii – druhé dítě“ ...číst celé30.07.14 ForPes Agility - výsledky

Konečně se dozvídáte výsledky ForPesáckých závodníků a trenérky Martiny ze závodů ForPes Agility 2014, které posuzoval rozhodčí Petr Rybář. Časomíru nám zajišťoval Ivan Pomykacz ze spřáteleného litoměřického klubu Agility Pohoda a "naši" dopadli takto:
I. Zkouška SA1 – 6 teamů
3. místo Radomila Schmiedová a Lizy, známka Výborně
II. Zkouška SA1 – 6 teamů
3. místo Radomila Schmiedo ...číst celé28.07.14 Jak velkou máte nohu?

Pátek. Poslední den před velkým dnem „D“. Vlaďko, už dorazil Mapes? Aha, balíčky jezdí až v poledne. Jo, jasný. Dej mi pak vědět. …poledne… Vlaďko, ponožky přivezli. Už máš ten balíček? Jo, jasný. Ještě není to pravé poledne…. Bože, já se zblázním…. Seznam mám dlouhý, široký a obezřetný. Snažím se na nic nezapomenout. Musím koupit dort, mladší a zlobivější dcera ...číst celé26.07.14 Další momentky ze závodů

Další krásné fotky z našich závodů ForPes Agility 2014 si můžete prohlédnout ve fotogalerii závodníka Arnošta Vojíře.
Děkujeme!
Vaše Lenka

http://agilidickyav.rajce.idnes.cz/ForPes_Agility_2014/...číst celé17.07.14 Pozvání na sobotu

V krásném prostředí Oldřichovského lesoparku na fotbalovém hřišti se v sobotu, 19. července 2014, konají již druhé oficiální závody ForPes Agility s možností složení dvou zkoušek a zaběhnutí finálového jumpingu. Akce začíná v 8:30 hodin a na start se postaví více jak 80 závodních dvojic, které se mezi sebou utkají nejen ve svých výkonnostních a velikostních kategoriích, ale každá z dvojic má navíc ...číst celé14.07.14 Červnové výsledky závodů Agility - III. část

Na cvičišti Základní kynologické organizace Louny se v červnu konaly hned dvoje závody. Ty první s názvem Hurá na prázdniny pískala rozhodčí Kateřina Lerlová a ty druhé s názvem Horké léto Petr Rybář. A ForPesáci s trenérkou Martinou Jírovou si vedli takto:

21. června 2014 – Hurá na prázdniny
Agility S – 32 teamů
5. místo Eva Roušalová a Viky, známka Výborně
Radomila Schmiedová ...číst celé12.07.14 Červnové výsledky závodů Agility - II. část

Ve dnech 21. a 22. června 2014 se v Dobříši konal závod s názvem ROYAL CANIN CUP 2014, jehož součástí byly kvalifikační běhy pro MS a EO, IMCA a MR. Rozhodčí byli domácí, Antonín Diviš a Petr Rybář, a zahraniční, Tomáš Glabazňa ze Slovenska a André Mauer z Lucemburska, a zde jsou výsledky:

I. Agility S – 56 teamů
8. místo Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku, známka Výborně
I. Jump ...číst celé07.07.14 Červnové výsledky závodů Agility - I. část

Praha Kyje - Cesta na sever...
O víkendu 7. a 8. června 2014 pořádala Oblastní skupina agility (OSA) Hloubětín závodový seriál s názvem "Cesta na sever.. za bílými tygry" v jehož rámci měl každý závodník možnost splnit si během jednoho dne až 3 zkoušky. Sobotní rozhodčí byla Kateřina Lerlová a závodníci ForPes se svými Parson teriérkami dopadli takto:
I. Zkouška SA2
Dana Vojířová a Fatty Hop T ...číst celé23.06.14 Zkoušky NZŘ

V sobotu, 21. června 2014, se u nás na cvičišti konaly poslední jarní zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Bc. Vilém Babička, vedoucí zkoušek Jiří Köhr, kladečem stop Romana Plívová a figuroval Jakub Klečka. Ze šesti nastoupených dvojic zkoušky dokončilo pět. Pachové práce jsme opět vyjeli splnit do Krušných hor, kde nás tentokrát zastihlo nevlídné „psí“ ...číst celé19.06.14 Dovolená se psy ;-)

Kde? No, přece v Kolíně...
Jako každý rok i letos vás zveme na Pejskařskou dovolenou v termínu od 28. 6. do 12. 7. 2014 v ZKO Kolín - Borky.
POZOR - je možné se přihlásit na libovolnou délku pobytu!
Program: pod vedením zkušené výcvikářky příprava na zkoušky (poslušnost a stopy), svod, bonitaci, výstavy
Součástí pobytu jsou i zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno - ...číst celéSpráva webu