ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

15.12.14 PředSilvestrovská procházka

Všechny své příznivce, klienty našich kurzů a kamarády zveme na předSilvestrovskou psí procházku na hrad Doubravka. Protože konec roku letos připadl na pracovní středu, sejdeme se v neděli 28. PROSINCE 2014 V 11:00 HODIN NA PARKOVIŠTI U TENISOVÝCH KURTŮ V TEPLICÍCH NA PANORÁMĚ! Společně pak zdoláme vrchol Doubravky a připijeme si na Šťastný nový rok 2015!
Lenka a Vlaďka
PS: A doufáme, že se nám ...číst celé05.12.14 Fotky z nácviku obrany

Do fotogalerie byly přidány momentky z nědělně-adventního nácviku obran :-) Autory fotek jsou Andrea a Lucka Procházkovi. Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé28.11.14 Pomůžete letos opět opuštěným pejskům?

Co najde váš pejsek pod vánočním stromkem? Už máte přichystaný dárek nebo teprve vymýšlíte to správné překvapení? Nápadů a lákavých nabídek je v psích prodejnách a na e-shopech nepřeberné množství. A vy už určitě vybíráte ten správný, který si to vaše chlupaté štěstí pod rozsvíceným stromkem samo vyčenichá a rozbalí… Ale budou mít co rozbalovat opuštění pejsci?
Pomozte nám, prosím, již potř ...číst celé10.11.14 Vytrvalostní zkoušky AD v Roudnici n/L.

V neděli, 9 listopadu 2014, jsme vyrazili do Kyškovic u Roudnice nad Labem, kde jsme skládali své letošní druhé vytrvalostní zkoušky. Ve stejném složení psovodů jako v květnu, pouze s jinými psy se na start 20ti km trasy s koly postavili Bára Knorrová s belgickým ovčákem groenendaelem Edikem ( Emmet Deabei), Vlaďka Kozárová s bordercolií Queenou (Dancing Queen of Borders Sweetwood) a bláznivým ja ...číst celé27.10.14 Holly má IPO 3!

V sobotu, 25. října 2014, jsme pořádali letošní poslední zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Karel Nedvěd, vedoucí zkoušek Veronika Knorrová, figuroval Jakub Klečka a kladečem stop byla Romana Plívová. Neskromně musím říct, že hvězdou této akce byla moje paní Hollýková, která splnila můj letošní plán a v souladu s harmonogramem složila vrcholovou zkoušku pro ...číst celé22.10.14 Momentky z výcviku

Do naší fotogalerie jsem dnes nahrála snímky od pana Ladislava Vaise z tréninku Základní poslušnosti. Fotky byly pořízeny v neděli 19. října 2014 a moc za ně děkujeme.
Vaše Lenka ...číst celé20.10.14 Zkoušky ZVOP

V sobotu 18. října 2014 jsme poprvé vyrazili na oficiální akci pasení oveček. Skupina, tentokrát ve složení Vlaďka Kozárová a border kolie Victory Detania (GouGou), Jiří Bayer a belgický ovčák groenendael Emmet Deabei (Edík), Lenka Knorrová a německý ovčák Moona Vantaris a Holly Jarbo a západosibiřská lajka Agie Beskydské hvozdy (Kira), psychicky podporovaná naší skvělou trenérkou Evou Štemberovou ...číst celé06.10.14 První říjnové IPO

V neděli, 5. října 2014, jsme pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková, vedoucí zkoušek Veronika Knorrová, figuroval Jakub Klečka a kladečem stop byla Romana Plívová. Lajka Kira (Agie Beskydské hvozdy) se mnou a borderák GouGou (Victory Detania) s Vlaďkou se při zkouškách vyhledávání předmětů měli tentokrát oba dostat na vyšší level výk ...číst celé24.09.14 Fotky z ForDucha

Do naší fotogalerie jsem nahrála momentky Martina Lanka z 3. ročníku Branného závodu s ForDuchem. Duchcováci letos kompletně převálcovali ForPesáky! Přestože ForDuch zůstal utajen a nikdo prémii 50ti bodů nezískal, první tři místa obsadili díky umu, hbitosti a rychlosti Sabina Langerová, Mirča Štarková (dříve Worlová) a předseda Pepa Otta se svými německými ovčáky.
Vaše Lenka ...číst celé11.09.14 Fotky z Mistrovství

Do naší fotogalerie bylo nahráno celkem 2 513 snímků od autorů Arnošt Vojíř, Marcela Jakubovičová a Ivan Pomykacz. Momentky jsou rozděleny do 12ti galerií a jsou volně dostupné ke stažení či k jinému použití.
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu