ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

16.04.11 ForPes pomáhá Helppes

Ti z Vás, kdo k nám docházejí na výcvik poslušnosti v neděli dopoledne už určitě mezi stromy zahlédli pejsky se žlutočernými pláštěnkami. Jsou to pejsci "helppesáčci", které má ve výcviku naše kamarádka Irena. A protože asistenční psi musejí umět téměř všechno a zároveň je nic nesmí překvapit, domluvila jsem se svojí maminkou speciální oldřichovský výcvikový den ve stylu "Co vše může pejska potkat ...číst celé23.02.11 Školka pro štěňátka

Pokud pan Arnošt Vojíř vezme do ruky videokameru, vždy vznikne zajímavý akční záznam. Tuto neděli, 20. února 2011, natáčel při "vyučování" ve Školce pro štěňátka. Poté, co mě a Vlaďce zaslal odkaz nejnovějšího ForPesáckého videa na YouTube, rozpoutala se tato diskuze:
Vlaďka: "Jejda moc hezký. Jen nevím ten závěr..... Nějak se tam nedaří. Ale na druhou stranu nás nikdo nepomluví, že ukazujem jen ...číst celé31.12.10 Ohlédnutí...

Asi každý se v poslední den končícího roku ohlédne, jaký ten rok vlastně byl...
A jaký byl historicky první ForPesácký rok? Byl to vlastně jen půlrok, neboť datum našeho vzniku se váže k registraci ministerstva vnitra, která proběhla 25. června 2010 (a to jsme se 6. června teprve s Vlaďkou vymyslely :-)

Byl to půlrok sháněcí...
Sháněli jsme co se dalo. Pozemek, klubovnu, železo, dřevo, palety ...číst celé21.12.10 Agility video z haly

Určitě jste si už všimli, že pro výcvik agility jsme si přes zimní měsíce domluvili zapůjčení koňské haly v Krupce. Jak takový trénink v písku vypadá, se můžete podívat na videu našeho agiliťáka, pana Arnošta Vojíře.
Za natočené video děkujeme!
Lenka a Vlaďka

http://www.youtube.com/watch?v=ch2u4HfdIe4/

...číst celé22.11.10 Ještě jedno ohlédnutí za Dogfrisbee

Super video od našeho příznivce, pana Arnošta Vojíře a jeho smečky! Znovu se můžete podívat, jak se na ForPes s pejsky "slavil státní svátek". Děkujeme všem, kdo nám s touto akcí pomáhali!
Lenka a Vlaďka

...číst celé17.11.10 Dogfrisbee VIDEO

Státní svátek jsme využili jako ideální prostor pro ukázku sportu dogrfisbee. Jedná se o psí aktivitu, kdy pejsek loví létající talíř, moderně frisbee.

Podívejte se na krátké video s prostřihy z dvouhodinového povídání a ukazování. Určitě tam najdete pár fíglů pro své tréninky.

Talíře házel Jakub Štýbr, Mistr Evropy 2007 a 2009 a několikanásobný mistr české republiky, a chytala je Ch.Jch.PUT ...číst celé13.11.10 Zkoušky na ForPes 5:3

Historicky úplně první zkoušky z výkonu na našem cvičišti jsou za námi a já bych chtěla moc poděkovat celému realizačnímu týmu!
Děkuji Lence, Pavlovi a Jitce za skvělé jídlo, výbornou kávu a kokosovou buchtu! Hátě patří velké pohlazení za perfektně zvládnutou funkci psa - rušiče a ostatním účinkujícím při speciálních cvicích děkuji také. Šlapačům (kladečům stop) vzkazuji, že je moc fajn, že nám ...číst celé31.10.10 Den s Flyballem VIDEO

Vážení přátelé, příznivci, kamarádi,
SUPER video přímo z akce pro vás všechny natočil pan Arnošt Vojíř, který se svou fenečkou Fatty na ForPesu trénuje agility.
Upozornění: To není video, to je přímo film!
http://www.youtube.com/watch?v=5pfWhxSouQ4/
Vaše Lenka
...číst celé30.10.10 MČR Dogtrekkingu a Lenka

Mistrovství České republiky pro rok 2010 v dogtrekkingu již má své vítěze.
Jindra v kategorii DTM 2 (muži nad 40let) skončil v letošní sezóně na celkovém 20. místě z 41 hodnocených mužů. Gratulujeme!

Musím dodat, že až na dvacátém místě skončil Jindra hlavně kvůli mě. Letos jsem se totiž poprvé postavila na start také. A hned dvakrát a vždy v kategorii MID. Jindra, který však měl velké obavy z ...číst celé28.10.10 Den s Flyballem - Jaké to dnes bylo....?

Já myslím, že PERFEKTNÍ!!!
Přesně ve 12,00 jsme s Vlaďkou zabrzdily před cvičištěm a hned jsme se pustily do hrabání listí a odklízení větví. Milana málem kleplo, když o hodinu později zjistil, že na "place" jsou pořád ještě výmoly. Horečně jsme tedy začaly kopat hlínu a rozvážet jí kolečkem. Přitom jsme obě v duchu přemýšlely, kde je ta báječná rodina od Fida, která by nás mohla s přípravami zac ...číst celéStarší články

|0-10||10-20||20-30||30-40||40-50||50-60||60-70| z 70

Správa webu