ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Jdete poprvé k nám? Co potřebujete vědět najdete tady

Poprvé...

Chystáte se k nám na cvičák?
Vždy je důležité se dopředu telefonicky domluvit na číslech:
733 598 789 (Vodafone) - Lenka
602 769 135 (O2) - Vlaďka
732 407 741 (T-Mobile) - Lenka

Pokud máme obsazeno anebo telefon nezvedáme, určitě Vám zavoláme zpět hned, jak jen to bude možné. Pro domluvení první schůzky, prosím, nevyužívejte e-mail ani messenger.

Předtím, než se zapojíte do některého z námi nabízených kurzů, domluvíme si s Vámi tzv. nástupní hodinu, na které Vás a Vašeho pejska seznámíme s tím, co vás oba čeká a nemine a jaký typ kurzu je pro Vašeho pejska vhodný. Tato první hodina není pro Vás nijak závazná a je zdarma. Sami se pak rozhodnete, zda budete u nás s pejskem cvičit či zda zkusíte jiné cvičiště.

TERMÍN NOVÝCH NÁSTUPŮ
- ŠTĚŇATA, MLADÍ PSI A PSI MALÝCH PLEMEN V SOBOTU 17. BŘEZNA 2018 OD 10:00 HODIN. Z DŮVODU NEPŘEDVÍDATELNÉ SITUACE NEBO NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ MŮŽE BÝT TENTO TERMÍN ZMĚNĚN. INFO O TÉTO SKUTEČNOSTI BUDE ZVEŘEJNĚNO NA HLAVNÍ STRÁNCE WEBU NEJPOZDĚJI DNE 17. BŘEZNA 2018 DO 9.00 HODIN.

- STARŠÍ PSI VELKÝCH PLEMEN A PSI KONFLIKTNÍ DLE DOMLUVY.


Podrobnosti o jednotlivých kurzech naleznete v sekci "Naše kurzy". Stačí jen rozkliknout ;-)

A POZOR! I když máte domluvenou schůzku na konkrétní hodinu, nikdy nevstupujte sami na naše cvičiště! Naši psi jsou hlídací. My si Vás u brány raději vyzvedneme!

Pokud máte zájem o výcvik některého z námi nabízených psích sportů, volejte prosím na číslo 733 598 789.

POTŘEBUJETE RADU?

chci štěně, chci psa

Chcete si pořídit štěně nebo dospělého psa?
Nevíte k čemu potřebujete jeho PP, když nechcete chodit na výstavy?
Rozhodujete se, zda si pořídit pejska určitého plemene z chovatelské stanice anebo z náhodně vybraného inzerátu na štěňátka po čistokrevných rodičích bez PP?
Netušíte, co všechno znamenají zkratky typu DKK 0/0, DLK 0/0, DNA CEA, DNA TNS, DNA CL, BAER TEST, VD, CAC, BOB, BH, ZVV1, IPO3 a jiné uvedené na chovatelských portálech a v inzerátech?
Anebo chcete dát šanci pejskovi z útulku?

Poradíme Vám s výběrem vhodného plemene pro Vás, vysvětlíme Vám, proč psi s PP mají ve svých průkazech zapsané všelijaké zdravotní vyšetření, k čemu vlastně PP – průkaz původu slouží a přiblížíme Vám ty tajemné písmenkové zkratky. Prozradíme Vám, proč psi s PP mohou mít štěňátka bez PP a jak je to s tou "čistokrevností".
Probereme s Vámi osudy nechtěných pejsků a napovíme Vám, jak vybírat pejska z útulku.
Seznámíme Vás se základními potřebami Vašeho nového psího kamaráda a přiblížíme Vám, co Vás s příchodem štěňátka do Vašeho domova čeká a co Vás zaručeně nemine.

A nebojte se, nebudeme Vás nutit a nekompromisně přesvědčovat, že si musíte pořídit pejska pouze s prokázaným původem… je to jen a jen Vaše volba! http://nemnozime.cz/

mám štěně, mám psa

Máte už štěně nebo pejska od chovatele či z útulku a jste úplný začátečník?

Poradíme Vám jak z něj vychovat příjemného společníka a pomůžeme Vám s jeho výchovou, socializací a výcvikem. Doporučíme Vám vhodné výcvikové kurzy a pomůcky a seznámíme Vás s různými psími aktivitami a sporty.

PORADÍME VÁM

Všechny Vaše „psí“ otázky týkající se chování psa a jeho soužití s lidskou smečkou, dotazy ohledně jeho výchovy, výcviku nebo výživy či záludnosti v oblasti chovu psů, např. jejich uchovnění či kastrování, Vám rády zodpovíme na tzv. konzultační schůzce, kterou je ale potřeba si telefonicky domluvit na číslech:
733 598 789 (Vodafone)
602 769 135 (O2)
732 407 741 (T-Mobile)

A jaká je cena za konzultaci?
Žádná! Ale pokud nám přinesete pytlík piškotů, budou naši psi rádi ;-)

Správa webu