ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

08.09.12 Zkoušky TART

Dnes jsme na ForPesu úspěšně zvládli zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Zkoušku ZMT, výchozí všestrannou zkoušku, si do výkonnostního průkazu zapsal Petr Rezek s Coffe Finta-Star, zkoušku vyššího stupně T 1 Hana Riedererová s Gitou z Pegironu, Jana Rybínová s Eimi z Pegironu a já s paní Hollýkovou. Vlaďka Kozárová s GouGou jsou o krůček před námi, takže získali zkoušku ještě vyššího stupně, tzv. T 2. A všichni s pěkným bodovým ohodnocením!
Na pachové práce a na obrany jsme s panem rozhodčím Janem Dubovým a vedoucí zkoušek Jitkou Zimermanovou, kladečem stop Romanou Plívovou a figurantem Jakubem Klečkou vyjeli do nedalekého Oldřichova a oddíly poslušnosti jsme vykonali na cvičišti.
A pro pořádek, Gita dnes složila svou 10-tou zkoušku, Coffee svou 14-tou zkoušku, Holly svou 16-tou zkoušku, Eimi svou 19-tou zkoušku a GouGou dokonce již 23 zkoušku! Všem moc gratulujeme!
Vaše Lenka
PS: Paní Hollýková mi dnes udělala velikánskou radost svými radostnými a přesnými aporty, což je zejména Vlaďky práce, takže holky moje, moc vám oběma děkuju ;-)


jít zpět


Správa webu