ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

15.10.11 ForPes pořádal zkoušky KJ ČR Brno

Dnes ráno na zkoušky pořádané dle zkušebního řádu Kynologické jednoty České republiky Brno nastoupilo na cvičišti ForPes celkem 6 psovodů a 7 psů. Rozhodčím byl pan Rudolf Baudyš, vedoucí zkoušek Soňa Krůtová, figuroval Jan Krupař a stopy šlapali Pavel Zimerman a Lucie Ráthová. Velká gratulace patří úspěšným - Lence Sedláčkové s Hátou a mě s Kirou ke složení zkoušky ZOP se známkami "výborně", Ivaně Hanouskové s Quipem Sherak a Vlaďce Kozárové s Queenou ke složení zkoušky ZPU-1, Janě Rybínové s Eimi z Pegironu ke složení zkoušky ZPU-2 a Vlaďce Kozárové a Gogoušovi ke složení zkoušky ZPU-S. Jeden pejsek bodový limit zkoušky ZOP bohužel nesplnil.

Zkouška pracovní upotřebitelnosti - speciál (ZPU-S) byla zařazena do zkušebního řádu KJ ČR Brno dne 9. 4. 2009. Jde v podstatě o jakousi vysokou školu ovladatelnosti a rozvoje přirozených, neagresivních vloh psa s prvky upotřebitelnosti i ve velmi specifických činnostech. Tuto zkoušku je možné skládat od roku 2010 a podle statistiky KJ ČR Brno jí v celé České republice v loňském roce složilo pouze 7 psů. GouGou tedy patří mezi její průkopníky!
Vaše Lenka
PS: Na obrázku je Eimi z Pegironu, která od své paničky Jany dostala za svou již 15tou složenou zkoušku (Eimi se narodila v roce 2008) pečené kuřátko :-)


jít zpět


Správa webu