ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

20.01.11 Co je u nás nového?

Kromě úmorného čekání na porod paní Hollýkové, která si nejspíše myslí, že je pojištěncem VZP a "vyžaduje" veškerá předporodní vyšetření, se pořád pracuje na zkvalitnění webu i činnosti ForPes.
Minulý týden proběhla 2. členská schůze, kde byla zvolena Revizní komise a schváleny zpráva o hospodaření a zpráva o činnosti roku 2010 a rozpočet na rok 2011. Bylo také odhlasováno, že občanské sdružení ForPes nebude rozšiřovat svou členskou základnu a nové členy již nepřijímá, neboť 12 "statečných" ForPesáků zvládne zajistit veškeré kynologické aktivity, které Vám nabízíme!
Čestným členem našeho sdružení se stal pan Miroslav Mojžíšek! Bez jeho pomoci bychom zdaleka neměli ani polovinu překážek a dalšího zařízení našeho cvičiště! Poznámka pro neznalé: Pan Mojžíšek je můj zlatý tatínek!!!
Aktivity Českého kynologického svazu (zkoušky z výkonu, závody, soutěže a další oficiální kynologické akce) budeme do budoucna pořádat a zajišťovat ve spolupráci se Základní kynologickou organizací Oldřichov č. 764, IČ: 717 37 723. Pro tento rok plánujeme zkoušky z výkonu v jarních a podzimních měsících, dále semináře z různých oblastí kynologie a samozřejmě naše Dny s.... Uvažujeme také o rozšíření tréninků agility, kdy chceme úplným začátečníkům nabídnout tzv. přípravný kurz agility. Na webu včera vznikla nová sekce "VIDEA", která se bude postupně zaplňovat a na sekci "AKCE" jsou práce v plném proudu. Dále byl upraveny texty pro zájemce o Kurz základní poslušnosti a Kurz kynolgického výcviku a pod Cvičební hodiny jsme umístili Anketu o psího sportovce roku 2010.
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu