ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

15.04.15 Chlumecký lvíček - výsledky OSA ForPes

V sobotu, 11. dubna 2015, se v Motoareálu Chabařovice konal již XIII. ročník agility závodů Chlumecký lvíček, jehož součástí bylo VIII. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČÍNSKÝCH CHOCHOLATÝCH PSŮ A PERUÁNSKÝCH NAHÁČŮ V AGILITY. Rozhodčím byl pan Petr Rybář a naši si vedli takto:

Agility L – 25 teamů
13. místo Barbora Loutocká a Arthur, známka Velmi dobře
Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, DIS
Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, DIS
Jumping L – 28 teamů
14. místo Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, známka Velmi dobře
20. místo Barbora Loutocká a Arthur, známka Dobře
Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, DIS
Zkouška LA2
3. místo Barbora Loutocká a Arthur, známka Velmi dobře
Zkouška LA3
Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, DIS
Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, DIS

Agility M – 12 teamů
1. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů, známka Výborně
Jumping M – 13 teamů
1. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů, známka Výborně
Zkouška MA3
1. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů, známka Výborně

Agility S – 29 teamů
1. místo Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku, známka Výborně
9. místo Dana Vojířová a Fatty Hop Trop, známka Výborně
10. místo Radomila Schmiedová a Barney, známka Výborně
16. místo Radomila Schmiedová a Lizy, známka Velmi dobře
Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, DIS
Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, DIS
Jumping S – 30 teamů
1. místo Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku, známka Výborně
3. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, známka Výborně
11. místo Dana Vojířová a Fatty Hop Trop, známka Výborně
14. místo Radomila Schmiedová a Barney, známka Výborně
22. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, známka Dobře
Radomila Schmiedová a Lizy, DIS
Zkouška SA1
Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, DIS
Zkouška SA2
1. místo Radomila Schmiedová a Lizy, známka Výborně
Radomila Schmiedová a Barney, DIS
Zkouška SA3
5. místo Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku, známka Velmi dobře
Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, DIS
Dana Vojířová a Fatty Hop Trop, DIS

Veteráni - Agility S - 5 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bellinda Mysterious Beauty, známka Výborně
Veteráni - Jumping S - 5 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bellinda Mysterious Beauty, známka Výborně

K pěkným výsledkům našich závodníků moc a moc gratulujeme!
Lenka a Vlaďka







jít zpět


Správa webu