ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

13.11.12 Poslední letošní zkoušky na ForPes

V sobotu, 10. listopadu 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Jaroslav Janeček a vedoucím zkoušek Jitka Zimermanová, která se také postarala o výborné občerstvení. Figurantem a zároveň kladečem stop byl Jakub Klečka.

A jak jsme dopadli? Nejlepší výkon podala Vlaďka Kozárová s borderkolií GouGou (Victory Detania). Do výkonnostního průkazu si zapsali mezinárodní zkoušku pro pracovní psy IPO-3, za což jim patří velikánská gratulace!
Já a paní Hollýková jsme zvládly obranářskou zkoušku III. stupně - SPr3. Jana Rybínová se svými německými ovčáky složila - obranářskou zkoušku II. stupně - SPr2 s Eimi z Pegironu a zkoušku doprovodného psa BH s Heidi z Pegironu.

Stopařskou zkoušku II. stupně – FPr2 si tentokrát naše západosibiřská lajka Kira (Agie Beskydské hvozdy) do průkazu nepřipsala, neboť se na stopě tvářila, že tam nejsou položené žádné předměty! 64 získaných bodů za vypracování stopy bez označení dvou předmětů tak na zkoušku nestačilo.

V neděli, 11. listopadu 2012, se v Litvínově za silného deště krásně předvedla airedaleterrierka Coffee Finta – Star Petra Rezka, která složila zkoušku všestranného výcviku psa druhého stupně -ZVV 2 podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková a figuroval Tomáš Taubner. Coffee a Petrovi moc gratulujeme!
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu