ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Lenky psí blog

31.12.10 Žere a žere...

Hollýková se každým dnem více a více kulatí, stává se z ní pažravka obecná a já začínám mít obavy, že už úplně přestala myslet na svojí štíhlou linii ;-)
Holly nikdy neloudila! V klidu seděla nebo ležela a čekala, zda na ní něco dobrého zbyde. Pak to ovšem nezhltla, ale hlídala si to. Vždycky si dobrůtku naaranžovala mezi přední packy a běda Kiře nebo malé černé Magii... Jak jen očkem pohlédly na ...číst celé24.12.10 Už nám roste bříško!

Od včerejšího dne je na Holly vidět, že čeká miminka. Bříško se jí pěkně kulatí a boky už nemá propadlé. Také při dnešním "lítání" na cvičáku Kiru vůbec nestíhala a pro piškotové koule ani neběhala. Však dobře věděla, že piškotů mám v kapsách dost a určitě zbydou :-) ...číst celé17.12.10 Holly je březí!

Nedalo mi to. Hodila jsem si dnes korunou a ani jsem nečekala, zda padne panna či orel a vyrazila na veterinu. Vlaďku a Holly jsem vzala s sebou.
Při samotném vyšetření jsem bedlivě pozorovala veškeré šmouhy na monitoru a jsou tam! Malí Jeniváčci! Odhadem 4 až 6 kluků nebo holek :-)
Vaše Lenka
...číst celé11.12.10 Jít či nejít...

Mám velké dilema, jít či nejít (jet či nejet) s Holly na vyšetření ultrazvukem.
Je pravda, že se mi totiž vůůůbec nechce. Je prosinec, měsíc hrůzy, a já nevím kam dřív skočit. A protože pracuji v Ústí nad Labem a sonografické vyšetření pro pejsky je také v Ústí nad Labem, nemám pražádnou chuť absolvovat jízdu tam a zpátky ucpanými Teplicemi a ještě ucpanějším Ústím více než jen jednou denně. Na d ...číst celé02.12.10 Klubový vítěz 2013 :-)

Kamarádka Iveta, majitelka chovatelské stanice "Z Jenive", mezi kynologickými přáteli "vyhrožuje", že v roce 2013 JENIVÁK (chápej: pes odchovaný na její stanici) vyhraje Klubovou výstavu vítězů německých ovčáků! A protože Iveta většinou téměř vše myslí vážně a nikdy nevyhrožuje nadarmo, ponořila jsem se do rodokmenu plánovaných štěňat vrhu "P" Z Jenive a hledala a hledala... Budoucí rodiče, Holly ...číst celé18.11.10 Máme nakryto!

Dnes byla nakryta fena plemene německý ovčák HOLLY JARBO psem FAROS VANTARIS.

Plánovaná štěňata budou odchována na chovatelskou stanici Ivety Hradecké "Z JENIVE".

Podrobnosti o tomto spojení se dozvíte již brzy.
Vaše Lenka ...číst celé17.11.10 Všechno je jinak... ;-)

Po všech těch peripetiích a rituálních tancích spojených s háráním naší Holly je všechno trochánku jinak!
Přestože nesnáším příručky, chovala jsem se tektokrát jako zodpovědná a důsledná panička a všechno jsem si z těch zatracených brožurek nastudovala. Moje dcery zmizely z kuchyně vždy, jakmile jsem se k Holly přiblížila s ubrouskem a zkontrolovala, jak na tom jsme. Má kontrola byla tak pečlivá ...číst celé16.11.10 Progesteron

Holly si nejspíš usmyslela, že si to mnou plánované rodičovství užije se vším všudy. První oběry krve na určení hladiny progesteronu jsme absolvovali 9. listopadu, kdy hodnota ukazovala pouhých 1,14. Přesně za týden, 16. listopadu, progesteron mírně stoupl na 2,05, ale stále to není ono.
Pro ty, kteří zatím nemají s hladinou progesteronu v krvi feny žádné zkušenosti uvádím následující přehled: ...číst celé07.11.10 Nedělní večerní krycí výlet

Tak dnes Holly konečně přestala vrčet na Gogouška. Ještě včera měla tendence ho "sežrat" vždy, jakmile se k ní přiblížil na intimní vzdálenost se záměrem "jen si tak trochu čuchnout". Dneska si spolu hráli, laškovali a tak jsme v podvečer po poradě s veterinářem vyrazily. Já, Holly a Vlaďka směr Praha západ přímo do Řevnice do chovatelské stanice Z Gargamellu. Déšť, tma a za Prahou taková mlha, že ...číst celé27.10.10 Háráme....

Tak jsem se dočkala! Holly začala hárat! Předpokládaný termín krytí vychází na 7.listopad.
Zatím se můžete pokochat malými pandičkami, které nabízí chovatelská stanice KIAORA naší kamarádky Lenky Folget Klímové.
http://www.kiaora.cz/BEARDED/cz/start/index.htm
Vaše Lenka
...číst celéStarší články

|0-10||10-20||20-30||30-40||40-50||50-60||60-70| z 61

Správa webu