ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

24.07.11 - 1. ročník v Oldřichově je za námi

Díky vydařenému počasí... Celý týden jsem netrpělive sledovala předpověď a vypadalo to, že zima, vytrvalé přeháňky, zataženo a tak nějak podzimově snad nikdy neskončí. Ve středu jsem začala být mírně nervózní a ve čtvrtek už o dost více. V pátek jsem naopak počasí přestala řešit úplně. Uvědomila jsem si, že existují věci, které ani svou zarputilostí nezměním a horečně jsem vypisovala diplomy a společně s Jitkou a Vlaďkou třídila a připravovala ceny pro vítěze. V sobotu ráno vysvitlo slunce a já v duchu děkovala přírodě a svému strážnému anděli tam někde nahoře. ...závodníci, pejsci, děti, diváci a všichni kolem měli hned lepší náladu a usmívali se. Vyšlo to!

Díky mé organizačně zdatné rodině... Podle šipek s nápisem agility rozmístěných po Oldřichově všechny teamy dorazily do cíle, kde na vymezené parkovací ploše vzorně vyrovnaly své automobily do řad tak, aby se všichni vešly. ...bylo vyhodnoceno, že příště vás může být i víc. Zvládneme to!

Díky dobrým nápadům Pavla... Připravené zajímavé soutěže o drobné ceny přilákali menší, větší i ještě větší děti, takže mnohým z vás odpadla starost, co s unuděným potomkem. Na vyhlášené dětské agility se na start připravilo celkem devět závodnic a i přes náročnější zdolávání šesti metrových tunelů a kompletního slalomu si vedly skvěle. ...děti měly o zábavu postaráno a různé atrakce si vyzkoušely hned několikrát. Líbilo se!

Díky přivezené houpačce místo středního dílu kladiny... Původně naplánovanované losování tomboly až po ukončení závodního klání jsem musela posunout na dobu nechtěně a neplánovaně vzniklého prostoje mezi jednotlivými běhy, kdy se Pavel s Vlaďkou autem řítili do Teplic na ForPesácké cvičiště pro správný díl zónové překážky. Čekací dobu jsme s Aničkou a dalšími vyplnili taháním čísel z klobouku a rozdáváním cen. Při tomto zpestření jsem byla upozorněna na chybné přidělení tombolových čísel, neboť dvě závodnice byly vylosovány pouze jednou, přestože měly pejsků víc. Ale protože ceny byly připraveny podle soupisky přesně na počet závodních teamů, svou chybu jsem hned napravila a tři zbylé ceny jsem jim předala. ...zjistila jsem, že pořádat "něco navíc" uprostřed závodění a soutěžícím a jejich nervům tak dopřát chvíli odpočinku je lepší. Poučila jsem se!

Díky ForPesákům... Jsem moc ráda, že jsme se s Vlaďkou vloni rozhodly a ForPes vymyslely a založily. Máme kolem sebe lidi, na které se můžeme spolehnout, kteří nám pomůžou a které to baví. ...po roce své činnosti jsme se mohli vrhnout na pořádání neoficiálních závodů agility a nemuseli jsme se bát vás všechny pozvat. Půjdeme do toho znovu!

Moc a moc bych chtěla poděkovat:
- Obci Jeníkov a pánům Liboru Grohovi, starostovi, a Ivanu Novotnému, místostarostovi, za poskytnutí sportovního areálu a zakoupení krásných cen.
- Statutárnímu městu Teplice za sadu pohárů pro soutěž "Dětské agility".
- Milanu Jiráskovi za posuzování a náročnou práci rozhodčího.
- Lence Vrzákové, majitelce firmy REFI, za krásné ForPesácké hrnečky a diplomy a také za to, že nás "zachránila" na poslední chvíli.
- Panu Kromsijánovi za perfektní ozvučení.
- Jitce a Pavlu Zimermanovým za upečené, nazdobené a výborné ForPes dorty do tomboly a za všechnu tu práci s dětmi i bez dětí kolem a kolem, kdy vždy s úsměvem a ochotně kývli na všechny jim přidělené úkoly.
- Lence, Báře, Áje a Míle za stopování, sledování a počítání časů, hlášení chyb a vyzývání závodníků na start.
- Jitce, Martině a Petře za průběžné i konečné zpracování výsledků.
- Pavlu Tetřevovi a Báře s Janou z Jacht klubu restaurace Barbora za zajištění občerstvení.
- Základní kynologické organizaci Duchcov za zapůjčení stupňů vítězů.
- Všem ostatním za převoz překážek, zapůjčení stanů a překážkové číselné řady, pořizování fotodokumentace, oživování tiskárny, obsluhování notebooku a poskytování dalšího různého servisu.
- Superzačátečníkům, začátečníkům i závodníkům všech kategorií za sportovní a milé chování.
- Našim agilidičkám za skvělou reprezentaci "stáje" ForPes.
- A hlavně Vlaďce a celé mé rodině, že to se mnou vydrží!
Vaše Lenka

Krásné fotky od Lucky. Děkujeme!!!
http://lusyw.rajce.idnes.cz/Agility_Forpes_Oldrichov/






jít zpět


Správa webu