ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

03.05.11 A jaké to bylo? - pokračování

Jindra z mého telefonátu neměl radost. Přijeď, prosím, kňourala jsem. Nechtěl ani slyšet. Dostala jsem ultimátum - dojít aspoň na Paškapole. Nešlo to. Přepadla mě zimnice a má mysl se zaměstnávala jedinou myšlenkou. Pokud se přetáhnu a dolezu, nebudu minimálně týden fungovat. Při představě, že telefony v práci za mě bude vyřizovat Portík, jsem znovu sáhla po mobilu. Jindra přijel. Přivezla ho naše Bára a já s hrůzou zistila, že se do auta všichni nevejdem. Jenže s tím ani Jindra nepočítal. Popadl Holly a zavelel zbytku naší skupiny. Přestože ten den měl v nohách trasu longu, došel za mě mých zbylých 13 km. Paní Hollýková byla nadšená, ani ocasem mi nazamávala a vyrazila k cíli. A protože už se stmívalo a začalo pršet, nasadil Jindra své obvyklé tempo. Jitka s Pavlem měli co dělat, aby mu stačili a Gogoušek se nejspíš pořádně divil. My s Bárou zatím vyrazily směr Velemín. Na náměstíčku se uvelebily na předních sedačkách a pozorovaly ty, kdo nás míjeli. Naší idylku přerušila dvě auta s cizinci. Pánové mluvili španělsky a anglicky, dámy polsky. Pánové chtěli do Drážďan, dámy směr Polsko. Nevím jak se domluvili mezi sebou, ale naštěstí nás ani neokradli ani neukradli. Na rozloučenou nám řekli, že Porth is very nice dog. Asi se ho báli :-)
Po víc jak hodině čekání jsme v dáli viděli "naše". Ani Jitka, ani Pavel, ani Jindra to nechtěli vzdát a šlapali dál směr Opárno. Bára nastartovala a přesunuly jsme se do cíle. Tam jsme čekaly až do 21:23 hodin, kdy Jitka s Pavlem poprvé a Jindra ten den již podruhé pomyslně přetli cílovou pásku. Hurá, jede se do postele, blažilo mě v mysli. Portík mi usínal na klíně a já se těšila, až padnu do peřin.
Druhý den nás čekalo vyhlášení. Trasu do Opárenského údolí jsme znali nazpaměť a tak jsme odjezd z domova prodlužovali tak dlouho, až jsme slavnostní vyhlášení výsledků nestihli. Co jsme však stihli (vlastně koho jsme stihli) byl náš žlutý Packo Jeniváček alias Brutus. Přijel se na nás do Opárna podívat s celou svou rodinou a já měla velkou radost, že se má moc dobře!
Vaše Lenka

VÝSLEDKY:

Jindra Knorr a Kira 87km za 29:07 - 8. místo v DTM2, celkově 27 z 64 došlých long
a bonus - 13km trati MM

Pavel Zimerman a GouGou 46km za 13:41 - 19. místo v MM

Bára Loutocká a Archibald 46km za 13:12 - 29. místo v MW

Jitka Zimermanová a Fido 46km za 13:41 - 31. místo v MW

paní Hollýková 46km za 13:40 - bez umístění

Lenka Knorrová - DNF

Všem úspěšným moc blahopřeji!!!


jít zpět


Správa webu