ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

24.12.13 Jak se tvoří vánoční přáníčko….

Těžko. V dnešní době, kdy jsou dostupné všelijaké photoshopové aplikace a všichni známí a kamarádi nás častují překrásnými vánočně a slavnostně laděnými snímky svých psích miláčků, je opravdu nelehké vymyslet něco originálního. Oproti loňskému roku, jsem však letos nezahálela a v patřičném časovém předstihu vymyslela ten správný „psí vánoční nápad“. Jak já byla v listopadu naivní!
Prvotní impuls jsem dostala díky Ivetce Hradecké, která na Facebook šoupla odkaz s nádherným keramickým hrnečkem s motivem psích tlapek. Nelenila jsem, oslovila výrobce keramiky, objednala hrnky dva a jako bonus cukřenku. Samozřejmě také tlapkovou. Přislíbené zboží jsem zaplatila a čekala. Týden, dva, tři, čtyři…. Měla jsem úplně jasnou představu naší ForPesácké péefky. Tlapkové hrnky s kouřící kávou a s cukřenkou v závěji sněhu a kolem poskládaní psi…. Smůla. Očekávaný balíček ani po mé naléhavé urgenci nedorazil. Sníh také nenapadl. Zato Vánoce se blížili raketovým tempem.
Alternativně, kreativně a trochu naštvaně jsem pár dnů před svátky vymyslela plán B. Bez sněhu. V skrytu duše jsem totiž doufala, že když už nenapadne, budou aspoň hrnky. Jenže nebyly. Na zlatou neděli odpoledne nastal čas pro plán C. Běhala jsem po baráku, sháněla aspoň nějaké slušné hrnky, trochu té dekorace, vhodné pozadí a dva čisté psy.
V garáži jsem naaranžovala závěsy, stolek s ubrusem, hrnky s kávou, talířek cukroví, svíčky, paní Hollýkovou a Gogouška. Bláhově jsem se domnívala, že uděláme cvak, cvak a bude. Nebylo. Holly nechtěla u cukroví sedět. Holly cukroví sežrala. Vrčela na Gogouška a nenechala mu ani jeden rohlíček natož včelí úl. Gogoušek byl celý nešťastný. Nechtěl sedět vedle Hollýkové. Hollýková hárá, Gogoušek chtěl sedět za ní (nebo na ní?). Oba dva se tvářili značně mrzutě a během chvilky jsem byla rozmrzelá i já. Kopec šlehačky naaranžovaný na kávě splaskl, Hollýková poslintala ubrus a Gogouš porazil svícen. Svou náprsenku měl plnou rudých kapek vosku. Že já něco nezkusila v tom photoshopu…!
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu