ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

23.09.13 ForDuchovské postřehy

Start byl posunut o půlhodiny… dvě závodící dívenky totiž namísto do Duchcova dorazily do Oldřichova a telefonovaly mi se slovy: Jedna paní tady povídala, že je to ještě 5 kilometrů, ale my to dojdem! Vše zachránila „rychlá spojka“ v podání Zdeňka, který pro holky a jejich pejsky do Oldřichova dojel.

Agiliťákům nebyla umožněna prohlídka trati! Mohli si však postavit stan.

Nejdelší branný závod předvedla Ivana z Litoměřické pobočky. Od startu do cíle jí to trvalo plných 82 minut!

Nejméně bodů získala moje maminka. Pouhých 80. Může si za to sama! Na stanovišti č. 8 Zóna ozónové díry prohlásila, že je dáma a na pláž chodí zásadně pouze s časopisem! (poznámka autora: Může si to dovolit. Na nošení krámů má totiž našeho tatínka. Na ForDuchovi nebyl.)

Přestože ředitel závodu Pepa vlezl do tunelu jako druhý, vylezl z něj jako první! Pepa v tunelu předběhl svého psa! (poznámka autora: Pepa má německého ovčáka.)

Některým psům přijeli fandit celé rodiny. Monty na tom byl asi nejlíp. Na trati měl minimálně 5 fandících rodinných příslušníků.

Někteří psi odmítali aportovat gumové granáty. Někteří psi je aportovat chtěli, ale nemohli. Granáty byly větší než někteří psi. Někteří psi je aportovali, ale odmítali je odevzdat. Vzorní psi přiaportovali granáty a ještě z toho měli radost!

Prkénkový slalom byl záludný. Několika závodníkům se zamotala hlava, jiní prkénkem přišlápli své psy.

Na stanovišti Plížení oslepeného psovoda se většina závodníků tvářila jako méně zdatná. Méně zdatní měli dovoleno lézt po čtyřech!

Minimálně 3 závodníci – já, moje sestra a naše kamarádka Gábina – 5ti ranami ze vzduchovky trefili všech 5 panáčků! (poznámka autora: Všechny dotyčné pracují jako úřednice…)

Nejproblematičtějším stanovištěm bylo č. 6 Odběr moči. Čůrání na cíl bylo trochánku složitější. Někteří plnili sklenici od okurek po kapkách a tímto se následně tvořila fronta dalších odběruchtivých závodníků. Nakonec si však načůrali všichni!

Rekordem při Sběru psích… bylo 9 pingpongových míčků naráz sebraných levou rukou z trávy do pytlíku. Dokázala to naše Bára!

Na Vysílačce uspěli všichni závodící. Možná si už potřebovali trochu oddechnout!

Běh smrti někteří běželi jako o život!

Zašifrovaný slogan“ ForDuch je schovanej v krabici“ rozluštilo pouhých 5 závodníků ze 35. Všechny byly tmavovlásky!

Jediným diskvalifikovaným účastníkem byl Jarda. Jeho pes Banup mu sežral papír s bodama.

Nepršelo!!!

Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu