ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

28.08.13 Flyballový víkend očima kapitána Pavla

Flyballový víkend pro nás nastal, bohužel, již ve středu, kdy jsme nerozvážně dopřáli našemu stabilnímu členu sestavy, labradoru Fidovi, koupel v místní vápence. Fido vodu miluje, jenže tentokrát nám v průvanu nastydl. Vzhledem k možným zdravotním rizikům jsme ho na soupisku víkendového turnaje nezařadili a doufali jsme, že i tak bude vše v pohodě. Nebylo.
Jednotlivé výsledky sobotních běhů ve složení Archie a Dan Zaur, Ira Lucia Lusika a Irena Horová Nosková, Basscoffee z Lantíkova a Anička Hrochová, Babou on Board Sixi Hawk a Alžběta Švejdová (hostující), Feebee Lusika a Jitka Zimermanová, Victory Detania a Pavel Zimerman s nabíječkou Ivou Kotlabovou ve 3. divizi nám ukázaly, že družstvo v této sestavě nemá natrénováno a není pořádně „seběhnuté“. Díky absenci Fida jsme nakonec skončili na solidním 4. místě z šesti družstev.
Smůla nás však neopustila a v neděli už šlo opravdu do tuhého. Danův borderák Archie se při ranním venčení drobně neshodl s procházejícím se staffbullem a z boje vyvázl sice živ, ale s velkou krvácející ránou na krku. A po zprávě, že hostující Babou si do tlapky zabodla osinu, jenž začala hnisat, jsme už ani nedoufali, že se ještě vzchopíme a dobereme nějakých výsledků. Zdecimované družstvo ForPes Pohoda dobíhalo nedělní program v opravdu velkém oslabení a konečným výsledkem bylo opět 4. místo. I přes veškeré nepříznivé okolnosti se nám ale povedlo zaběhnout letošní rychlostní maximum s časem 19,84!
Pavel Zimerman, kapitán družstva
(redakčně upravila Vaše Lenka :-)


jít zpět


Správa webu