ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

28.01.13 Znáte ALAVIS?

Spousta z vás určitě odpoví, že ano. Ale znáte, kromě kloubní výživy, i další výrobky této značky?

Jednou z nich je ALAVIS Calming, který potlačuje stres a nervozitu u psů a koček. ALAVIS Calming obsahuje ojedinělé složení látek podporující vyrovnané chování psů a koček. Jedná se o čistě přírodní přípravek s rychlým nástupem účinku. Pomáhá zvíře zklidnit, aniž by měl vliv na jeho osobnost nebo aktivitu.
Pro dlouhodobější podávání je určen ALAVIS Relax pro psy. Jedná se o přírodní přípravek na zklidnění při stresu a stresových situacích, který nemá žádné vedlejší účinky na chování nebo na zdraví zvířete. ALAVIS Relax pro psy se doporučuje podávat při očekávaných stresových situacích jako je např.: cestování, dovolená se zvířetem, plánovaná návštěva veterináře, změny v domácnosti nebo třeba silvestrovské ohňostroje.
Posledním přípravkem, který mne zaujal je ALAVIS Hemagel, vhodný pro velká i malá domácí i exotická zvířata. ALAVIS Hemagel přináší snadné a rychlé ošetření rány s okamžitou úlevou, hojí jak drobná poranění, tak i větší chronické rány a je protizánětlivý. Zabraňuje vysušování rány a tvorbě strupu, snižuje bolestivost, podporuje uzavírání rány a již během ošetřování změkčuje a zlepšuje vhled jizvy.
Možná právě tyto (nebo jim podobné) přípravky ve vaší domácí lékarničce pro zvířata chybí :-)
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu