ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

10.09.10 Co pro vás chystáme...

Včera jsme na cvičiště přivezli flyballový shoot, takže se můžete začít těšit na akci "Flyball na ForPes". Za jeho výrobu moc a moc děkujeme Mílovi a Lence!! Příští týden ve středu, 15. září, vyzvedáváme v Mimoni kladinu a houpačku na agility a odpoledne pro vás chystáme překvapení, od 17,00 hodin socializační hodinku pro malá a společenská plemena! V pondělí 20. září proběhne první informativní s ...číst celé07.09.10 Piškotový dárek :-)

Na dnešní cvičení přijeli Bára s Archibaldem a s Radkem s plnou náručí piškotů! ForPes, zapomnětlivý páníci, pejskové i děti tak dostali dárek v podobě patnácti velkých pytlíků plných piškotů. Byla toho plná krabice! Báro a Radku děkujeme!
Lenka a Vlaďka ...číst celé05.09.10 Nedělní kurzy a socializace

Dnešním prosluněným cvičením jsme Vás provázely tři, Lenka, Ivana a Vlaďka. Kamarádku Ivanu jsme o trenérskou výpomoc poprosily hned ze dvou důvodů. Tím prvním byly po ránu konané zkoušky z výkonu na cvičišti v Řetenicích, kde Vlaďka na známku "výborně" složila zkoušku základní ovladatelnosti s borderákem Dagem našeho trenéra na agility. Druhým důvodem byla skutečnost, že trenérka Ivana povede ná ...číst celé22.08.10 Dnešní bábovkové kurzy

Na dnešní dopoledne jsme dostali sponzorský dar od kamarádky Irči v podobě dvou výborných ořechových bábovek. Jak jste téměř všichni zjistili, byly opravdu vynikající! Děkujeme!
V kurzu základní poslušnosti jsme s Vlaďkou nechaly pejsky proběhnout a pak si je rozdělily do dvou skupin. Nováčci měli mírnější formu cvičení se mnou a staré ostřílené mazáky si vzala na starost Vlaďka.
Při kynologické ...číst celé15.08.10 Kurz základní poslušnosti

Z dnešních kurzů pořídili fotky Bára, Petr a Katka. A protože Vlaďka pobývala na flyballových závodech, kde jejich družstvo nakonec skončilo na 4. místě, a Jindra s Kirou vyrazili na závody kajutových lodí, kde získali 3.místo, tak jsem dnes pejsky na cvičišti proháněla sama. Nacvičovali jsme přivolání a slušné chování v přítomnosti ostatních pejsků. Na překážkách to všem šlo hladce a v oblíbenost ...číst celé11.08.10 Školka pro štěňátka

Na dnešní "školce" se pejskové učili, jak rychle přiběhnout ke svému páníkovi a cestou se neztratit. Cvičitelka Vlaďka každému trpělivě vysvětlovala, co je pro štěňátko důležité a jak docílit toho, aby pejsek své páníky poslouchal. Veronika pořídila pár snímků, tak se můžete na ty malé nezbedy podívat. Na cvičišti se proháněli Arthur, Daisy, Fido, Sakura a malá slečna Parsonová :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.08.10 Mistrovství BCCCZ ve flyballu

Otevřené mistrovství Border Collie Clubu České republiky (BCCCZ) se konalo 8. srpna 2010 v areálu cvičiště Kynologického klubu Zetor. Jednalo se o flyballový turnaj družstev, který nebyl vyhrazen pouze pro border collie, ale byl přístupný všem psím plemenům. Závodilo se podle platných Pravidel flyballu v ČR, která jsou veřejně přístupná ke stažení na adrese http://www.flyball.cz/
Turnaj byl souč ...číst celé08.08.10 Nedělní cvičení

Na dopolední hodině se nás sešlo celkem dost. Pejsky jsme nejprve nechali proběhnout a pak jsme se vrhli na cvičení. V socializačním kolečku k žádné kolizi nedošlo a při samotném cvičení se to pejskům tak líbilo, že jsme je nemohli odtrhnout od překážek :-) Malému Bunnymu (jorkšírský teriér) se moc líbila naše psí houpačka a ostatní prolézali tunelem i když nemuseli.
Předpolední hodina kynologic ...číst celé29.07.10 Výroba překážek a zařízení

Pořád a pořád se pracuje....
Zvláštní poděkování za přivezený a nezištně darovaný materiál patří:
Petrovi za prkna,
Pepovi za tři sudy,
Evženovi za dřevěné trámky,
Šárce a Pavlovi za prkna,
Lence za hřebíky,
Ivaně a Tomášovi za velká prkna (a bylo jich hodně :-),
Honzovi za velkou pogumovanou plachtu, kterou jsme vyměnili s Mysliveckým sdružením Háj za co jiného, než za prkna :-)
a všem ...číst celé28.07.10 Odkládací boxy pro pejsky

Tři odkládací boxy pro pejsky jsou už téměř hotové!
Moc musím poděkovat svému tatínkovi a Jindrovi, že během dvou dnů s prací pořádně postoupili a že boudičky jsou moc krásné!
Poděkování patří také Šárce s Fidem a Pavlovi za prkna. Hodně nám to pomohlo!
Představu, jak taková domácí výroba probíhá, si můžete udělat z fotek. První 4 fotky jsou z dnešního rána a teď jsem přidala 3 večerní. Už jso ...číst celéSpráva webu