ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

14.10.10 Co je u nás nového...

Dneska byli všichni naši "agiliťáci" překvapeni. Nevím, jestli mile či nemile, ale určitě dnes zažili změnu. Místo Martiny a Milana, kteří se museli věnovat funkcionaření a schůzovali a schůzovali, jsme se na startovní čáru našeho parkúru postavily Vlaďka a já.
Přestože nácvik agility není naší silnou stránkou, snažily jsme se :-) Honily jsme pejsky i páníky a doufaly, že nikomu nebude zima. Na p ...číst celé10.10.10 Prosluněné cvičení

Příjemné podzimní sluníčko nás dnes hřálo a pejskům i páníkům (těm hlavně) se hned lépe cvičilo. Na kurzu základní poslušnosti jsme pejsky rozdělili do dvou skupin, aby nám to pěkně "odsejpalo". Vlaďka se věnovala nácviku chůze a celkové poslušnosti a já jsem přesvědčila křížence Badyho, že v rouře není bubák, ale samé dobroty :-) Dále jsme s pejsky procvičovali přivolání, polohy sedni, lehni, vst ...číst celé23.09.10 Aktualizace

Pokud máte zájem, podívejte se na web, který spravuji a který patří mé kamarádce Janě http://zpegironu.forpes.cz/. Je celý věnovaný chovatelské stanici německých ovčáků Z Pegironu.
Vaše Lenka ...číst celé17.09.10 Neděle ve stylu Agility

Na tuto neděli, 19. září 2010, jsme pro vás připravili speciální program ve stylu "Agility".
Trenérky, Monika a Dáša, vám ukáží, co všechno se s pejsky dá dělat na speciálních překážkách a osvětlí vám, jak se pejsek všechny ty fígle a cviky naučí.
Stanovené cvičební hodiny budou dodrženy, takže ti z vás, kdo budou mít zájem přijdou v tu určenou hodinu, na kterou běžně dochází, tj. v 10,00 hodin ...číst celé16.09.10 - 2. hodina Agility

Jak je vidět, překážky jsou krásné! Místo pejsků však občas na fotkách uvidíte jen "šmouhu v letu". Zjistila jsem, že nafotit agility je pořádný oříšek a zachytit pejsky v akci je občas nad lidské síly. Naštěstí zbývá ještě hodně hodin výcviku, takže se určitě máte na co těšit. S lepším foťákem to musí vyjít :-)
Ale i tak si pejskové hodinu užili, trenéři, Milan a Martina, se snažili a některým s ...číst celé16.09.10 Úspěch naší trenérky Martiny

Ve dnech 11. až 12. září 2010 proběhlo v Žamberku XIX. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V AGILITY. Naše trenérka Agility na ForPes, Martina Jírová, získala se svou fenkou Džejmí stříbrnou medaili za jumping družstev! Moc mistryním gratulujeme!
Lenka, Vlaďka a všichni ForPesáci!
...číst celé15.09.10 Poděkování Obci Jeníkov

Velké poděkování za všechny pejsky, členy i klienty občanského sdružení ForPes patří starostovi obce Jeníkov, panu Liboru Grohovi, a dále všem členům zastupitelstva obce Jeníkov, kteří vyhověli naší žádosti a poskytli nám finanční příspěvek ve výši 10 000,- Kč na zakoupení profesionálních překážek splňujících normativy FCI.
Za celou poskytnutou částku byla zakoupena kladina a ještě trochu peněz ...číst celé10.09.10 Co pro vás chystáme...

Včera jsme na cvičiště přivezli flyballový shoot, takže se můžete začít těšit na akci "Flyball na ForPes". Za jeho výrobu moc a moc děkujeme Mílovi a Lence!! Příští týden ve středu, 15. září, vyzvedáváme v Mimoni kladinu a houpačku na agility a odpoledne pro vás chystáme překvapení, od 17,00 hodin socializační hodinku pro malá a společenská plemena! V pondělí 20. září proběhne první informativní s ...číst celé07.09.10 Piškotový dárek :-)

Na dnešní cvičení přijeli Bára s Archibaldem a s Radkem s plnou náručí piškotů! ForPes, zapomnětlivý páníci, pejskové i děti tak dostali dárek v podobě patnácti velkých pytlíků plných piškotů. Byla toho plná krabice! Báro a Radku děkujeme!
Lenka a Vlaďka ...číst celé05.09.10 Nedělní kurzy a socializace

Dnešním prosluněným cvičením jsme Vás provázely tři, Lenka, Ivana a Vlaďka. Kamarádku Ivanu jsme o trenérskou výpomoc poprosily hned ze dvou důvodů. Tím prvním byly po ránu konané zkoušky z výkonu na cvičišti v Řetenicích, kde Vlaďka na známku "výborně" složila zkoušku základní ovladatelnosti s borderákem Dagem našeho trenéra na agility. Druhým důvodem byla skutečnost, že trenérka Ivana povede ná ...číst celéSpráva webu