ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

23.05.11 Kam s nimi...

My, Vaši ForPesáci, jsme poslední dobou stále řešili, kam uskladnit překážky, nářadí a všelijaké potřebné "krámy". Brouzdala jsem netem, spekulovala, propočítávala a pak jsem na to přišla. Zcela výjimečně se můj nápad líbil všem a tak jsme si až v dalekém Frýdku Místku objednali garáž. Plechovou velikou stříbrnou garáž!
Příprava terénu a podkladu nebyla až tak složitá a všem, kdo přiložili ruku k ...číst celé22.05.11 Gratulace

Velkou gratulaci posíláme všem pejskům a jejich páníkům úspěšným na Národní a Mezinárodní výstavě v Litoměřicích, které se konaly tento víkend.
Nemám zprávy o všech zúčastněných, ale pro zajímavost uvádím ty, o kterých zaručeně vím, že se umístili takto:
- Míly Gorýsek, Diggory Coldplay - V1, CAJC, junior BOB
- Verči Tabitka, Gang Staff Oudry Goldenblue moon - Exc.1, CAJC, Best of junior, BOB - ...číst celé15.05.11 Agilidičky v akci

Naši ForPesáčtí agiliťáci jsou lidičky činorodí a neúnavní. Pomáhají nám s pořádáním různých akcí a všude tam, kde se konají tzv. agi předváděčky. Mezi takovéto poslední aktivity patří Sranda závody u Moniky Fantové v Ústí nad Labem, Pálení čarodějnic s DDM Teplice či Přítkovské western rodeo.

Výsledky závodů 30. 4. 2011 Ústí nad Labem
Viky s Evou 1. místo JUMP a 3 místo AGILITY
Balů s Alen ...číst celé11.05.11 Poděkování Agiliťákům

Naši "agilidičky", kteří nás již svými skvělými výsledky dobře reprezentují na různých sportovně kynologických akcích a neoficiálních závodech v agility, jednotlivě přispěli ForPesáckému občanskému sdružení formou finančního daru na zakoupení dalších překážek pro výcvik agility. Díky Lence Folget Klímové, která zajistila dopravu překážek z Mimoně do Teplic, si mohli pejskové vyzkoušet proskokový ...číst celé08.05.11 Štěňátka v novém tunelu

Ve fotogalerii je nahráno pár snímků z dnešní školky pro štěňátka. Všem se nový průhledný tunel moc líbil!
Vaše Lenka ...číst celé08.05.11 - 205 tenisáků :-)

Chtěla bych poděkovat Lucce za plnou krabici tenisových míčků pro naše flyballové družstvo ForPes Pohoda! Při focení jsem je vysypala a Anička je pak počítala a uklízela. Bylo jich přesně 205 :-)
Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé04.05.11 Úspěchy našich agiliťáků

Na neoficiální závody agility do Mostu Souše vyrazily na velikonoční neděli 24. dubna 2011 týmy: Radomila Schmiedová a Barney a Eva Roušalová a Viky. V Mostecké psí škole Rastava se v soutěži "O velikonočního beránka" umístily takto:

Radka a Barney
1.běh štěňátek - 2. místo
2.běh štěňátek - 2. místo
součty - běh štěňat - 2. místo

Eva a Viky
Jumping začátečníci kategorie M - 4. mís ...číst celé28.04.11 Poděkování agiliťákům

Moc děkujeme Evě za krásnou plnokvětou petunii v závěsném květináči a Arnoštovi za dřevěné trámky!
Vaše Lenka ...číst celé26.04.11 Pozvánky na závody

V sekci Akce naleznate tři nové pozvánky na zajímavé závody pořádané v měsíci květnu a v červnu Základními kynologickými organizacemi Lenešice, Duchcov a Roudnice - letiště.
Vaše Lenka ...číst celé23.04.11 Naše sobotní besídka

Nic jsme si neplánovali, ale když jsme se dnes tak úplně náhodou dopoledne sešli na cvičáku, pustili jsme se do naší besídky. Pavel, Jitka, Fido, Vlaďka, GouGou, Quenna, já, Holly, Kira a Portík. Na práci nás bylo dost a na zlobení také :-) V úterý Jindra dodělal dřevěné obložení dveří, takže na nás zbylo přidělání plůtku kolem přístřešku, vyrovnání "podlahy" a různé dodělávky. Nejvíce práce měl a ...číst celéSpráva webu