ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

28.07.11 Foxík se chladí

Dalších hned několik fotek nám dorazilo z velké psí smečky. Každý pejsek má svou prázdninovou fotku a Vy už můžete pomalu tipovat, kterých pět snímků z naší fotogalerie se dostane do závěrečného finále.
Vaše Lenka

...číst celé28.07.11 Další fotografie ze závodů

Pro ty z vás, kdo nemají Facebook nebo ho nechtějí využívat, zde přidávám odkaz na další krásné fotky ze sobotního neoficiálního závodu agility v Oldřichově, tentokrát od Andrey Soldánové.
Za fotky moc děkujeme!
Vaše Lenka


http://andreasoldanova.rajce.idnes.cz/1._Neoficialni_agility_zavody_ForPes%2C_Oldrichov_u_Duchcova%2C_Teplice_23.7.2011/
...číst celé23.07.11 Přijeďte fandit do Oldřichova!

Prázdninové neoficiální závody agility začínají v Oldřichově na fotbalovém hřišti v lesopark (směr Golf Barbora) od 9,00 hodin. Konečná čísla jsou 59 závodníků a 78 pejsků. Každý přihláčený od nás dostane při vstupní registraci a kontrole veterinárních podmínek malou pozornost a bude mu za každého startujícího pejska přiděleno číslo do losování. A zatímco budou závodníci, začátečníci a superzačáte ...číst celé22.07.11 Copak tam asi vidí?

Celkem čtyři fotografie svých pejsků nám zaslala soutěžící z Krupky. Na snímcích je pětiletá maltézačka Lilly a roční holandská ovčanda Ajrin.
Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé21.07.11 Lážo plážo

Další pohodářský úlovek nám do soutěže připutoval ze Sobědruh. Dvouletá Hudy si prázdniny opravdu užívá :-)
Vaše Lenka ...číst celé20.07.11 Na slámě

Když jsem v pondělí odpoledne vzkazovala kamarádce Ivetě Hradecké, majitelce chovatelské stanice Z Jenive, babičce mých Jeniváčků a vášnivé kynoložce a fotografce "pošli fotku do soutěže", netušila jsem, že následující den zahltí můj mail prázdninovými pózami svých psů. Poté, co jsem prokoukla, že na jednom snímku se Ivety miláček Lui z Jenive neřítí "na prázdniny", ale na figuranta ;-), vybrala j ...číst celé19.07.11 V pískových dunách

Třetí příspěvek do naší prázdninové fotosoutěže vypadá jak z daleké Sahary. Na snímku je rok a půl letý Čárlí. Za fotografii děkujeme. Soutěž trvá až do 31. srpna 2011.
Vaše Lenka
...číst celé16.07.11 Malá mořská víla

Druhý příspěvek do naší prázdninové fotosoutěže dorazil z Teplic. Na snímku je pětiletý z vody se vynořující GouGou. Za fotografii děkujeme. Soutěž trvá až do 31. srpna 2011.
Vaše Lenka
PS: Neváhejte a lovte prázdninové momentky svých miláčků. Soutěžit může opravdu každý. Pět finálových fotek bude vybírat nezávislá odborná komise 1. září 2011.
...číst celé08.07.11 Robin - náš první letní pohodář

První příspěvek do naší prázdninové fotosoutěže dorazil až z Chomutova. Na snímku je tři a půl letý letící Robin. Za fotografii děkujeme. Soutěž trvá až do 31. srpna 2011.
Vaše Lenka ...číst celé06.07.11 ForPes na zkouškách v Kolíně

V úterý odpoledne jsem s paní Hollýkovou vyrazila směr Kolín, abych svou přítomností potěšila Vlaďku, Jitku, Pavla, ForPesačata, Soňu, Táňu a také zbytek osazenstva letního výcvikového tábora pořádaného Hovawart klubem ČR. V areálu Základní kynologické organizace Kolín-Borky totiž měli na dnešní sváteční den v plánu přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. Rozhodčím byla ...číst celéSpráva webu