ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

01.09.11 Pohoda!

Třetím porotcem v pořadí, který nám zaslal svůj seznam deseti nej… fotografií je Jakub Štýbr, šéfredaktor časopisu Psí sporty. Nominoval snímek zařazený pod číslem 44 „Pohoda“. Gratulujeme!

Další, Jakubem vybrané fotky, jsou:
2. Kdo výš? – č.31
3. Na horách – č.53
4. Kouzlo přírody – č.59
5. Kde mám aport? – č. 33
6. Malá mořská víla – č.2
7 ...číst celé01.09.11 Uprchlík

Čtvrtý odpovědní e-mail s nominačním seznamem jsme obdrželi od Marcely Burgrové, ústecké fotografky. Na nej… snímek nominovala fotografii uvedenou pod číslem 70 s názvem „Uprchlík“. Gratulujeme!

Seznam jejích dalších devíti nej… fotek je zde:
2. Stihnul jsem záběr? – č.62
3. Olinka 1 rok – č.100
4. Skokan roku – č.103
5. Malá mořská víla – č.2 ...číst celé01.09.11 Malá mořská víla

Posledním porotcem a poslední nominovanou fotografií jsou – Hana Štrymplová, Žena Ústeckého regionu 2011 a členka syndikátu novinářů ČR, a „Malá mořská víla„ s číslem 2. Gratulujeme!

Ostatní, Hankou vybrané, a již poslední nej... fotografie jsou:
2. Pohled z Bořně - č.114
3. Kde mám aport - č.33
4. Hoďte mi už něco - č.49
5. Kdo bude první? - č.86
6. Amynka 3 roky - č.92
...číst celé31.08.11 Končíme! Dnes o půlnoci!

V naší soutěžní fotogalerii je již nahráno 113 snímků Vašich nejkrásnějších a nejmilejších psích miláčků. Do soutěže budou ještě zařazeny snímky splňující zadání, tj. kvalitní fotografie Vašich pejsků s letní tématikou např. ve vodě, pod vodou, na lehátku, na pláži, v lese, na louce, na horách, na houbách či na malinách, které budou zaslané elektronicky do dnešní půlnoci. S úderem dvanácté se naše ...číst celé30.08.11 Naše porota

Porota prázdninové psí fotosoutěže s názvem "LETNÍ POHODA" je již kompletní a já zde připomínám její členy:
- Jakub Štýbr, šéfredaktor časopisu Psí sporty
- Marcela Burgrová, fotografka
- Hana Štrymplová, členka Syndikátu novinářů ČR
- Josef Endršt, předseda Mysliveckého sdružení Háj
- Veronika Paldusová, koordinátorka dobrovolných spolupracovníků občanského sdružení Helppes

Úkolem našich ...číst celé29.08.11 Obluda Lochness objevena!

Ptáte se kde? Přece v oldřichovské vodní nádrži Barbora. Podle pověsti se tato příšera z hlubin objevuje pouze jednou ročně, vždy o prázdninách. Denisa z Lomu na tento snímek zachycující vynoření obludy z jezera čekala skoro celé dva měsíce. A její trpělivost se vyplatila! :-) Ovšem i další snímky bobtailí rodinky jsou povedené, takže naše porota se opravdu má na co těšit.

Jejím posledním člene ...číst celé29.08.11 Uprchlík

Název této fotky vymyslel sám její autor, Roman ze Zabrušan, páníček dvanáctiletého Endyho. Zpočátku mi snímek připadal hodně smutný, ale při delším prohlížení jsem zjistila, že má své kouzlo s nádechem starých časů a vlastně ani tak smutný není. Za fotografii děkujeme!
Lenka ...číst celé29.08.11 Hooodně fotek :-)

Článek na serveru Novinky.cz způsobil víkendové zahlcení mé e-mailové schránky :-) Přestože jsem v daleké Loučné nad Desnou na akci seriálu Mistrovství ČR v dogtrekkingu pravidelně stahovala Vaše letní psí soutěžní fotografie, byli jste vždy v předstihu a o něco rychlejší. Hned po nedělním vyhlášení výsledků "Stezky vlka" jsme nasedli do auta, já vytáhla notebook a téměř celou cestu k domovu opět ...číst celé28.08.11 Kouzlo přírody

Ti z vás, kdo sledovali příběh narození malých Jeniváčků určitě poznali, že na fotografii je jeden z nich, sedmiměsíční Porth. Za snímek děkujeme Lubošovi do Teplic.
Vaše Lenka ...číst celé28.08.11 Bahenní lázeň

Dvěmi fotografiemi do soutěže přispěla Míša z Ústí nad Labem. Její výmarská ohařka Bastet jí na procházce připravila překvapení - všemi čtyřmi tlapkami se bezhlavě a s chutí vrhla rovnou do bahenní lázně. Za snímky děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu