ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

24.08.11 Ben

Snímek svého dvouletého Bena nám zaslala Veronika. Za příspěvek do soutěže děkujeme! Fotografie lze zasílat na e-mailovou adresu info@forpes.cz do 31. srpna do půlnoci.
Vaše Lenka ...číst celé23.08.11 Kam vyrazíme?

Dvě prázdninové momentky k nám doputovaly až z Meziboří. Na první fotografii je sedmiapůlletý Jaly a na té druhé tříletý Rapy, oba belgičtí ovčáci z chovatelské stanice Deabei. Milušce, paničce a autorce snímků, děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé23.08.11 Fotky z nedělního cvičení

Do naší fotogalerie jsem včera nahrála momentky z nedělního výcviku poslušnosti, které nám ochotně nafotily dvě dobrovolnice. Že se při výcviku nezaměřujeme pouze na neposlušné pejsky, ale také na kynologický dorost, se můžete přesvědčit v albu
"Nedělní výcvik poslušnosti a školka pro štěňátka". ;-)
Vaše Lenka
...číst celé21.08.11 Zkoušky z výkonu

V nadcházejícím podzimním období pro pejsky pořádáme tyto zkoušky:
28. září 2011 zkoušky TART - rozhodčí pan Jan Dubový
15. října 2011 zkoušky KJ Brno - rozhodčí pan Rudolf Baudyš
28. října 2011 zkoušky IPO - rozhodčí pan Jaroslav Tišl
Dále plánujeme záchranářské zkoušky IRO a zkoušky NZŘ, termíny budou upřesněny.

Zatím jediným ForPesáckým pejskem, který složil zkoušku z výkonu AD je Coffe ...číst celé20.08.11 Masáž zad

Fotografii masírující se čtyřleté Kuličky a koupající se tříleté borderky Lassie nám poslala Romana. Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé19.08.11 Pohoda

Čtyři fotografie svých ročních pejsků nám z Ústí nad Labem poslala Magda. Ten černý se jmenuje Yanny a zlatý Kurt, oba plemene americký kokršpaněl.
Vaše Lenka ...číst celé18.08.11 Na Maltě...

Několik dalších momentek svých parsoních psích holek nám zaslal pan Arnošt. Podle zaručených a důvěryhodných zdrojů celá jeho smečka tráví letošní prázdniny na "maltě". Toto známé letovisko se nachází na okraji města Teplice a vyniká bohatstvím zeleně a svažitým, místy až kamenitým, terénem :-)
Vaše Lenka ...číst celé17.08.11 Barney

Tři snímky svého kamaráda Barneyho nám do prázdninové fotosoutěže poslala Radka z Teplic.
Děkujeme!
Vaše Lenka

PS: Určitě jste si všimli, že se nám soutěžní fotogalerie pěkně zaplňuje. Momentálně se o výhru uchází již 49 snímků! ...číst celé16.08.11 Mikrospánek

Celkem čtyři fotografie zaslala Andrea s žádostí, ať vyberu, která se nejvíce hodí... Nešlo to! Snímky byly tak různé a tak pohodově prázdninové, že jsem do naší soutěžní fotogalerie nahrála všechny :-) Naše porota to určitě nebude mít lehké!
Vaše Lenka
...číst celé15.08.11 ForPesačata Junior Handling umí!

V rámci akce Víkend s Bearded Colliemi se v sobotu, 13. srpna 2011, konala v Praze v kynologickém středisku Rychety speciální výstava psů tohoto plemene. Spolu s Lenkou Folget Klímovou, majitelkou chovatelské stanice Kiaora, vyrazili do Prahy i celá rodina Zimermanových a Vlaďka. Před zraky anglického rozhodčího, pana Dona Moira, se v samostatné soutěži Junior Handling předvedly i naše dvě malé Fo ...číst celéSpráva webu