ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

25.12.11 Jack Pip ForPes I.

Jack Russel Terier, který se sám dobrovolně přišel přihlásit k nám na cvičiště na výcvik základní poslušnosti (bohužel bez pánečka) se včera stal právoplatným členem občanského sdružení ForPes. Jack si zaběhl slavnostní coursingové kolo, byl pojmenován na Jacka Pipa ForPesa prvního a byla mu vylosována ta nejlepší psí panička na světě. Naše Vlaďka!
Oboum výhercům moc gratulujeme! ;-)
Vaše Lenka ...číst celé24.12.11 Štědrodopolední coursing

Na první ročník Štědrodopoledního coursingu se nás oproti očekávání sešlo hodně, vlastně tak akorát. Můj nápad byl zpočátku dotčenými ForPesáky hodnocen všelijak, ale nakonec vcelku pozitivně. Vždyž to děláme pro psy! ;-)
Dorazili Bára s Archibaldem a s Arthurem, Lenka s Hátou, Lenka s Terrym, Lampardem a Lukáškem, Jitka, Pavel, Anička a Kája s Fidem, Vlaďka s GouGou, Quennou a nalezencem, Aleš s ...číst celé23.12.11 Vánoční čas

Tento rok nám vánoční a novoroční svátky vyšly na sobotu a neděli, takže se teď dva víkendy po sobě s Vámi neuvidíme. V pracovních dnech probíhají tréninky flyballu a agility podle domluvy s jednotlivými trenéry, čtvrteční výcvik malých plemen je 29. prosince zcela mimořádně otevřen i pro štěňata. Kdo má chuť, může přijít!

A jak na ForPesu probíhají psí vánoce?
Na Štědrý den našim pejskům nadě ...číst celé21.12.11 Blíží se vánoce... :-)

Tak jako v loňském roce jsem na všechny Vaše vánoční a novoroční přání vytvořila samostatnou fotogalerii PF 2012, která se nám během vánočních svátků určitě zaplní. Úplně první vánoční přáníčko nám poslali Honza a Iveta Hradeckých z chovatelské stanice super německých ovčáků Z Jenive. Děkujeme!

Když jsem minulý týden na web dávala zprávu o nalezenci Jackovi, v duchu jsem si slíbila, že dokud m ...číst celé11.12.11 Fotky z nácviku OVVR

Sobotní praktický seminář s paní Janou Svobodovou svým fotoaparátem zachytil pan Ladislav Vais a pořízené snímky jsou již nahrány v naší ForPesácké fotogalerii. Podle ohlasů se ukázka nácviku aportu na zkoušky OVVR (Ověření vrozených vlastností retrieverů) líbila a já své kamarádce Janě a její Kačence moc děkuji!
Vaše Lenka ...číst celé05.12.11 Fotky ze psí školky

Pan Ladislav Vais nám opět pořídil pár hezkých momentek z výcviku štěňat. Za fotografie moc děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé23.11.11 Pes přítel člověka

Vážení předsedové... tak začíná dopis, který jsem včera obdržela od vedoucí organizačního týmu soutěže o Nejoblíbenější Základní kynologickou organizaci (ZKO), paní Jany Kulískové. A protože mediálním partnerem této akce je časopis Pes přítel člověka, byly v obálce také dvě poslední vydání tohoto měsíčníku. Přiznám se, že tohle mne opravdu potěšilo. Na "Psovi" jsem vyrůstala, coby malá jsem si z n ...číst celé21.11.11 Na překážkách

Při nedělním výcviku základní poslušnosti nám pan Zdeněk Klír pořídil několik zajímavých momentek z nácviku zdolávání kynologických překážek. Podívat se na ně můžete v naší fotogalerii a pro úplnost dodávam, že na fotkách jsou pejskové ze skupiny, která cvičila s Vlaďkou. Za snímky moc děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé19.11.11 Co pro vás chystáme nového

Velkou novinkou je coursingový naviják, kladky a střapec. U nás doma už se vše dolaďuje a brzy vyrazíme na první zkušební běh. Jen ty z vás, co se těšili na brzké volné tréninky nejspíše zklamu, protože v první řadě se musíme my, ForPesáci, perfektně naučit ovládat naviják a zvládat různé nástrahy coursingové tratě tak, aby byla zajištěna veškerá bezpečnost všech účastníků, pejsků i lidí. Není to ...číst celé17.11.11 Další zkoušky složeny

Na cvičišti Základní kynologické organizace Teplice se dnes konaly zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu IPO. Z ForPesáků na zkoušku doprovodného psa BH vyrazili Vlaďka s Queenou (Dancing Queen of Borders Sweetwood) a Petr Rezek s Coffee Finta-Star. A oba úspěšně! Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu