ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

24.05.11 A je to!

Skoro jako mávnutím kouzelného proutku vyrostla v úterý odpoledne na našem cvičišti plechová obluda. Má velikánskou tlamu a hodně toho pozře. Však už se naši agilidičky nemůžou dočkat, až jim dovolíme vtrhnout do ní s překážkami :-)
Vaše Lenka ...číst celé23.05.11 Kam s nimi...

My, Vaši ForPesáci, jsme poslední dobou stále řešili, kam uskladnit překážky, nářadí a všelijaké potřebné "krámy". Brouzdala jsem netem, spekulovala, propočítávala a pak jsem na to přišla. Zcela výjimečně se můj nápad líbil všem a tak jsme si až v dalekém Frýdku Místku objednali garáž. Plechovou velikou stříbrnou garáž!
Příprava terénu a podkladu nebyla až tak složitá a všem, kdo přiložili ruku k ...číst celé22.05.11 Gratulace

Velkou gratulaci posíláme všem pejskům a jejich páníkům úspěšným na Národní a Mezinárodní výstavě v Litoměřicích, které se konaly tento víkend.
Nemám zprávy o všech zúčastněných, ale pro zajímavost uvádím ty, o kterých zaručeně vím, že se umístili takto:
- Míly Gorýsek, Diggory Coldplay - V1, CAJC, junior BOB
- Verči Tabitka, Gang Staff Oudry Goldenblue moon - Exc.1, CAJC, Best of junior, BOB - ...číst celé15.05.11 Agilidičky v akci

Naši ForPesáčtí agiliťáci jsou lidičky činorodí a neúnavní. Pomáhají nám s pořádáním různých akcí a všude tam, kde se konají tzv. agi předváděčky. Mezi takovéto poslední aktivity patří Sranda závody u Moniky Fantové v Ústí nad Labem, Pálení čarodějnic s DDM Teplice či Přítkovské western rodeo.

Výsledky závodů 30. 4. 2011 Ústí nad Labem
Viky s Evou 1. místo JUMP a 3 místo AGILITY
Balů s Alen ...číst celé11.05.11 Poděkování Agiliťákům

Naši "agilidičky", kteří nás již svými skvělými výsledky dobře reprezentují na různých sportovně kynologických akcích a neoficiálních závodech v agility, jednotlivě přispěli ForPesáckému občanskému sdružení formou finančního daru na zakoupení dalších překážek pro výcvik agility. Díky Lence Folget Klímové, která zajistila dopravu překážek z Mimoně do Teplic, si mohli pejskové vyzkoušet proskokový ...číst celé08.05.11 Štěňátka v novém tunelu

Ve fotogalerii je nahráno pár snímků z dnešní školky pro štěňátka. Všem se nový průhledný tunel moc líbil!
Vaše Lenka ...číst celé08.05.11 - 205 tenisáků :-)

Chtěla bych poděkovat Lucce za plnou krabici tenisových míčků pro naše flyballové družstvo ForPes Pohoda! Při focení jsem je vysypala a Anička je pak počítala a uklízela. Bylo jich přesně 205 :-)
Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé04.05.11 Úspěchy našich agiliťáků

Na neoficiální závody agility do Mostu Souše vyrazily na velikonoční neděli 24. dubna 2011 týmy: Radomila Schmiedová a Barney a Eva Roušalová a Viky. V Mostecké psí škole Rastava se v soutěži "O velikonočního beránka" umístily takto:

Radka a Barney
1.běh štěňátek - 2. místo
2.běh štěňátek - 2. místo
součty - běh štěňat - 2. místo

Eva a Viky
Jumping začátečníci kategorie M - 4. mís ...číst celé28.04.11 Poděkování agiliťákům

Moc děkujeme Evě za krásnou plnokvětou petunii v závěsném květináči a Arnoštovi za dřevěné trámky!
Vaše Lenka ...číst celé26.04.11 Pozvánky na závody

V sekci Akce naleznate tři nové pozvánky na zajímavé závody pořádané v měsíci květnu a v červnu Základními kynologickými organizacemi Lenešice, Duchcov a Roudnice - letiště.
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu