ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

24.03.12 ForPes na zkouškách v Lovosicích

V sobotu, 17. března 2012, si Petr Rezek se svojí fenkou plemene airedaleteriér Coffee Finta-Star odbyli svojí premiéru s novou zkouškou podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO, tzv. SPr 1. Tato zcela nová zkouška z výkonu se skládá pouze z oddílu obran a Petr s Coffee jsou prvními ForPesáky, kteří jí úspěšně splnili!
O týden později, v sobotu 24. března 2012, do Lovosic vyrazila Vlaďka se svojí ...číst celé23.03.12 ForPes v DDM Teplice

V pátek odpoledne, v čase od 15,00 do 17,00 hodin, mělo naše občanské sdružení v Domě dětí a mládeže v Teplicích "živou" prezentaci. Paní Hollýková a Kira předvedly, jak se umí s dětmi mazlit a také jak umí poslouchat :-)
Praktické ukázky chování psů - předvedení canisterapie, vyhledávání předmětů a základy poslušnosti, prostřídaly videoukázky z tréninků coursingu a fotografie z loňských závodů a ...číst celé13.03.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 4.závod

V sobotu 10. a v neděli 11. března 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí již čtvrtý a poslední závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byla Mia Laamanen (Finsko) a naši ForPesáčtí agiliťáci nastoupili v počtu čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a dvě soutěžící v kategorii Large.

Největším ForPesáckým úspěchem bylo tentokrát ...číst celé08.03.12 Momentky z nedělního cvičení

Velké poděkování patří Gábině Jelínkové, která pro Vás pořídila několik fotografií z hodiny výcviku základní poslušnosti. Na třech snímcích se Gábině povedlo zachytit vždy dva hrající si pejsky stejného plemene howavart, labrador a malý müsterlandský ohař. Více v naší fotogalerii.
Vaše Lenka ...číst celé27.02.12 Informace, akce, fotky

Do fotogalerie jsem doplnila několik snímků z Coffeenky vítězného obranářského závodu, kdy v sobotu v Litoměřicích s bodovým hodnocením oddílu poslušnost za 49 a oddílu obrana za 48 bodů vyhrála nad dalšími 11 psy v kategorii ZM.
Do sekce AKCE byly zařazeny naplánované a částečně již Českým kynologickým svazem potvrzené zkoušky z výkonu dle NZŘ a IPO a k 10. ročníku agility závodů "Chlumecký lví ...číst celé22.02.12 Bahníci a bláteníci

Mrazy skončily, cvičiště nám roztálo a při sobotním cvičení si štěňata užila dovádění v bahně. Díky panu Ladislavu Vaisovi se můžete ve fotogalerii podívat, jak ty malé plyšové kuličky po hodině cvičení vypadaly :-)
Vaše Lenka
...číst celé17.02.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 3.závod

V neděli 12. února 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí třetí závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byl Zdeněk Spolek a za ForPes již tradičně nastoupili čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a jedna soutěžící v kategorii Large.

Největším úspěchem bylo tentokrát 1. místo Adélky Řeholové a její fenky border kolie Chiquity ve ...číst celé14.02.12 Momentky ze sobotní procházky

Do fotogalerie jsem dnes nahrála snímky dokumentující sobotní "Leedinu zimní procházku" v Dubí. Z pejsků na akci dorazili Annie, Fatty, Balů, Talinka, Darinka, Baylene, Leeda, Goldie, Holly, Kira, GouGou, Quenna a náš Jack Pip ForPes I.
Vaše Lenka ...číst celé12.02.12 Nové video z naší školky :-)

Když na naše ForPesácké cvičiště dorazí pan Arnošt Vojíř, vždycky z toho vznikne další nové ještě báječnější video. Stalo se tak i o posledním lednovém víkendu, konkrétně v sobotu 28. ledna 2012, kdy nafilmoval naše malé psí školáky.

Tak se v klidu pokochejte, stojí to za to! Video jsem nazvala "Pohodová školka" a panu Arnoštu Vojířovi, který je naším aktivním závodníkem z ForPes agility teamu ...číst celé10.02.12 Leedina zimní procházka

Mrazy neustupují, takže cvičit s pejsky poslušnost je zatím stále nemožné. I o nadcházejícím víkendu ve dnech 11. a 12. února 2012 se nebudou konat:
v sobotu - agility pro začátečníky,
v sobotu – kynologický výcvik,
v sobotu a v neděli - školka pro štěňátka,
v neděli - výcvik základní poslušnosti.

Ale protože pejskové pohyb potřebují, tak jsme pro vás na sobotní odpoledne připravili ...číst celéSpráva webu