ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

23.08.11 Kam vyrazíme?

Dvě prázdninové momentky k nám doputovaly až z Meziboří. Na první fotografii je sedmiapůlletý Jaly a na té druhé tříletý Rapy, oba belgičtí ovčáci z chovatelské stanice Deabei. Milušce, paničce a autorce snímků, děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé23.08.11 Fotky z nedělního cvičení

Do naší fotogalerie jsem včera nahrála momentky z nedělního výcviku poslušnosti, které nám ochotně nafotily dvě dobrovolnice. Že se při výcviku nezaměřujeme pouze na neposlušné pejsky, ale také na kynologický dorost, se můžete přesvědčit v albu
"Nedělní výcvik poslušnosti a školka pro štěňátka". ;-)
Vaše Lenka
...číst celé21.08.11 Zkoušky z výkonu

V nadcházejícím podzimním období pro pejsky pořádáme tyto zkoušky:
28. září 2011 zkoušky TART - rozhodčí pan Jan Dubový
15. října 2011 zkoušky KJ Brno - rozhodčí pan Rudolf Baudyš
28. října 2011 zkoušky IPO - rozhodčí pan Jaroslav Tišl
Dále plánujeme záchranářské zkoušky IRO a zkoušky NZŘ, termíny budou upřesněny.

Zatím jediným ForPesáckým pejskem, který složil zkoušku z výkonu AD je Coffe ...číst celé20.08.11 Masáž zad

Fotografii masírující se čtyřleté Kuličky a koupající se tříleté borderky Lassie nám poslala Romana. Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé19.08.11 Pohoda

Čtyři fotografie svých ročních pejsků nám z Ústí nad Labem poslala Magda. Ten černý se jmenuje Yanny a zlatý Kurt, oba plemene americký kokršpaněl.
Vaše Lenka ...číst celé18.08.11 Na Maltě...

Několik dalších momentek svých parsoních psích holek nám zaslal pan Arnošt. Podle zaručených a důvěryhodných zdrojů celá jeho smečka tráví letošní prázdniny na "maltě". Toto známé letovisko se nachází na okraji města Teplice a vyniká bohatstvím zeleně a svažitým, místy až kamenitým, terénem :-)
Vaše Lenka ...číst celé17.08.11 Barney

Tři snímky svého kamaráda Barneyho nám do prázdninové fotosoutěže poslala Radka z Teplic.
Děkujeme!
Vaše Lenka

PS: Určitě jste si všimli, že se nám soutěžní fotogalerie pěkně zaplňuje. Momentálně se o výhru uchází již 49 snímků! ...číst celé16.08.11 Mikrospánek

Celkem čtyři fotografie zaslala Andrea s žádostí, ať vyberu, která se nejvíce hodí... Nešlo to! Snímky byly tak různé a tak pohodově prázdninové, že jsem do naší soutěžní fotogalerie nahrála všechny :-) Naše porota to určitě nebude mít lehké!
Vaše Lenka
...číst celé15.08.11 ForPesačata Junior Handling umí!

V rámci akce Víkend s Bearded Colliemi se v sobotu, 13. srpna 2011, konala v Praze v kynologickém středisku Rychety speciální výstava psů tohoto plemene. Spolu s Lenkou Folget Klímovou, majitelkou chovatelské stanice Kiaora, vyrazili do Prahy i celá rodina Zimermanových a Vlaďka. Před zraky anglického rozhodčího, pana Dona Moira, se v samostatné soutěži Junior Handling předvedly i naše dvě malé Fo ...číst celé15.08.11 ForPesácké video

Děkujeme panu Arnoštu Vojířovi za natočení našich ForPesáckých aktivit, které jsme jako spolupořadatelé Ústeckého psího festivalu zajišťovali! Video zachycuje dětské soutěže, ukázku agility, krátké povídání o vystavování a nepovedené počasí ;-)
Vaše Lenka


...číst celéSpráva webu