ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

11.05.12 Události posledních dnů

Protože se vždy všechno nakonec semele jinak, než bylo původně plánováno, musím zde doplnit pár informací a zajímavostí z měsíce dubna a z posledních několika dnů:
- 14. dubna 2012 složila Vlaďka se svým GouGou v ZKO Teplice Řetenice úplně novou zkoušku z výkonu podle řádu IPO platného k 1. 1. 2012. Jedná se o zkoušku vyhledávací (StPr 1) a pro oba to byla jejich výroční 20. splněná zkouška.
- N ...číst celé06.05.12 Prvomájové dvojzkoušky

Na 1. máje se náš profesionální agi team rozrostl o dalšího závodníka, Terezu Prokopovou s fenkou Ginou v kategorii Medium. Celkově tak za barvy ForPesu "skáče" již sedm statečných agiliťáků.
A jak tentokrát dopadli v Mostecké psí škole Rastava? Rozhodčí, pan Petr Rybář, je ohodnotil takto:
ZK 1 (Small) SA1 umístění:
1. Eva Roušalová + Viky (splněna zkouška na Výbornou)
4. Arnošt Vojíř + Annie ...číst celé05.05.12 Fido na Eager´s Cupu

Dnešním dnem Fido rodiny Zimermanů vstoupil do profesionálního flyballového světa. Na mezinárodním turnaji Eager´s Cup, který se koná po oba dva víkendové dny v Trmicích, běhá za černobílý team s názvem "Kosatky 1". Několik snímků z dnešního dopoledního běhu je již nahráno v naší fotogalerii. Takže Fidovi držte všechny pěsti i tlapky!
Vaše Lenka ...číst celé02.05.12 První letošní zkoušky

Na prvního máje se na cvičišti ForPes pod záštitou Základní kynologické organizace Oldřichov konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková a figuroval Jakub Klečka. O výborné občerstvení se již tradičně postarala Jitka Zimermanová. Všem děkujeme!
Na výchozí bod se postavilo pět psovodů se šesti pejsky. Velká gratulace patří Pavlovi Zimermanovi a jeho ...číst celé30.04.12 První flyballový úspěch!

Na historicky prvním kosatčím turnaji se v sobotu 28. dubna 2012 ve skvělé kondici předvedl náš flyballový závodník FIDO od rodiny Zimermanů. Přestože den předtím kapitán Pavel viděl vše skepticky a se slovy: "Naše flyballové družstvo ForPes Pohoda se nám téměř rozpadlo, přes zimu se vůbec netrénovalo", vyrazil s FIDEM na závod dvojic začátečníků a veteránů "O Kosatčí ploutev". A dobře udělal! La ...číst celé27.04.12 Video z Oldřichova

Na stránky bylo přidáno nové video od pana Arnošta Vojíře, ve kterém můžete shlédnout sestřih běhů našich ForPesáků v kategorii A1 a jejich trenérů v kategorii A3 ze závodu Chlumecký lvíček. Za video moc děkujeme!
Vaše Lenka
...číst celé25.04.12 Trmické dvojzkoušky

V areálu kynologického klubu Trmice proběhly dne 21. dubna 2012 závody agility "I.Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů". Rozhodčím byla Alice Glöcknerová. Za červenočerné barvy ForPesu nastoupili S - team ve složení Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku, Dana Vojířová s Fatty Hop Trop, Eva Roušalová s Viky a Radka Schmiedová s Barneym. L - team reprezentovali Alena Jentschová s ...číst celé24.04.12 Doplnění fotogalerie

Po víkendu jsem doplnila naší fotogalerii momentkami z pátečního nácviku vystavování s Lenkou Folget Klímovou včetně závěrečného psího "vylítání se" a také snímky ze sobotního speciálního volného tréninku agility. Pejskové se u nás po oba dny pořádně vyřádili a páníčkové se na obou akcích dozvěděli spoustu nového. Za krásné a akční fotky moc děkujeme panu Ladislavu Vaisovi a Gábině Jelínkové.
Vaš ...číst celé17.04.12 Úspěchy našeho Agi-teamu

Naši, od letošního roku již profesionální závodnící agility sbírají poslední dobou úspěchy kde se dá. V sobotu, 7. dubna 2012, v Mostecké psí škole Rastava zvládli a také i nezvládli záludnosti a nástrahy parkúru postaveného od rozhodčí Veroniky Vostré. Na závodech s názvem "VELIKONOČNÍ POHÁR RASTAVY" si zkoušku SA 1 na známku Výborně splnil Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku a zkoušku LA 1 ...číst celé14.04.12 Chlumecký lvíček je za námi...

Kdo dnes nedorazil do Oldřichova, zaváhal! Počasí se vydařilo a průběh závodu nic nenarušilo. Doufám, že všichni zúčastnění odjížděli do svých domovů s pocitem, že den strávený v příjemném prostředí s pejsky, známými či kamarády stál za to ;-) Autorem snímků umístěných v naší fotogalerii jsem pro tentokrát já. Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu