ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

06.05.12 Prvomájové dvojzkoušky

Na 1. máje se náš profesionální agi team rozrostl o dalšího závodníka, Terezu Prokopovou s fenkou Ginou v kategorii Medium. Celkově tak za barvy ForPesu "skáče" již sedm statečných agiliťáků.
A jak tentokrát dopadli v Mostecké psí škole Rastava? Rozhodčí, pan Petr Rybář, je ohodnotil takto:
ZK 1 (Small) SA1 umístění:
1. Eva Roušalová + Viky (splněna zkouška na Výbornou)
4. Arnošt Vojíř + Annie ...číst celé05.05.12 Fido na Eager´s Cupu

Dnešním dnem Fido rodiny Zimermanů vstoupil do profesionálního flyballového světa. Na mezinárodním turnaji Eager´s Cup, který se koná po oba dva víkendové dny v Trmicích, běhá za černobílý team s názvem "Kosatky 1". Několik snímků z dnešního dopoledního běhu je již nahráno v naší fotogalerii. Takže Fidovi držte všechny pěsti i tlapky!
Vaše Lenka ...číst celé02.05.12 První letošní zkoušky

Na prvního máje se na cvičišti ForPes pod záštitou Základní kynologické organizace Oldřichov konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková a figuroval Jakub Klečka. O výborné občerstvení se již tradičně postarala Jitka Zimermanová. Všem děkujeme!
Na výchozí bod se postavilo pět psovodů se šesti pejsky. Velká gratulace patří Pavlovi Zimermanovi a jeho ...číst celé30.04.12 První flyballový úspěch!

Na historicky prvním kosatčím turnaji se v sobotu 28. dubna 2012 ve skvělé kondici předvedl náš flyballový závodník FIDO od rodiny Zimermanů. Přestože den předtím kapitán Pavel viděl vše skepticky a se slovy: "Naše flyballové družstvo ForPes Pohoda se nám téměř rozpadlo, přes zimu se vůbec netrénovalo", vyrazil s FIDEM na závod dvojic začátečníků a veteránů "O Kosatčí ploutev". A dobře udělal! La ...číst celé27.04.12 Video z Oldřichova

Na stránky bylo přidáno nové video od pana Arnošta Vojíře, ve kterém můžete shlédnout sestřih běhů našich ForPesáků v kategorii A1 a jejich trenérů v kategorii A3 ze závodu Chlumecký lvíček. Za video moc děkujeme!
Vaše Lenka
...číst celé25.04.12 Trmické dvojzkoušky

V areálu kynologického klubu Trmice proběhly dne 21. dubna 2012 závody agility "I.Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů". Rozhodčím byla Alice Glöcknerová. Za červenočerné barvy ForPesu nastoupili S - team ve složení Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku, Dana Vojířová s Fatty Hop Trop, Eva Roušalová s Viky a Radka Schmiedová s Barneym. L - team reprezentovali Alena Jentschová s ...číst celé24.04.12 Doplnění fotogalerie

Po víkendu jsem doplnila naší fotogalerii momentkami z pátečního nácviku vystavování s Lenkou Folget Klímovou včetně závěrečného psího "vylítání se" a také snímky ze sobotního speciálního volného tréninku agility. Pejskové se u nás po oba dny pořádně vyřádili a páníčkové se na obou akcích dozvěděli spoustu nového. Za krásné a akční fotky moc děkujeme panu Ladislavu Vaisovi a Gábině Jelínkové.
Vaš ...číst celé17.04.12 Úspěchy našeho Agi-teamu

Naši, od letošního roku již profesionální závodnící agility sbírají poslední dobou úspěchy kde se dá. V sobotu, 7. dubna 2012, v Mostecké psí škole Rastava zvládli a také i nezvládli záludnosti a nástrahy parkúru postaveného od rozhodčí Veroniky Vostré. Na závodech s názvem "VELIKONOČNÍ POHÁR RASTAVY" si zkoušku SA 1 na známku Výborně splnil Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku a zkoušku LA 1 ...číst celé14.04.12 Chlumecký lvíček je za námi...

Kdo dnes nedorazil do Oldřichova, zaváhal! Počasí se vydařilo a průběh závodu nic nenarušilo. Doufám, že všichni zúčastnění odjížděli do svých domovů s pocitem, že den strávený v příjemném prostředí s pejsky, známými či kamarády stál za to ;-) Autorem snímků umístěných v naší fotogalerii jsem pro tentokrát já. Vaše Lenka ...číst celé12.04.12 Přijďte fandit!

Tuto sobotu, 14. dubna 2012, zveme všechny příznivce kynologických sportů na již X. ročník tradičních závodů agility "Chlumecký lvíček", tentokrát ve spolupráci pořadatelů ZKO Chlumec & ForPes. Místem konání je fotbalové hřiště v Oldřichově a začátek běhů je v 8,45 hodin. Na místě je zajištěno občerstvení a prodejní stánek s kynologickými potřebami od společnosti Zero DC s.r.o.
Vaše Lenka
http: ...číst celéSpráva webu