ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

23.03.12 ForPes v DDM Teplice

V pátek odpoledne, v čase od 15,00 do 17,00 hodin, mělo naše občanské sdružení v Domě dětí a mládeže v Teplicích "živou" prezentaci. Paní Hollýková a Kira předvedly, jak se umí s dětmi mazlit a také jak umí poslouchat :-)
Praktické ukázky chování psů - předvedení canisterapie, vyhledávání předmětů a základy poslušnosti, prostřídaly videoukázky z tréninků coursingu a fotografie z loňských závodů a ...číst celé



13.03.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 4.závod

V sobotu 10. a v neděli 11. března 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí již čtvrtý a poslední závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byla Mia Laamanen (Finsko) a naši ForPesáčtí agiliťáci nastoupili v počtu čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a dvě soutěžící v kategorii Large.

Největším ForPesáckým úspěchem bylo tentokrát ...číst celé



08.03.12 Momentky z nedělního cvičení

Velké poděkování patří Gábině Jelínkové, která pro Vás pořídila několik fotografií z hodiny výcviku základní poslušnosti. Na třech snímcích se Gábině povedlo zachytit vždy dva hrající si pejsky stejného plemene howavart, labrador a malý müsterlandský ohař. Více v naší fotogalerii.
Vaše Lenka ...číst celé



27.02.12 Informace, akce, fotky

Do fotogalerie jsem doplnila několik snímků z Coffeenky vítězného obranářského závodu, kdy v sobotu v Litoměřicích s bodovým hodnocením oddílu poslušnost za 49 a oddílu obrana za 48 bodů vyhrála nad dalšími 11 psy v kategorii ZM.
Do sekce AKCE byly zařazeny naplánované a částečně již Českým kynologickým svazem potvrzené zkoušky z výkonu dle NZŘ a IPO a k 10. ročníku agility závodů "Chlumecký lví ...číst celé



22.02.12 Bahníci a bláteníci

Mrazy skončily, cvičiště nám roztálo a při sobotním cvičení si štěňata užila dovádění v bahně. Díky panu Ladislavu Vaisovi se můžete ve fotogalerii podívat, jak ty malé plyšové kuličky po hodině cvičení vypadaly :-)
Vaše Lenka
...číst celé



17.02.12 DogFriends FITMIN Cup 2012 - 3.závod

V neděli 12. února 2012 se v Ústí nad Labem konal v pořadí třetí závod soutěžní série prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012. Rozhodčím byl Zdeněk Spolek a za ForPes již tradičně nastoupili čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a jedna soutěžící v kategorii Large.

Největším úspěchem bylo tentokrát 1. místo Adélky Řeholové a její fenky border kolie Chiquity ve ...číst celé



14.02.12 Momentky ze sobotní procházky

Do fotogalerie jsem dnes nahrála snímky dokumentující sobotní "Leedinu zimní procházku" v Dubí. Z pejsků na akci dorazili Annie, Fatty, Balů, Talinka, Darinka, Baylene, Leeda, Goldie, Holly, Kira, GouGou, Quenna a náš Jack Pip ForPes I.
Vaše Lenka ...číst celé



12.02.12 Nové video z naší školky :-)

Když na naše ForPesácké cvičiště dorazí pan Arnošt Vojíř, vždycky z toho vznikne další nové ještě báječnější video. Stalo se tak i o posledním lednovém víkendu, konkrétně v sobotu 28. ledna 2012, kdy nafilmoval naše malé psí školáky.

Tak se v klidu pokochejte, stojí to za to! Video jsem nazvala "Pohodová školka" a panu Arnoštu Vojířovi, který je naším aktivním závodníkem z ForPes agility teamu ...číst celé



10.02.12 Leedina zimní procházka

Mrazy neustupují, takže cvičit s pejsky poslušnost je zatím stále nemožné. I o nadcházejícím víkendu ve dnech 11. a 12. února 2012 se nebudou konat:
v sobotu - agility pro začátečníky,
v sobotu – kynologický výcvik,
v sobotu a v neděli - školka pro štěňátka,
v neděli - výcvik základní poslušnosti.

Ale protože pejskové pohyb potřebují, tak jsme pro vás na sobotní odpoledne připravili ...číst celé



30.01.12 Momentky ze sobotního výcviku

Poděkování patří panu Arnoštu Vojířovi za zachycení sobotního cvičení ve školce pro štěňátka. Snímky jsou nahrané v naší fotogalerii, tak se můžete podívat.
Vaše Lenka
...číst celé



Správa webu