ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

02.09.12 ForPes Stezkou vlka

Na letošní 10. ročník mezinárodní dogtrekkingové akce Stezkou vlka v Jeseníkách vyrazili Jitka Zimermanová s Fidem na trať "krátkou" v délce 46 km a Jindra Knorr s Kirou na trať dlouhou 85 km. Fandili jsme jim ve složení Pavel a Anička Zimermanovi a já s paní Hollýkovou. Počasí tentokrát bylo úchvatné. Pohled ze stanu či z auta se dal komentovat pouze slovy klasika: chčije a chčije. Pokud by teplo ...číst celé29.08.12 Pes přes palubu!

Taly, Abby, Bony a Jack Pip ForPes I.. to všechno jsou další naši soutěžící o tu NEJ letní fotku. Pozor, blíží se konec soutěže a do fotogalerie budou nahrány všechny snímky, které dorazí na e-mailovou adresu soutez.forpes@seznam.cz do půlnoci 31. srpna 2012. Upozorňuji, že tyto fotografie budu nahrávat až v neděli 2. září večer, neboť na víkend odjíždím na "psí" akci na druhý konec naší vlasti :- ...číst celé27.08.12 ForPesBus Teplice-Houslice

Když za námi přišel Jakub Štýbr s "úžasným" nápadem, abychom na letošním Ústeckém psím festivalu hráli osvětově naučné, výchovně poučné a ještě k tomu zábavné divadlo, měla jsem dojem, že mu tento "výmysl" lehce rozmluvím a jeho nepředstavitelný požadavek jsem pustila z hlavy. Omyl! Opravdu jsme hráli!
Rodina Zimermanů malovala kulisy, Vlaďka pro Aničku ušila kostým pejska a mě nezbývalo nic jin ...číst celé26.08.12 Corinka složila zkoušku OVVR

Velká gratulace patří našim klientkám, paní Jitce Duchkové a její Corince, k dnešnímu úspěšnému složení zkoušky OVVR, neboli zkoušky Ověření vrozených vlastností retrieverů. Corinka je plemeno Nova scotia duck tolling retriever a je jí 14 měsíců. Blahopřejeme!
Lenka a Vlaďka

Fotky z akce zde:
http://1axa.rajce.idnes.cz/OVVR_26.8.2012/.cz/
...číst celé25.08.12 Dohráno 19 soutěžních snímků!

Za posledních pár dnů se nám pěkně zaplnil soutěžní e-mail soutez.forpes@seznam.cz a já dnes do fotogalerie dohrála všechny vaše zaslané snímky. Doufám, že se na mne nebudete zlobit pro to několika denní zpoždění, protože jsem pracovala, pracovala a pracovala (ale strašně ráda bych napsala, že jsem se jen tak válela u moře a lenošila :-).
Náš ForPes team, společně s kamarádem Alešem, se totiž vr ...číst celé19.08.12 Zprávy z

Ve dnech 11. a 12. srpna 2012 se v Poličce konala Klubová výstava vítězů německých ovčáků. Syn paní Hollýkové - Pharos z Jenive se umístil ve třídě dospívajících psů na krásném 6. místě. Majitelům do Znojma gratulujeme!
Dospívající psi - rozhodčí pan Jiří Kučera
VD1 - Ungo Suché Lazce - velmi dobrý 1., Vítěz třídy (Furbo von der Kleinen Ranch, Iris Suché Lazce)
VD2 - Ozzy Hartis Bohemia - vel ...číst celé14.08.12 Fotografie z Mistrovství ve flyballu

Díky Andree Soldánové a jejím krásným fotografiím se můžete podívat, jak v sobotu a v neděli probíhalo Místrovství BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve flyballu. Na snímcích naleznete Jacka, Fida i Queenu a také Aničku, Káju, Pavla a Vlaďku. Se souhlasem autorky snímků zde uvádím odkaz na její fotogalerii:
http://andreasoldanova.rajce.idnes.cz/

Kompletní výsledky naleznete zde:
http://mrbcccz ...číst celé11.08.12 Fido, Jack a Queena na Mistrovství republiky!

Mistrovství BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve FLYBALLU probíhá tento víkend na kynologickém cvičišti v Litoměřicích. Za ForPes, ovšem v dresu teamu Kosatky 1 nastoupí Fido s Pavlem Zimermanem a poprvé také Jack Pip ForPes I., náš prosincový nalezenec za Kosatky 3 s Aničkou Zimermanovou. Borderka Queena s Kájou Zimermanovou soutěží za družstvo CrazyBalls. Celkem je na turnaj přihlášeno 25 soutěž ...číst celé01.08.12 Milan Jirásek na European Open ve Švédsku!

Náš kamarád a trenér ForPesáckých agiliťáků, Milan Jirásek, se díky svým letošním běhům s šeltičkou A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů "Džejmí" nominoval na Mistrovství Evropy 2012 ve švédském Kristianstadu, kam také ve dnech 27. až 29. července odjel. Celý ForPes přes víkend držel Milanovi s Džejmí všechny pěsti a všechny tlapky. A drželi jsme dobře!

Milan Jirásek a Džejmí po krásném umístění na 17. mí ...číst celé31.07.12 Soutěž LETNÍ POHODA

Do fotogalerie prázdninové psí fotosoutěže byly doplněny snímky dalších pohodářů. Mezi nově zařazenými pejsky naleznete desetiměsíční bulličku Ruby od Báry Holcové, šestnáctiměsíčního křížence Totíka Terezy Antoňové, sedmiměsíční Katayu Terezy Berkové, pětimĚsíční fenku Angie Petry Procházkové, osmnáctiměsíční Taru Alice Mádlíkové, německé ovčáky a samotné tlapky Honzy Hradeckého a náhodně vyfocen ...číst celéSpráva webu