ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

26.08.12 Corinka složila zkoušku OVVR

Velká gratulace patří našim klientkám, paní Jitce Duchkové a její Corince, k dnešnímu úspěšnému složení zkoušky OVVR, neboli zkoušky Ověření vrozených vlastností retrieverů. Corinka je plemeno Nova scotia duck tolling retriever a je jí 14 měsíců. Blahopřejeme!
Lenka a Vlaďka

Fotky z akce zde:
http://1axa.rajce.idnes.cz/OVVR_26.8.2012/.cz/
...číst celé25.08.12 Dohráno 19 soutěžních snímků!

Za posledních pár dnů se nám pěkně zaplnil soutěžní e-mail soutez.forpes@seznam.cz a já dnes do fotogalerie dohrála všechny vaše zaslané snímky. Doufám, že se na mne nebudete zlobit pro to několika denní zpoždění, protože jsem pracovala, pracovala a pracovala (ale strašně ráda bych napsala, že jsem se jen tak válela u moře a lenošila :-).
Náš ForPes team, společně s kamarádem Alešem, se totiž vr ...číst celé19.08.12 Zprávy z

Ve dnech 11. a 12. srpna 2012 se v Poličce konala Klubová výstava vítězů německých ovčáků. Syn paní Hollýkové - Pharos z Jenive se umístil ve třídě dospívajících psů na krásném 6. místě. Majitelům do Znojma gratulujeme!
Dospívající psi - rozhodčí pan Jiří Kučera
VD1 - Ungo Suché Lazce - velmi dobrý 1., Vítěz třídy (Furbo von der Kleinen Ranch, Iris Suché Lazce)
VD2 - Ozzy Hartis Bohemia - vel ...číst celé14.08.12 Fotografie z Mistrovství ve flyballu

Díky Andree Soldánové a jejím krásným fotografiím se můžete podívat, jak v sobotu a v neděli probíhalo Místrovství BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve flyballu. Na snímcích naleznete Jacka, Fida i Queenu a také Aničku, Káju, Pavla a Vlaďku. Se souhlasem autorky snímků zde uvádím odkaz na její fotogalerii:
http://andreasoldanova.rajce.idnes.cz/

Kompletní výsledky naleznete zde:
http://mrbcccz ...číst celé11.08.12 Fido, Jack a Queena na Mistrovství republiky!

Mistrovství BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve FLYBALLU probíhá tento víkend na kynologickém cvičišti v Litoměřicích. Za ForPes, ovšem v dresu teamu Kosatky 1 nastoupí Fido s Pavlem Zimermanem a poprvé také Jack Pip ForPes I., náš prosincový nalezenec za Kosatky 3 s Aničkou Zimermanovou. Borderka Queena s Kájou Zimermanovou soutěží za družstvo CrazyBalls. Celkem je na turnaj přihlášeno 25 soutěž ...číst celé01.08.12 Milan Jirásek na European Open ve Švédsku!

Náš kamarád a trenér ForPesáckých agiliťáků, Milan Jirásek, se díky svým letošním běhům s šeltičkou A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů "Džejmí" nominoval na Mistrovství Evropy 2012 ve švédském Kristianstadu, kam také ve dnech 27. až 29. července odjel. Celý ForPes přes víkend držel Milanovi s Džejmí všechny pěsti a všechny tlapky. A drželi jsme dobře!

Milan Jirásek a Džejmí po krásném umístění na 17. mí ...číst celé31.07.12 Soutěž LETNÍ POHODA

Do fotogalerie prázdninové psí fotosoutěže byly doplněny snímky dalších pohodářů. Mezi nově zařazenými pejsky naleznete desetiměsíční bulličku Ruby od Báry Holcové, šestnáctiměsíčního křížence Totíka Terezy Antoňové, sedmiměsíční Katayu Terezy Berkové, pětimĚsíční fenku Angie Petry Procházkové, osmnáctiměsíční Taru Alice Mádlíkové, německé ovčáky a samotné tlapky Honzy Hradeckého a náhodně vyfocen ...číst celé28.07.12 Nezletilé agility

Krásné video z doprovodné soutěže 2. ročníku Prázdninového neoficiálního závodu agility nám "vystřihl" pan Arnošt Vojíř. Na parkúru letos běhalo celkem 18 dětí a trať byla poněkud zapeklitější. Trenér a rozhodčí v jedné osobě, Milan Jirásek, dětem postavil trať ze dvou tunelů, slalomu a spousty skokových překážek. Pro děti do 10 let platilo, že startují až od překázky číslo 5, ti starší nad 10 let ...číst celé22.07.12 Výsledky závodů

Výsledky závodů naleznete zde.
Upozorňuji, že někteří začátečníci a superzačátečníci, kteří se přihlásili do špatné velikostní kategorie byli v den závodu na místě přeřazeni do té správné. V původní chybné kategorii mají označení diskvalifikace, neboť již nebylo možné technicky zvládnout jejich úplné vyškrtnutí ze startovní listiny.
Vaše Lenka
PS: rozklikněte, prosím, číst celé. ...číst celé18.07.12 Zaujetí

Vladimír Kuboušek nám poslal svého dvouletého Nexíka, který ani na jednom snímku není v klidu. Nexík miluje flyball, agility, frisbee, čvachtání ve vodě a aportování všeho možného. Jeho největším úspěchem je získání 2.místa v soutěži Nej pes jižních čech 2012.
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu