ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

03.06.12 Červnové zkoušky IPO

V sobotu, 2. června 2012, jsme opět pod záštitou Základní kynologické organizace Oldřichov pořádali zkoušky z výkonu podle mezinárodního zkušebního řádu pracovních psů IPO. Před rozhodčího, pana Jaroslava Janečka, nastoupili celkem čtyři psovodi s pěti pejsky. Vedoucí zkoušek byla opět Jitka Zimermanová, která nám také zajistila skvělé občerstvení. Figuroval Jakub Klečka. Oběma patří velké poděkov ...číst celé02.06.12 Dračí video a nové fotky

Členka teamu trmických Kosatek, konkrétně naše kamarádka Renata Zelyczová, vytvořila krásné video z úspěšné flyballové události. Takže ještě jedno malé ohlédnutí za Lukášovským drakem najdete v odkazu pod článkem!
Dále jsem do naší fotogalerie doplnila fotky od Gábiny Jelínkové z večerního čtvrtečního výcviku, kdy se prolínají snímky z výcviku malých plemen, tréninku agility a závěrečného úklidu ...číst celé29.05.12 Lukášovský drak

Třetí květnový víkend ForPesácký Fido opět vyrazil za flyballovými zážitky. Za team trmických Kosatek 1 se spolu s páníčkem Pavlem Zimermanem zúčastnil turnaje s názvem Lukášovský drak. Pořadatelem závodu, který je zároveň i součástí Českého flyballového poháru Purina ProPlan Cupu 2012, byla Základní kynologická organizace č. 620 Jablonec nad Nisou – Lukášov ve spolupráci s flyballovým družs ...číst celé24.05.12 Máme MISTRY REPUBLIKY!!!

Minulý týden, konkrétně ve dnech 18. až 20. května 2012, se v areálu MSKS ve Zbraslavi u Brna konalo 1. mistrovství Airedale Terrier Klubu a 7. ročník Memoriálu Dory Geblerové. Soutěžilo se v kategoriích ZZO, RH-E, ZM, ZVV1, FPr1 a FPr2.

Titul "Mistr republiky ATK kategorie ZVV1" získal náš Ing. Petr Rezek se svojí fenkou Coffee Finta-Star!!! Gratulujeme!!!

Petr s Coffee získali své umístění ...číst celé18.05.12 Poděkování

Chtěla bych za sebe a za Vlaďku poděkovat všem, kdo ve středu 16. května 2012 na akci s názvem „DEN INFORMACÍ - DEN PREVENCE ANEB ZÁCHRANNÝ KRUH S OTAZNÍKY“ prezentovali se svými pejsky kynologické aktivity občanského sdružení ForPes. Moc Vám děkujeme za Váš volný čas a za skvěle odvedenou práci!
Lenka a Vlaďka
...číst celé16.05.12 Porta Bohemica Cup III.

O víkendu se naše parta Agilidiček vydala na další oficiální dvoudenní závod s názvem Porta Bohemica Cup III. do Píšťan u Litoměřic. Rozhodčím byl pan Petra Spolka. Za ForPes poprvé v historii nastoupili do vyšší kategorie A2 závodnící Eva Roušalová s Viky a Arnošt Vojíř s Annie. A vyplatilo se! Eva za víkend zvládla splnit hned dvě zkoušky A2 na známku výborně a Arnoštovi se na výbornou podařila ...číst celé15.05.12 Holky z naší školky :-)

Pan Ladislav Vais nám opět poslal výběr fotek z naší psí školky. Na úvodní stránku webu jsem si dovolila vybrat zajímavý snímek štěňat Dixi, Cory a Ruby, ke kterému jsem si domyslela tento komentář:
Bacha, je tady!
Slyšela nás?
Nevím, ale tvař se, že nic…
Za momentky samozřejmě moc děkujeme a zbytek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
Vaše Lenka
...číst celé13.05.12 Květnové zkoušky IPO

V sobotu, 12. května 2012, před rozhodčího, pana Josefa Prášila, nastoupilo celkem pět psovodů s šesti pejsky. Vedoucí zkoušek byla Jitka Zimermanová, která nám také připravila výborné pohoštění, a figuroval Jakub Klečka. Úspěšnými ForPesáky na obranářské zkoušce SPr1 byly tentokrát Vlaďka Kozárová s GouGou a já s paní Hollýkovou. Další splněné zkoušky psovodů z jiných klubů byly stopařská FPr1 a ...číst celé11.05.12 Události posledních dnů

Protože se vždy všechno nakonec semele jinak, než bylo původně plánováno, musím zde doplnit pár informací a zajímavostí z měsíce dubna a z posledních několika dnů:
- 14. dubna 2012 složila Vlaďka se svým GouGou v ZKO Teplice Řetenice úplně novou zkoušku z výkonu podle řádu IPO platného k 1. 1. 2012. Jedná se o zkoušku vyhledávací (StPr 1) a pro oba to byla jejich výroční 20. splněná zkouška.
- N ...číst celé06.05.12 Prvomájové dvojzkoušky

Na 1. máje se náš profesionální agi team rozrostl o dalšího závodníka, Terezu Prokopovou s fenkou Ginou v kategorii Medium. Celkově tak za barvy ForPesu "skáče" již sedm statečných agiliťáků.
A jak tentokrát dopadli v Mostecké psí škole Rastava? Rozhodčí, pan Petr Rybář, je ohodnotil takto:
ZK 1 (Small) SA1 umístění:
1. Eva Roušalová + Viky (splněna zkouška na Výbornou)
4. Arnošt Vojíř + Annie ...číst celéSpráva webu