ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

13.11.12 Poslední letošní zkoušky na ForPes

V sobotu, 10. listopadu 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Jaroslav Janeček a vedoucím zkoušek Jitka Zimermanová, která se také postarala o výborné občerstvení. Figurantem a zároveň kladečem stop byl Jakub Klečka.

A jak jsme dopadli? Nejlepší výkon podala Vlaďka Kozárová s borderkolií GouGou (Vic ...číst celé05.11.12 VIII. Memoriál Karla Grünwalda

Assiniboa Mer Ecce Bull, tříletý anglický bullteriér, zástupce stáje ZKO Oldřichov a náš ForPesácký kamarád, vyrazil se svojí smečkou na letošní poslední coursingový závod. VIII. ročník Memoriálu Karla Grünwalda se konal minulý víkend, v sobotu 27. a v neděli 28. října 2012, v Kralupech nad Vltavou a Assini opět nezklamal! Díky podzimní slotě se sice v sobotu běželo jen jedno soutěžní kolo, ale As ...číst celé25.10.12 Eva s Viky postoupily do TROJEK!!!

V neděli, 21. října 2012, se v Praze 9 Horních Počernicích v areálu Pet Center Extra konaly pod dohledem rozhodčí, paní Jitky Marouškové, 23. Dvojzkoušky agility. Naše skvělá závodnice Eva Roušalová se svojí Viky na této akci splnily limit postupových zkoušek do kategorie nejvyšší – do kategorie závodníků A3. Eva s Viky začala trénovat u Milana Jiráska a Martiny Jírové na cvičišti ForPes př ...číst celé23.10.12 Zkoušky podle Národního zkušebního řádu

V sobotu, 20. října 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková, figuroval Jakub Klečka a na mě opět zbyla funkce kladeče stop. Výborné občerstvení již tradičně připravila rodina Zimermanových. Děkujeme!
Ke zkouškám nastoupilo pět psovodů s šesti pejsky a všichni byli úspěšní. Nejlepší byl náš For ...číst celé22.10.12 Setkání klientů ENERGIE s pejsky

Do fotogalerie byly přidány snímky Ivety Hradecké (pracovnice společnosti ENERGIE o.p.s. a naší "psí" kamarádky), které pořídila při setkání klientů s našimi pejsky na cvičišti ForPes.
Vaše Lenka ...číst celé17.10.12 Canisterapie pro ENERGII :-)

V úterý, 16. října 2012, jsme v odpoledních hodinách na cvičišti ForPes přivítali milou návštěvu z Meziboří. Iveta a Honza Hradeckých přivezli odbornou porotu letošní Prázdninové psí fotosoutěže „LETNÍ POHODA“. Klienti ze společnosti ENERGIE o.p.s. ve složení Vladislav Kalaš, Václav Kaplan, Jaroslava Matušová, Dagmar Csorbová a Jarmila Saffertová od nás dostali za své snažení malé dárk ...číst celé15.10.12 Ipařské dovednosti potvrzeny!

V sobotu, 13. října 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Stopařskou zkoušku I. stupně – FPr1 si do svého výkonnostního průkazu připsala naše západosibiřská lajka Kira (Agie Beskydské hvozdy). Stopařskou zkoušku III. stupně – FPr3 úspěšně zvládli Vlaďka Kozárová s borderkolií GouGou (Victory Detania) a Jana R ...číst celé12.10.12 Zářijové úspěchy našich Agilidiček

Měsíc září byl ve znamení závodů agility. Naše „úterní skupina agiliťáků“ dva roky pravidelně trénující pod přísným a nesmlouvavým dohledem trenérů Milana Jiráska a Martiny Jírové se ustálila ve výkonnostní kategorii SA2. Posledním, kdo vstoupil mezi „dvojky“ byla Radomila Schmiedová s Barneym. Stalo se tak 28. září 2012 po úspěšném zvládnutí sedmi zkoušek v A1. Gratulujeme ...číst celé08.10.12 ForDucha vyhrál ForPes :-)

Na startovní čáru Branného závodu s ForDuchem se nakonec postavilo 39 závodníků! Třicetšest závodníků dorazilo se svými pejsky a třem soutěžícím jsme pejsky zapůjčili. A vůbec jim nevadilo, že plyšové :-)
Všech deset disciplín odvážné teamy zvládaly s úspěchem, zapotily se pouze při hledání ForDucha. Ale nakonec ho ti šťastlivější našli!
Absolutním vítězem 1. ročníku se stal Forpesácký team Lenk ...číst celé04.10.12 Sváteční zkoušky z výkonu

Na svátek Svatého Václava, tedy v pátek 28. září 2012, na cvičišti ForPes proběhlo přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. Ze 13 nastoupených dvojic psovod-pes úspěšně složilo zkoušku deset, tři dvojice bohužel neuspěli. Sedm pejsků zvládlo zkoušku základní ovladatelnosti psa ZOP, jeden zkoušku upotřebitelnosti psa I. stupně ZPU-1 a dva zkoušku upotřebitelnosti psa II. s ...číst celéSpráva webu