ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

23.10.12 Zkoušky podle Národního zkušebního řádu

V sobotu, 20. října 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková, figuroval Jakub Klečka a na mě opět zbyla funkce kladeče stop. Výborné občerstvení již tradičně připravila rodina Zimermanových. Děkujeme!
Ke zkouškám nastoupilo pět psovodů s šesti pejsky a všichni byli úspěšní. Nejlepší byl náš For ...číst celé22.10.12 Setkání klientů ENERGIE s pejsky

Do fotogalerie byly přidány snímky Ivety Hradecké (pracovnice společnosti ENERGIE o.p.s. a naší "psí" kamarádky), které pořídila při setkání klientů s našimi pejsky na cvičišti ForPes.
Vaše Lenka ...číst celé17.10.12 Canisterapie pro ENERGII :-)

V úterý, 16. října 2012, jsme v odpoledních hodinách na cvičišti ForPes přivítali milou návštěvu z Meziboří. Iveta a Honza Hradeckých přivezli odbornou porotu letošní Prázdninové psí fotosoutěže „LETNÍ POHODA“. Klienti ze společnosti ENERGIE o.p.s. ve složení Vladislav Kalaš, Václav Kaplan, Jaroslava Matušová, Dagmar Csorbová a Jarmila Saffertová od nás dostali za své snažení malé dárk ...číst celé15.10.12 Ipařské dovednosti potvrzeny!

V sobotu, 13. října 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Stopařskou zkoušku I. stupně – FPr1 si do svého výkonnostního průkazu připsala naše západosibiřská lajka Kira (Agie Beskydské hvozdy). Stopařskou zkoušku III. stupně – FPr3 úspěšně zvládli Vlaďka Kozárová s borderkolií GouGou (Victory Detania) a Jana R ...číst celé12.10.12 Zářijové úspěchy našich Agilidiček

Měsíc září byl ve znamení závodů agility. Naše „úterní skupina agiliťáků“ dva roky pravidelně trénující pod přísným a nesmlouvavým dohledem trenérů Milana Jiráska a Martiny Jírové se ustálila ve výkonnostní kategorii SA2. Posledním, kdo vstoupil mezi „dvojky“ byla Radomila Schmiedová s Barneym. Stalo se tak 28. září 2012 po úspěšném zvládnutí sedmi zkoušek v A1. Gratulujeme ...číst celé08.10.12 ForDucha vyhrál ForPes :-)

Na startovní čáru Branného závodu s ForDuchem se nakonec postavilo 39 závodníků! Třicetšest závodníků dorazilo se svými pejsky a třem soutěžícím jsme pejsky zapůjčili. A vůbec jim nevadilo, že plyšové :-)
Všech deset disciplín odvážné teamy zvládaly s úspěchem, zapotily se pouze při hledání ForDucha. Ale nakonec ho ti šťastlivější našli!
Absolutním vítězem 1. ročníku se stal Forpesácký team Lenk ...číst celé04.10.12 Sváteční zkoušky z výkonu

Na svátek Svatého Václava, tedy v pátek 28. září 2012, na cvičišti ForPes proběhlo přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. Ze 13 nastoupených dvojic psovod-pes úspěšně složilo zkoušku deset, tři dvojice bohužel neuspěli. Sedm pejsků zvládlo zkoušku základní ovladatelnosti psa ZOP, jeden zkoušku upotřebitelnosti psa I. stupně ZPU-1 a dva zkoušku upotřebitelnosti psa II. s ...číst celé02.10.12 Medaile z coursingu! Dvě!

Ve dnech 22. a 23. září 2012 se v Tisé u Děčína konalo Mezinárodní mistrovství České republiky v coursingu - NordCup coursing. V sobotu byl závod určený výhradně pro plemena skupiny chrtů a v neděli startovali nechrti. Na travnaté trati cca 500 metrů dlouhé před zraky rozhodčích se na start postavil za Základní kynologickou organizaci Oldřichov náš kamarád Petr Šnejdar se svým bulteriérem Assinim ...číst celé01.10.12 Pod širákem

Ve Vašem hlasování o Nej... fotku se na 1. místě umístila pětiletá Bony paní Hany Vysloužilové z Tovačova s celkovým počtem 125 bodů! V naší fotogalerii má snímek číslo 67 a název Pod širákem. Gratulujeme!
Na 2. místě se umístila Lucinka Kateřiny Součkové se 116 body za fotografii Je tam nějak málo vody... a na 3. místě skončila Kataya Terezy Berkové, která za snímek Kostička dostala 93 bodů.
V ...číst celé22.09.12 Hlasování o NEJ...fotku

Naše porota, složená z klientů společnosti ENERGIE o.p.s, se činila a já už vím, které fotky se jim líbíly nejvíce :-)

Do finálového hlasování se tak dostalo pět pejsků, které ohodnotíte vy, návštěvníci našich stránek. Prohlédněte si soutěžící obrázky a ohodnoťte 3 z nich podle vašich preferencí.

Hlasujte v naší anketě a vyberte ty, které nejvíce navozují Pohodu v létě!

Hlasovat můžete a ...číst celéSpráva webu