ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

14.01.13 Výsledky z prvního závodu DogFriends FITMIN Cup 2013

Slalomáře kategorie S-M vyhrál náš trenér Milan Jirásek s A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů a Slalomáře kategorie L naše trenérka Martina Jírová s Bree Czech Imp. Oboum patří velká gratulace!

Další výsledky:
Jumping kategorie L umístění v pořadí:
11. Alena Jentschová a Balů
12. Martina Jírová a Bree Czech Imp
14. Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka

Agility kategorie L umístění v pořadí:
1. M ...číst celé03.01.13 Fotky z Doubravky

Do naší fotogalerie díky pánům Ladislavu Vaisovi a Arnoštu Vojířovi přibylo album z PředSilvestrovské procházky na hrad Doubravka. Další fotografie od Mirči Worlové a Terezy Antoňové naleznete na našem facebookovém profilu.
Vaše Lenka ...číst celé30.12.12 Slavnostní přípitek na Doubravce s 56 psy!

Arka, Cora, Ria, Daffy, Viti, Xera, Stela, Dorotka, Adélka, Bertík, Darina, Lilly, Art, Mona, Barney, Viky, Akky, Bára, Balů (chodský pes), Besinka, Archie, Suzí, Kenai, Dobromysl, Annie, Fatty, Piškot, Baylene, Talinka, Balů (od Alči), Aschley, Sasha, Elča, Fox, GouGou, Max, Arthur, Betynka, Goldik, Angie, Abbby, Totík, Sakura, Špunt, Edik, Be, Fido, Quenna, Jack Pip ForPes I., Týna, Jack, Líza, ...číst celé29.12.12 Dary pro DAR

Pejskové z útulku DAR ve Světci, paní Eva Karvánková a já s Vlaďkou moc a moc děkujeme za vaše vánoční dary. Pejskové od našeho Ježíška dostali piškoty, masové konzervy a salámy, granulky a pamlsky, hřejivé deky z umělé kožešiny, deky, pelíšek, misky, vodítka, obojky, náhubky, stopovačku a všelijaké psí drobnosti :-)
Velké poděkování za přinesené dárky patří Tereze a Miloslavě Antoňovým, Janě Ber ...číst celé27.12.12 Vzhůru na Doubravku!

Všechny své příznivce, klienty našich kurzů a kamarády zveme na předSilvestrovskou psí procházku na hrad Doubravka. Protože konec roku letos připadl na pracovní pondělí, sejdeme se 30. PROSINCE 2012 V 10:00 HODIN NA PARKOVIŠTI U TENISOVÝCH KURTŮ V TEPLICÍCH NA PANORÁMĚ! Společně pak zdoláme vrchol Doubravky a připijeme si na Šťastný nový rok 2013!
Lenka a Vlaďka
PS: A doufáme, že se nám podaří p ...číst celé24.12.12 Šťastné a veselé

Krásné a pohodové vánoční svátky a bohatou nadílku pod rozzářeným vánočním stromkem přejí ForPesáci! ...číst celé06.12.12 Vánoce v psím útulku DAR ve Světci

Co najde váš pejsek pod vánočním stromkem? Už máte přichystaný dárek nebo teprve vymýšlíte to správné překvapení? Nápadů a lákavých nabídek je v psích prodejnách a na e-shopech nepřeberné množství. Určitě se těšíte, až si to vaše chlupaté štěstí svůj dárek pod rozsvíceným stromkem samo vyčenichá a rozbalí… Ale budou mít co rozbalovat opuštění pejsci?
Pomožte nám, prosím, obstarat vánoční dá ...číst celé13.11.12 Poslední letošní zkoušky na ForPes

V sobotu, 10. listopadu 2012, pod záštitou ZKO Oldřichov jsme na ForPesu pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Jaroslav Janeček a vedoucím zkoušek Jitka Zimermanová, která se také postarala o výborné občerstvení. Figurantem a zároveň kladečem stop byl Jakub Klečka.

A jak jsme dopadli? Nejlepší výkon podala Vlaďka Kozárová s borderkolií GouGou (Vic ...číst celé05.11.12 VIII. Memoriál Karla Grünwalda

Assiniboa Mer Ecce Bull, tříletý anglický bullteriér, zástupce stáje ZKO Oldřichov a náš ForPesácký kamarád, vyrazil se svojí smečkou na letošní poslední coursingový závod. VIII. ročník Memoriálu Karla Grünwalda se konal minulý víkend, v sobotu 27. a v neděli 28. října 2012, v Kralupech nad Vltavou a Assini opět nezklamal! Díky podzimní slotě se sice v sobotu běželo jen jedno soutěžní kolo, ale As ...číst celé25.10.12 Eva s Viky postoupily do TROJEK!!!

V neděli, 21. října 2012, se v Praze 9 Horních Počernicích v areálu Pet Center Extra konaly pod dohledem rozhodčí, paní Jitky Marouškové, 23. Dvojzkoušky agility. Naše skvělá závodnice Eva Roušalová se svojí Viky na této akci splnily limit postupových zkoušek do kategorie nejvyšší – do kategorie závodníků A3. Eva s Viky začala trénovat u Milana Jiráska a Martiny Jírové na cvičišti ForPes př ...číst celéSpráva webu