ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

18.09.12 Coffee Finta-Star složila FPr 3

V sobotu 15. září 2012 v Říčanech u Prahy Petr Rezek se svojí fenkou airedaleterriera Coffee Finta – Star složil stopařskou zkoušku III. stupně podle Mezinárodního zkušebního řádu. Rozhodčím byla paní Zuzana Huclová a Coffe za svůj výkon získala krásných 94 bodů. Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé15.09.12 Jack Pip ForPes I. složil svou první zkoušku!

Dnes dopoledne náš nalezenec Jack Pip ForPes I. s Vlaďkou Kozárovou na známku výborně s konečným počtem 57 bodů zvládl zkoušku ZZO podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Bc. Vilém Babička a zkoušky se konaly v Základní kynologické organizaci Teplice. Jackovi a Vlaďce moc blahopřejeme! Jack k nám přišel 14. prosince 2011 a přesně za 275 dnů složil svou první zkoušku z výkonu :-)
Vaše L ...číst celé14.09.12 ForPes na Krkonošské tlapce - výsledky

Na trať dlouhou 92 km po krásách Krkonoš dnes ráno v 6:49 hodin z areálu Lesní plovárny vyrazil Jindra s Kirou. Náročná trasa vedla z velké většiny Krkonošským národním parkem a naši závodníci se v kategorii DTM2 nakonec umístili na 7. místě s časem 33 hodin a 14 minut :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.09.12 Branný závod s ForDuchem

Vážení kynologové, milí pejskaři, drazí fandové psích sportů,
v rámci nostalgických vzpomínek na dobu dávno minulou, kdy povinné ideově branné závody pořádané SVAZARMEM byly jedinečným a často také jediným zpestřením kynologického života, jsme se rozhodli podobnou akci sami pořádat. V sobotu 29. září 2012 máte jedinečnou možnost nesedět doma a zúčastnit se 1. ročníku branně veselého závodu na vla ...číst celé08.09.12 Zkoušky TART

Dnes jsme na ForPesu úspěšně zvládli zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Zkoušku ZMT, výchozí všestrannou zkoušku, si do výkonnostního průkazu zapsal Petr Rezek s Coffe Finta-Star, zkoušku vyššího stup ...číst celé04.09.12 Velký úspěch v Lucembursku!

V uplynulém víkendu část ForPesáckého taemu ve složení Lenka Folget Klímová, Lukáš Folget a Kája Zimermanová a naše spřátelená duše Denisa Stejskalová vyrazili na Mezinárodní výstavu psů až do dalekého Lucemburska.
Lenka F. K. psí výlet ohodnotila takto: "Mise v Lucembursku byla splněna na 100%. Do Lucemburska jsme vezli z Čech tři úspěšné šampiony a všichni tři své kvality v silné konkurenci po ...číst celé02.09.12 ForPes Stezkou vlka

Na letošní 10. ročník mezinárodní dogtrekkingové akce Stezkou vlka v Jeseníkách vyrazili Jitka Zimermanová s Fidem na trať "krátkou" v délce 46 km a Jindra Knorr s Kirou na trať dlouhou 85 km. Fandili jsme jim ve složení Pavel a Anička Zimermanovi a já s paní Hollýkovou. Počasí tentokrát bylo úchvatné. Pohled ze stanu či z auta se dal komentovat pouze slovy klasika: chčije a chčije. Pokud by teplo ...číst celé29.08.12 Pes přes palubu!

Taly, Abby, Bony a Jack Pip ForPes I.. to všechno jsou další naši soutěžící o tu NEJ letní fotku. Pozor, blíží se konec soutěže a do fotogalerie budou nahrány všechny snímky, které dorazí na e-mailovou adresu soutez.forpes@seznam.cz do půlnoci 31. srpna 2012. Upozorňuji, že tyto fotografie budu nahrávat až v neděli 2. září večer, neboť na víkend odjíždím na "psí" akci na druhý konec naší vlasti :- ...číst celé27.08.12 ForPesBus Teplice-Houslice

Když za námi přišel Jakub Štýbr s "úžasným" nápadem, abychom na letošním Ústeckém psím festivalu hráli osvětově naučné, výchovně poučné a ještě k tomu zábavné divadlo, měla jsem dojem, že mu tento "výmysl" lehce rozmluvím a jeho nepředstavitelný požadavek jsem pustila z hlavy. Omyl! Opravdu jsme hráli!
Rodina Zimermanů malovala kulisy, Vlaďka pro Aničku ušila kostým pejska a mě nezbývalo nic jin ...číst celé26.08.12 Corinka složila zkoušku OVVR

Velká gratulace patří našim klientkám, paní Jitce Duchkové a její Corince, k dnešnímu úspěšnému složení zkoušky OVVR, neboli zkoušky Ověření vrozených vlastností retrieverů. Corinka je plemeno Nova scotia duck tolling retriever a je jí 14 měsíců. Blahopřejeme!
Lenka a Vlaďka

Fotky z akce zde:
http://1axa.rajce.idnes.cz/OVVR_26.8.2012/.cz/
...číst celéSpráva webu