ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

14.07.14 Červnové výsledky závodů Agility - III. část

Na cvičišti Základní kynologické organizace Louny se v červnu konaly hned dvoje závody. Ty první s názvem Hurá na prázdniny pískala rozhodčí Kateřina Lerlová a ty druhé s názvem Horké léto Petr Rybář. A ForPesáci s trenérkou Martinou Jírovou si vedli takto:

21. června 2014 – Hurá na prázdniny
Agility S – 32 teamů
5. místo Eva Roušalová a Viky, známka Výborně
Radomila Schmiedová ...číst celé12.07.14 Červnové výsledky závodů Agility - II. část

Ve dnech 21. a 22. června 2014 se v Dobříši konal závod s názvem ROYAL CANIN CUP 2014, jehož součástí byly kvalifikační běhy pro MS a EO, IMCA a MR. Rozhodčí byli domácí, Antonín Diviš a Petr Rybář, a zahraniční, Tomáš Glabazňa ze Slovenska a André Mauer z Lucemburska, a zde jsou výsledky:

I. Agility S – 56 teamů
8. místo Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku, známka Výborně
I. Jump ...číst celé07.07.14 Červnové výsledky závodů Agility - I. část

Praha Kyje - Cesta na sever...
O víkendu 7. a 8. června 2014 pořádala Oblastní skupina agility (OSA) Hloubětín závodový seriál s názvem "Cesta na sever.. za bílými tygry" v jehož rámci měl každý závodník možnost splnit si během jednoho dne až 3 zkoušky. Sobotní rozhodčí byla Kateřina Lerlová a závodníci ForPes se svými Parson teriérkami dopadli takto:
I. Zkouška SA2
Dana Vojířová a Fatty Hop T ...číst celé23.06.14 Zkoušky NZŘ

V sobotu, 21. června 2014, se u nás na cvičišti konaly poslední jarní zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Bc. Vilém Babička, vedoucí zkoušek Jiří Köhr, kladečem stop Romana Plívová a figuroval Jakub Klečka. Ze šesti nastoupených dvojic zkoušky dokončilo pět. Pachové práce jsme opět vyjeli splnit do Krušných hor, kde nás tentokrát zastihlo nevlídné „psí“ ...číst celé19.06.14 Dovolená se psy ;-)

Kde? No, přece v Kolíně...
Jako každý rok i letos vás zveme na Pejskařskou dovolenou v termínu od 28. 6. do 12. 7. 2014 v ZKO Kolín - Borky.
POZOR - je možné se přihlásit na libovolnou délku pobytu!
Program: pod vedením zkušené výcvikářky příprava na zkoušky (poslušnost a stopy), svod, bonitaci, výstavy
Součástí pobytu jsou i zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno - ...číst celé16.06.14 Andyho, Barunky a Bedřichův putovní pohár

Pro letošní 2. ročník oficiálních závodů ForPes Agility jsme připravili "malé" překvapení v podobě putovních pohárů. Pro absolutního vítěze kategorie Small je připraven Andyho putovní pohár, na který přispěli pánečkové pejska plemene West highland white terrier, pro absolutního vítěze kategorie Medium je připraven Barunky putovní pohár, na který přispěli pánečkové fenky plemene Golden retriever a ...číst celé09.06.14 Zkoušky NZŘ

V sobotu, 7. června 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jiří Pružina, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová, kladečem stop Romana Plívová a figuroval Jakub Klečka.
Nejšikovnější psí holčičkou dne byla černobílá Border Collie Moniky Panznerové, která i přes téměř tropické vedro zvesela splnila všechny obtížné cviky vrcholové zkoušky všes ...číst celé02.06.14 Vytrvalostní zkoušky AD

V sobotu, 31. května 2014, v Liběchově u Mělníka pod dohledem rozhodčího, pana Miroslava Roškota, ForPesáci skládali vytrvalostní zkoušky AD. A úspěšně ;-)
Na start tratě dlouhé 20 km s maximálním časovým limitem tří hodin pro její absolvování se psem upoutaným na dostatečně dlouhém vodítku po pravé straně jízdního kola se postavila Vlaďka Kozárová s borderákem Gogouškem, Bára Knorrová s lajkou ...číst celé29.05.14 Porta Bohemica Cup V.

O víkendu, 17. a 18. května 2014, se v nedalekých Píšťanech v areálu Marina Labe konal vyhlášený závod Porta Bohemica Cup, který pravidelně pořádá náš spřátelený klub Agility Pohoda. Rozhodčím byl pan Zdeněk Spolek a závodníci ForPes dopadli takto:

Sobotní výsledky
Agility L – 20 teamů
7. místo Barbora Loutocká a Arthur, známka Dobře
Jumping L
Barbora Loutocká a Arthur DIS

Zkouška ...číst celé26.05.14 Zkoušky IPO

V sobotu, 24. května 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Josef Prášil, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová a figuroval Jakub Klečka. Pachové práce jsme se svými pejsky jeli splnit až na vrcholky Krušných hor a poslušnosti a obrany proběhly na cvičišti ForPes.
Kuriozitou těchto zkoušek byla paní Hollýková, která teprve ve svých ...číst celéSpráva webu