ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

29.12.14 Více než 100.. ;-)

Riki, Týna, Jessie, Bleška, Bonnie 1, Adéla, Bedřich, Della, Bella, Lucky, Beník, Bessy, Eso, Bamby Vampy, Anakin, Gabi, Flek, Beisy, Barney 1, Ringo, Bobo, Nexx Vantaris, Casey, Sheila, Anie, Dally, Dixie, Dina, Jackub, Annie 1, Gampik, Ria, Daffy, Viti, Stela, Dora, Axa, Brutík, Bonnie 2, Jack, Barney 2, Dorka, Piškot, Lilly, Endy, Christie, Chensee, Franco, Comtesa, Nelinka, Kofi, Black, Eddie, ...číst celé15.12.14 PředSilvestrovská procházka

Všechny své příznivce, klienty našich kurzů a kamarády zveme na předSilvestrovskou psí procházku na hrad Doubravka. Protože konec roku letos připadl na pracovní středu, sejdeme se v neděli 28. PROSINCE 2014 V 11:00 HODIN NA PARKOVIŠTI U TENISOVÝCH KURTŮ V TEPLICÍCH NA PANORÁMĚ! Společně pak zdoláme vrchol Doubravky a připijeme si na Šťastný nový rok 2015!
Lenka a Vlaďka
PS: A doufáme, že se nám ...číst celé05.12.14 Fotky z nácviku obrany

Do fotogalerie byly přidány momentky z nědělně-adventního nácviku obran :-) Autory fotek jsou Andrea a Lucka Procházkovi. Děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé28.11.14 Pomůžete letos opět opuštěným pejskům?

Co najde váš pejsek pod vánočním stromkem? Už máte přichystaný dárek nebo teprve vymýšlíte to správné překvapení? Nápadů a lákavých nabídek je v psích prodejnách a na e-shopech nepřeberné množství. A vy už určitě vybíráte ten správný, který si to vaše chlupaté štěstí pod rozsvíceným stromkem samo vyčenichá a rozbalí… Ale budou mít co rozbalovat opuštění pejsci?
Pomozte nám, prosím, již potř ...číst celé10.11.14 Vytrvalostní zkoušky AD v Roudnici n/L.

V neděli, 9 listopadu 2014, jsme vyrazili do Kyškovic u Roudnice nad Labem, kde jsme skládali své letošní druhé vytrvalostní zkoušky. Ve stejném složení psovodů jako v květnu, pouze s jinými psy se na start 20ti km trasy s koly postavili Bára Knorrová s belgickým ovčákem groenendaelem Edikem ( Emmet Deabei), Vlaďka Kozárová s bordercolií Queenou (Dancing Queen of Borders Sweetwood) a bláznivým ja ...číst celé27.10.14 Holly má IPO 3!

V sobotu, 25. října 2014, jsme pořádali letošní poslední zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Karel Nedvěd, vedoucí zkoušek Veronika Knorrová, figuroval Jakub Klečka a kladečem stop byla Romana Plívová. Neskromně musím říct, že hvězdou této akce byla moje paní Hollýková, která splnila můj letošní plán a v souladu s harmonogramem složila vrcholovou zkoušku pro ...číst celé22.10.14 Momentky z výcviku

Do naší fotogalerie jsem dnes nahrála snímky od pana Ladislava Vaise z tréninku Základní poslušnosti. Fotky byly pořízeny v neděli 19. října 2014 a moc za ně děkujeme.
Vaše Lenka ...číst celé20.10.14 Zkoušky ZVOP

V sobotu 18. října 2014 jsme poprvé vyrazili na oficiální akci pasení oveček. Skupina, tentokrát ve složení Vlaďka Kozárová a border kolie Victory Detania (GouGou), Jiří Bayer a belgický ovčák groenendael Emmet Deabei (Edík), Lenka Knorrová a německý ovčák Moona Vantaris a Holly Jarbo a západosibiřská lajka Agie Beskydské hvozdy (Kira), psychicky podporovaná naší skvělou trenérkou Evou Štemberovou ...číst celé06.10.14 První říjnové IPO

V neděli, 5. října 2014, jsme pořádali zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byla paní Eva Karvánková, vedoucí zkoušek Veronika Knorrová, figuroval Jakub Klečka a kladečem stop byla Romana Plívová. Lajka Kira (Agie Beskydské hvozdy) se mnou a borderák GouGou (Victory Detania) s Vlaďkou se při zkouškách vyhledávání předmětů měli tentokrát oba dostat na vyšší level výk ...číst celé24.09.14 Fotky z ForDucha

Do naší fotogalerie jsem nahrála momentky Martina Lanka z 3. ročníku Branného závodu s ForDuchem. Duchcováci letos kompletně převálcovali ForPesáky! Přestože ForDuch zůstal utajen a nikdo prémii 50ti bodů nezískal, první tři místa obsadili díky umu, hbitosti a rychlosti Sabina Langerová, Mirča Štarková (dříve Worlová) a předseda Pepa Otta se svými německými ovčáky.
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu