ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

30.04.12 První flyballový úspěch!

Na historicky prvním kosatčím turnaji se v sobotu 28. dubna 2012 ve skvělé kondici předvedl náš flyballový závodník FIDO od rodiny Zimermanů. Přestože den předtím kapitán Pavel viděl vše skepticky a se slovy: "Naše flyballové družstvo ForPes Pohoda se nám téměř rozpadlo, přes zimu se vůbec netrénovalo", vyrazil s FIDEM na závod dvojic začátečníků a veteránů "O Kosatčí ploutev". A dobře udělal! Labrador FIDO svými výkony oslnil jak družstvo Kosatek, tak družstvo Lavina. S libereckou kníračkou Akinou psovoda Jaromíra Palána z družstva Dog Dragons se FIDO skvěle doplňoval a nakonec spolu vybojovali 1. MÍSTO ve 3. divizi!
Jitka závod okomentovala takto: "V pátek jsme se s kníračkou Akinkou seznámili, zkusili pár běhů a v sobotu se jelo na „ostro“. Myslím, že jsme svými výkony nezklamali, naopak jsme vzbudili mírný zájem od ostatních teamů a vše jsme v úmorném vedru korunovali vítězstvím v jedné z divizí. Ještě, že je k dispozici místní říčka, kde se „vyvaření“ závodníci mohli zchladit. Musíme též pochválit organizátory - Trmické Kosatky, vše běželo jako na drátku."
Všichni FIDOVI a Pavlovi moc gratulujeme a těšíme se na další flyballové utkání, které se koná již tuto sobotu 5. května 2012 pod názvem Eager´s Cup.
Vaše Lenka
PS: krátké video a několik snímků z této akce naleznete v naší fotogalerii.


jít zpět


Správa webu