ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

17.04.12 Úspěchy našeho Agi-teamu

Naši, od letošního roku již profesionální závodnící agility sbírají poslední dobou úspěchy kde se dá. V sobotu, 7. dubna 2012, v Mostecké psí škole Rastava zvládli a také i nezvládli záludnosti a nástrahy parkúru postaveného od rozhodčí Veroniky Vostré. Na závodech s názvem "VELIKONOČNÍ POHÁR RASTAVY" si zkoušku SA 1 na známku Výborně splnil Arnošt Vojíř s Annie ze Šanovského parku a zkoušku LA 1 zvládla Adélka Řeholová s Chiquitou Fitmin. Zbylé teamy se při jednotlivých bězích diskvalifikovali ;-)
Přesně o týden později, v sobotu 14. dubna 2012, naši agilidičky nastoupili na X. ročník závodu "Chlumecký lvíček". Zde v kategorii Small splnily zkoušky SA 1 na známku Výborně Dana Vojířová s Fatty HOP TROP a Eva Roušalová s Viky, která zároveň také vyhrála 1. místo v Agility. V kategorii Large a také na známku Výborně si zkoušku LA 1 zapsala Alena Jentschová a Balů.
A jak dopadli jejich trenéři? Skvěle! Milan Jirásek vyhrál třikrát 1. místo v kategorii MA 3 tj. Agility i Jumping i zkoušku MA 3 na známku Výborně a Martina Jírová vyhrála 1. místo v kategorii Jumpingu veteránů, 1. místo v kategorii Agility veteránů, 2. místo v Jumpingu kategorie L a na známku Výborně splnila zkoušku SA 3. Velká gratulace tak patří jak našemu agi - družstvu, tak jejich trenérům!
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu