ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

22.10.11 Sobota pro psa

Dneska jsme celý den věnovali psům, dětem, coursingu a záchranařině. Na Sokolím vrchu nad Děčínem jsme ve složení Assin s rodinou, Fido s rodinou, Kira s Jindrou, Queena a GouGou s Vlaďkou, Terry a Lampard s Lenkou a Lukáškem a Holly se mnou prohnali po louce coursingový střapec a užili si radosti našich psů. Máme mezi sebou samé přirozené talenty, protože coursing baví všechny naše psy a všichni se na něj vždy moc těší. Však nás také nadšení našich psů přimělo k rozhodnutí pořídit si vlastní coursingovou sestavu. Takže až bude vše nachystané, dáme vědět a kdo bude mít zájem, bude moci potrénovat s námi :-)
Zbytek dne jsme věnovali nácviku záchranářských dovedností, neboť zkoušky IPO-R naplánované na 6. listopadu se již nezadržitelně blíží. Vyhledávání a označení zraněné osoby a speciální cviky poslušnosti trénovali Fido, Háta, Coffee, Queena, Quip a Holly. Nejvíce se našim pejskům líbil cvik "Nesení psa a jeho předání", kdy pes je psovodem nesen 10metrů a předán jiné osobě, která ho nese dalších 10m. To jim šlo pěkně! :-)
Vaše Lenka
PS: přestože jsem foťák měla celý den v kabelce, nebyl bohužel čas... ale do fotogalerie jsem doplnila momentky z minulé neděle z výcviku základní poslušnosti.


jít zpět


Správa webu