ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

09.09.11 - 2. 3. 4. a 5. místo Nej... fotografií

V pořadí na 2. místě s celkovým počtem hlasů 86 skončil snímek "Uprchlík" od Romana Jirků ze Zabrušan. Roman nafotil svého psího kamaráda, dvanáctiletého Endyho, speciální technologií a tak tato fotografie oslovila naší porotkyni Marcelu Burgrovou, která jí za sebe nominovala. Jirkovi a Endymu gratulujeme!

Na 3. místě se umístila fotografie "Kdo výš?" s 67 hlasy. Autorem je Andrea Soldánová a na snímku jsou pejskové - dvouletý Fleck for fun Lusika z chovatelské stanice Stanislavy Balogové, naší absolutní vítězky, a zároveň syn GouGou, našeho absolutního vítěze (vidíte, jak je ten kynologický svět malý :-) společně s tříletou Annie z Teneriffe Gold, nazývanou Skapy. Tuto fotografii nominovala Veronika Paldusová. Andree, Flíčkovi a Skapy gratulujeme!

4. a 5. místo s počtem 61 a 60 hlasů obsadily fotografie Magdy Dzurkové z Ústí nad Labem. Na snímku "Pohoda!", který nominoval Jakub Štýbr, si v růžovém nafukovacím kruhu prázdnin užívá roční celočerný anglický kokršpaněl Yanny Gentle Touch Marcato Line. Oproti tomu akční fotografie "Má aport, utopím ho" oslovila porotce Josefa Endršta. Magda zachytila zlatého anglického kokršpaněla Kurta, který pod vodou svou packou přidržoval kamaráda Yannyho, ten však svůj aport nepustil. Magdě, Yannymu a Kurtovi blahopřejeme!

Jste zvědaví, co naši vítězové za své pěkné snímky dostanou? Tak tedy... kožešinové pelíšky s tlapkami, veterinární a kosmetické přípravky a hračky pro pejsky a jiné další drobnosti.
Vaše Lenka
PS: Na snímku, který jsem do soutěže nezařadila, je labradorský kočkopes Fido!


jít zpět


Správa webu