ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

08.09.11 - 1 . místo!

Vítěznou fotografií naší prázdninové psí fotosoutěže je Malá mořská víla! Určitě mnozí z vás poznali, že na snímku je pětiletý pes plemene Border collie barvy blue merle, nazývaný GouGou, vlastním jménem Victory Detania. Autorem této fotografie je Stanislava Balogová z Ústí nad Labem. Gratulujeme!

Stáňa si totiž Gogouška od jeho majitelky Vlaďky sem tam půjčuje na výstavy, využívá ho pro svojí chovatelskou činnost jako manžela svých krásných psích holek, nebo ho "nutí" pózovat právě při focení :-)

Stáňa je majitelkou chovatelské stanice "LUSIKA" a štěňátka Border collií odchovává od roku 2001. Celkem se v její stanici narodilo již 41 štěňátek z 10 vrhů a většina Stáňou odchovaných jedinců se jen tak nepovaluje doma či na zahrádce, ale s chutí a radostí trénují a závodí při všech možných psích sportech. Právě GouGou je otcem borderáků a borderaček vrhů F a G Lusika. Stáňa je aktivní členkou flyballového teamu "Kosatky". Věnuje se však i klasickému sportovnímu výcviku a také agility, dogdancingu a frisbee. Za svojí pohotovost při focení Stáňa Balogová získává tyto ceny:
Certifikát na roční předplatné časopisu PSÍ SPORTY, kožešinovou podložku s tlapkami, vodítko Gappay, sadu veterinárních přípravků pro ošetření psí srsti proti parazitům a Otifree roztok k čistění zevního zvukovodu psů a několik dalších drobností. A naše porotkyně, paní Hanka Štrymplová, která vítěznou fotku Malé mořské víly do konečné sestavy pěti nej... nominovala, pro Stáňu připravila nádobu na granule, hřeben, psí hračku a přetahovadlo.
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu