ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

08.08.11 Pršelo... ale stálo to za to!

Počasí sice bylo trochu více proměnlivé, občas spíše více lijavé a sluníčko se ukázalo jen na chvilku, ale ten kdo nedorazil, o hodně přišel! Program běžel jak po drátku, časový rozvrh byl perfektní a letošní změny byly velkým přínosem! Zelené stánky ForPesu a Helppesu lákali již z dálky a všichni jsme měli plné ruce práce. Sehraný tým rodiny Zimermanů si opět vzal na starosti dětské soutěže o ceny. Pokud opravdu silně nepršelo, děti si atrakcí užívaly naplno. Zároveň bylo možné soutěžit na šesti různých stanovištích.
O kousek dál naši agilidičky předváděli, co vše se dá s pejskem provádět na parkúru, vysvětlovali přihlížejícím různé záludnosti tohoto atraktivního psího sportu, poučovali neukázněné očůrávače překážek a družili se s maďarskými kolegyněmi. Kdo měl zájem, parkúr si na vlastní i psí kůži vyzkoušel. Přesně ve 13,00 hodin tři z našich ForPesáků nastoupili na hlavní festivalovou plochu a předvedli, co vše se od loňského 9. září s trenéry, Milanem Jiráskem a Martinou Jírovou, již naučili. A povedlo se jim to!
Naši kamarádi Helppesáci ukázali, co vše umí jejich asistenční pejsci, svezli se na musherské "káře" (i se svými pejsky v náručí) a také si vyzkoušeli náš krásný průhledný tunel, který je vždy vyhledávaným zpestřením. Ostatně tento tunel se líbil i maďarskému týmu a snad úplně všem pejskům!
Hvězdou ukázky vystavování byla Kája Zimermanová s GouGou. Pod vedením Lenky Folget Klímové předvedla vše, co by měl zkušený handler znát a vychovaný pejsek umět. A prakticky své juniorhandlingové znalosti hned na místě upotřebila její sestra, Anička Zimermanová, která se na Ústecké voříškyádě ve třídě veteránů umístila se Zoe na krásném třetím místě.
A závěrem mám pro vás všechny překvapení! Oslovila jsem ALENU SMOLÍKOVOU a její KEYSY a máme přislíbeno, že první říjnovou sobotu na cvičišti ForPes v Teplicích bude DOGDANCING!!! Tak se už můžete těšit :-)
Všem velké díky!!! Momentky z akce jsou již nahrané ve fotogalerii.
Vaše Lenka
PS: ne všechny zprávy jsou milé a příjemné... cestou z Ústeckého psího festivalu se moje maminka dozvěděla, že na ní čeká Policie ČR. Nezodpovědný a zlý člověk, mezitím co my všichni jsme v Ústí oslavovali pohodové soužití psů a lidí, uvázal u Oldřichovského nádraží malou zrzavou hárající fenečku a odešel... Fenku jsme uklidnily, napojily, naložily a odvezly do psího útulku DAR ve Světci...


jít zpět


Správa webu